Skočiť na obsah

Nohy


workoholik16

Odporúčané príspevky

Pred skoro mesiacom som zacal aktivne behavat. Zo zaciatku ma bolelo ľave lytko, taka krčovita bolesť, teraz to prešlo na prave stehno, boli to aj ked behavam, a aj teraz ked kludne sedim tak sa bolest sem-tam ozve.

 

Plus ma obcas pichava srdce neviem ci to ma nieco s tym spolocne, ale ked ma pichlo v nohe tak som to zacitil aj na srdci tiez take pichnutie mensie. Snazil som sa vam co najpodrobnejsie opisat moj stav. Naozaj sa obavam o zdravie. Neviem ci to je len tym ze som zacal behat, ale cital som na nete pripady kde vznikali tzv. krvne zrazeniny v koncatinach a mali co docinenia zo srdcom preto sa obavam. Za info dakujem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 2
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    1

  • secretka

    1

  • workoholik16

    1

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

Čo ti na tvoje problémy povedal lekár ?

 

Prišiel si na všeobecné diskusné fórum, ale ty by si potreboval vyjadrenie odborníka.

Možno ti povie, že je to len stres, možno preťaženie organizmu, možno problém s chrbticou, ale žiaden odborník ti však bez dôkladného vyšetrenia diagnózu nestanoví.

 

Skús sa ešte pozrieť napríklad aj SEM,

ale nesnaž sa za každú cenu byť samoliečiteľ, neobchádzaj lekára.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov