Skočiť na obsah

Windows 7 a legalita


tomy

Odporúčané príspevky

zdravim,

 

Rad by som sa spytal, ci niekto mal problem s hlaskou "Tato kopia windows 7 nie je prava"

 

Totiz mam zakupeny notebook a je na nom windows7 predinstalovany. Zrazu sa tato hlasky v pravom dolnom rohu zjavila a ja nepoznam dovod.

 

Dakujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 7
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tomy

    2

  • Sniper

    1

  • Darkman

    1

  • secretka

    1

Top prispievatelia v tejto téme

to je sice pravda, ale to je na dlhe lakte

/ak nebude ina moznost/

 

:flowers: :) Celkom tomu nerozumiem ...

... ak to bola legálna kúpa v obchode a ak si do počítača nezasahoval.

V čom by mal byť problém?!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Windows zrazu aktualizoval komponent na kontrolu originality, ktory prekukol crack, ktore predchadzajuce verzie neboli schopne zistit. Inak ako pokecom s predajcom by som to neodporucal riesit. Mozes este skusit najst nejaky dalsi crack, ale toto riesenie neodporucam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak je Windows pravy a nezasahoval si do hardveru, nie je dovod, aby sa nieco take objavovalo. Ak sa toto hlasenie objavuje zakazdym, tipoval by som to na nelegalnost. Ak ti nepomoze tvoj predajca, este stale mozes kontaktovat zakaznicku podporu Microsoftu. V kazdom pripade, dodatocne zakupenie a legalizacia Windowsu ta vyjde lacnejsie nez kupovat novy v krabici.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

Však zaplatil to predinštalovanie, prečo by mal platiť niečo nové v krabici. Asi tá predinštalácia nebola urobená korektne ale to by som riešil s predajcom a ak mám kúpiť krabicu tak by som chcel zľavu minimálne tej predinštalácie. Pretože ak si niečo kúpim tak by to malo byť oficiálne a bezproblémové.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov