Skočiť na obsah

Hlasivky


ivonelka

Odporúčané príspevky

Dobrý deň.

Mám 20 rokov. Pred dvoma rokmi som sa vrátila z USA zachrípnutá a v podstate bez hlasu. Prechladla som a boli sme na kolotočoch a odvtedy som pravidelne zachrípnutá a strácam hlas. Je to dosť nepríjemné. Bola som aj u odborníčky a povedala mi, že mám zhrubnuté hlasivky. Robila som aj nejaké hlasové cvičenia ale nevidela som žiaden výsledok tak som s tým prestala. Už som naozaj zúfala. Bojím sa, že už vždy budem zachrípnutá a pravidelne strácať hlas. Som ochotná postúpiť aj operáciu len to potrebujem nejako vyriešiť.

Budem veľmi vďačná za rady.

Ivona:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 2
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • secretka

    1

  • pink

    1

  • ivonelka

    1

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

Najaktívnejšie dni

nieco o tom viem :smilieee: mam chronicky zapal hlasiviek a hlas ako barova spevacka :)

bola som na orl, mucili ma tam sondami, ale zaklad - dostala som spreje.. mala som zakrvacane hlasivky, musela som mesiac cusat, ani sepot, nic, ziadne bublinky, ziadne horuce, ziadne studene, ziadne cigarety.. vydrzala som, potom som mala brat kortikoidy a tak som povedala stacilo... pirule neberiem, hulim, pijem bublinkove a nemam nejake velke zhorsenie... spevacka zo mna nebude /:)/, do superstar aj tak uz nemam vek a hlasivky neriesim...

 

nevladzem velmi dlho rozpravat, a ked musim, tak vincentka v spreji to poriesi..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov