Skočiť na obsah
  • 0

Inštalácia Windows


Gabriel89

Otázka

Dobry den prosim o pomoc vie niekto ako sa instaluje windous xp na pc dell? Viem ze niekde v biose musi dat ze cez cd aby to bralo ale neviem to najist tak by som poprosil navod vdaka

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovede 6
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top Posters For This Question

  • game

    2

  • elfant

    2

  • Gabriel89

    2

  • valcik

    1

Top Posters For This Question

6 odpovedí na túto otázku

Odporúčané príspevky

  • 0

off topic :

jedna otázka, čo je windous ?

na moment som myslela, že to je niečo nové ... pardon, ale slovo windows napísať v tomto tvare, aj keď len z recesie, ale toto sa mi ako recesia nezdá ... ale toto je názov témy, a za chvíľu ho opravím, lebo si o nás niekto pomyslí svoje. takže tu nie. :birthday:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

Gabriel,

ono je to u každého počítača podobné. Vlez do BIOS-u a pohľadaj tam položku [boot], prípadne Boot Priority, Boot Sequence, Boot Device.. Tam treba nastaviť poradie, v ktorom bude BIOS hľadať systémový disk po spustení počítača. Ako prvé zariadenie nastav optickú mechaniku (DVD ROM), pevný disk nastav ako druhý. Potom už stačí len všetky nastavenia uložiť a reštartnúť počítač.

Ak máš v mechanike vložený inštalačný disk, po reštarte sa z neho automaticky načítajú systémové súbory.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

Dakujem všetkym za pomoc mam dell 1500 optyflex240 sat to moze aj volat prosim ja som tela tak posledny prispievajuci keby mi mohol napisat skratky ako napr: f2 atd dakujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov