Skočiť na obsah

Láska na diaľku


liva50

Odporúčané príspevky

Mas byt, auto, dobry plat a baba mala zaujem. O to ide. To ze ty si odmietol to zase nechapem ja, vsak ja by som bol stastny jak blcha byt v tvojej kozi.

 

Tomas, to asi preto, lebo on zacal uvazovat aj hlavou, nielen ftakom :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zamachrovat tym ze som tam mal poslednu takmer frajerku... Ale nazorovo bola taka ako doll ze mesiac sme sa stretavali ale potom ma razne odmietla kvoli spravaniu. Najdalej som mal takmer frajerku v Sabinove ale ta sa medzi tym ako zalubovala do mna sa zalubila do druheho. Ale ja som spontanne cestoval do Sabinova za nou. Bolo stretko. Aj dalsie aj dalsie medzitym skypovacky atd ako pri dialkovych vztahoch byva.

 

Nech trocha ozivime diskusiu... Aky je vas rekord v dialke? Kam najdalej ste dvorili alebo mali frajera/frajerku? Moja byvala mala az z Mauricia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zamachrovat tym ze som tam mal poslednu takmer frajerku... Ale nazorovo bola taka ako doll ze mesiac sme sa stretavali ale potom ma razne odmietla kvoli spravaniu.

 

aký bol problém s tvojím správaním? čo si spravil?

 

Aky je vas rekord v dialke? Kam najdalej ste dvorili alebo mali frajera/frajerku?

 

nemala som diaľkové vzťahy. vždy miestne, tam, kde som práve vtedy existovala, študovala či pracovala.

až samý posledný bol na nejaký rok a čosi diaľkový. ja tu, on tam, raz za mesiac stretko doma. vydržal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mojou prehnanou kritikou. Ona mala taky problem ze schudla a niekomu sa koza nestiahne a potom vyzera ako splasnuty igelit. Mali sme s kamosmi a dalsou kamoskou na messengeri spolocny chat a pridali sme aj tu moju frajerku a ja som na to akosik pozabudol a pisal som kamosom ze som zistil ze ma kozu ako Alien ze ju odmietnem (to mohlo byt moje prve odmietnutie zeny v zivote) ale ona nebola online a ta dalsia kamoska ma upozornila ze sme na spolocnom chate. Tak ja som ju kickol z miestnosti, aj zrusil tu miestnost, ale messenger funguje tak ze si to stiahne do offline rezimu a kazdy ma v mobile kopiu tej diskusie. Dobre dva dni sa nic nedialo uz som myslel ze to nezbadala a zrazu take vynadatie od nej ze toto od teba nebolo pekne, uz ta nikdy nechcem vidiet, vymaz si ma z kontaktov, zabudni mna. Prajem ti nech si najdes svoju superidealnu. Ale ani ty niesi zrovna ideal. Zbohom!

 

Takze vlastne ako som uz vo svojej teme avizoval v sekcii vztahy mozem dat zaverecnu. Asi ostanem uz len v tene problemy so sebou samim ale aj to este je diskutabilne...

 

Dobre takze tema je vztahy na dialku a mna si uz nevsimajte.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mojou prehnanou kritikou. Ona mala taky problem ze schudla a niekomu sa koza nestiahne a potom vyzera ako splasnuty igelit. Mali sme s kamosmi a dalsou kamoskou na messengeri spolocny chat a pridali sme aj tu moju frajerku a ja som na to akosik pozabudol a pisal som kamosom ze som zistil ze ma kozu ako Alien ze ju odmietnem (to mohlo byt moje prve odmietnutie zeny v zivote) ale ona nebola online a ta dalsia kamoska ma upozornila ze sme na spolocnom chate. Tak ja som ju kickol z miestnosti, aj zrusil tu miestnost, ale messenger funguje tak ze si to stiahne do offline rezimu a kazdy ma v mobile kopiu tej diskusie. Dobre dva dni sa nic nedialo uz som myslel ze to nezbadala a zrazu take vynadatie od nej ze toto od teba nebolo pekne, uz ta nikdy nechcem vidiet, vymaz si ma z kontaktov, zabudni mna. Prajem ti nech si najdes svoju superidealnu. Ale ani ty niesi zrovna ideal. Zbohom!

 

to nebolo kritikou, to bolo hlúposťou ... :agree:

zasa si na niečo dôležité zabudol, ako zvyčajne zabúdaš ... verejne písať takéto veci o svojej dáme ... to sa nerobí.

 

takto by reagovala každá žena, bez výnimky ... a pre takúto hlúposť si odpísal vzťah.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zamachrovat tym ze som tam mal poslednu takmer frajerku... (...)  Najdalej som mal takmer frajerku v Sabinove

 

Kokos, tieto tvoje termíny "takmer frajerka", "skoro frajerka", "polo frajerka" ma dokážu dojať. To je niečo podobné ako keď si skoro dostal výplatu a nakoniec si ju aj tak nedostal.

 

ale ta sa medzi tym ako zalubovala do mna sa zalubila do druheho.

 

... ty si člen :D

 

Mojou prehnanou kritikou.

 

Ja už nemám slov :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

mal si ju pochváliť za schudnutie, a nie kritizovať za kožu, baba hádam nebola nejaká starena, tak časom by sa jej koža dala do poriadku, a ak nie, dá sa to poriešiť estetickou chirurgiou, tak aký problém. Čo si robíš nároky na vojvodkyňu Kate, alebo kieho frasa? Tomáš, napriek svojej minulosti mal by si sa držať nohami na zemi a pozerať sa na veci reálne. Kurník, kebyže sa dozviem, že Flinstone o mne rozprával pred kolegami takéto intímnosti, tak by ma riadne nasral a to by som tak skoro nerozdýchala, i ked za normálnych okolností sa neviem dlho hnevať. Toto ale by bola výnimka.  veď to by bolo netaktné aj jej samej povedať, nieto ešte o tom písať kdesi na chate. Veď ty si sám tie baby plašíš od seba preč. A je fuk, ako vyzeráš. Mohol by si byť hoc aj ako Alain Delon zamladi. je mi ľúto, ako sa k tebe správali spolužiaci a ktovie kto ešte, ale nemusíš sa mstiť na nevinných dievčatách.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ženy sa prestali riešiť. Už sa nebude nič hovoriť nikomu. To už patrí do minulosti. Bola etapa života keď ma bavilo cestovanie a každé rande či dvorenie som si spájal s výletom. Tak som si pozrel aj Košice že šla na rande so mnou, potom šla s nejakým miestnym kamarátom niekam a za tie dva hodiny kým bola sním som si pochodil centrum mesta. Vlastne nazval by som to že loveturism, ako máme všelijaké ekoturizmus, že niekto vycestuje na nejakú farmu a chytá tam ryby, jazdí na koni, stará sa o zvieratá a ja zase mám loveturizmus že rande a výlet v jednom. Keby som nechodil za ženami na diaľku tak by som ani nevidel ten nový tunel, ani tú rozostavanú križovatku s podjazdom na ktorú sa axel tak hnevá.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Ženy sa prestali riešiť. Už sa nebude nič hovoriť nikomu. To už patrí do minulosti. Bola etapa života keď ma bavilo cestovanie a každé rande či dvorenie som si spájal s výletom. Tak som si pozrel aj Košice že šla na rande so mnou, potom šla s nejakým miestnym kamarátom niekam a za tie dva hodiny kým bola sním som si pochodil centrum mesta. Vlastne nazval by som to že loveturism, ako máme všelijaké ekoturizmus, že niekto vycestuje na nejakú farmu a chytá tam ryby, jazdí na koni, stará sa o zvieratá a ja zase mám loveturizmus že rande a výlet v jednom. Keby som nechodil za ženami na diaľku tak by som ani nevidel ten nový tunel, ani tú rozostavanú križovatku s podjazdom na ktorú sa axel tak hnevá.

Laska na dialku je najkrajsia preco? Lebo ked je co najdalej zena od muza tak este viac sa mate radi mam to overene

 

...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano, dvaja sa viac tesia, lebo su si "vzacni". Samotny pocit moze byt najkrajsi, ale je to tak aj naozaj? Nezazivaju sa v beznych situaciach, ked pride jeden z partnerov z prace bez nalady, ked sa dozvie neprijemnu spravu, ked riesi problemy, nie iba radosti, ale aj strasti.

Je to "wau" efekt z toho, ze su zrazu cez vikend spolu, tak sa samozrejme tesia, pretoze neriesia nic ine, len to, ze su po dlhsej dobe znova spolu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale niekedy je sranda ze babu zo stredneho slovenska vidim castejsie ako nkektore susedy... Takze nielen dialka je dovod ze sa dlho nevidia. A uz som pisal raz ze v tomto storoci uz to nieje o dialke ale infrastrukture. V nedelu je z Galanty lepsi spoj do Kosic ako do niektorych obci v ramci okresu.

 

Alebo co je lepsie? Ked byvate od seba 300km ale obaja na trase japonskeho rychlovlaku alebo ked byvate od seba 800m napr. na dvoch brehoch rieky a sirokodaleko ani kompa ani most... ;-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano, dvaja sa viac tesia, lebo su si "vzacni". Samotny pocit moze byt najkrajsi, ale je to tak aj naozaj? Nezazivaju sa v beznych situaciach, ked pride jeden z partnerov z prace bez nalady, ked sa dozvie neprijemnu spravu, ked riesi problemy, nie iba radosti, ale aj strasti.

Je to "wau" efekt z toho, ze su zrazu cez vikend spolu, tak sa samozrejme tesia, pretoze neriesia nic ine, len to, ze su po dlhsej dobe znova spolu.

Ano je to pravda lebo ked sa dlho mevidia napriklad dva tyzdne ci tri tak sa tesia na seba a maju si co povedat a su radi ze sa spolu to je fakt

 

...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Laska na dialku ked sa maju dvaja ludia radi tak vzdialenost im neprekaza

 

...

Je  to pravda, len od tál -po tál.

Doll to už napísala, a ja som zažil. Nič sme neriešili, vídali sme sa raz za 4-5 týždňov a nebol ani čas na nejaké hašterenie.  Ten jeden deň bol ako v raji. Ale neskôr, keď sme boli spolu cez prázdniny bol koniec, po cca 6-tich rokoch.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj ja som to zažila. bolo to romantické, ale tým to končilo... vzťah to prežil dodnes, ale bolo to sakra ťažké.

 

za ten čas, čo sme sa nevideli, sa nazbieralo toľko kdečoho v našich životoch, čo by sme za bežných okolností povedali jeden druhému hneď, čo potrebovalo von, by išlo von... takto sme najprv pri stretnutí vychrlili na seba zážitky, a raj bol až potom. nestálo to za nič.

 

je pravda, že to bolo v časoch bez mobilných telefónov a mailov, ani len telefóny neboli v každej domácnosti ešte pred 25 rokmi a skôr,  ale vzťah sa upravil až keď sme prestali byť vzťahom na diaľku.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je jasné a pri Tomášovi zistíš, že u neho kilometre neexistujú ;)

Jasne len cinske a japonske rychlovlaky, pripadne francuzske TGV a je to vyriesene. My sme asi jediny stat v strednej europe co nema ani jedinu suvislu dialnicu alebo zeleznicu s rychstami nad 150 kmh.

 

A teraz cazne. Game uz co to napisala ze aj ti na dialku sa mozu k sebe pristahovat. Za komunistov bolo bezne ze ked chlapi sli na vojnu tam nejaku nabuchali a uz sa aj ozenili a je vela parov ze Presov<->Bratislava atd. Ked si poviete ze idem k starkej na vychod no preco asi? To je uplne bezne ze otec pochadza zo skaliteho a mama zo serede napriklad. Dokonca ked sa obzriem v okoli tak menej ako polovica rodin ma tak ze su obaja z toho isteho mesta.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov