Skočiť na obsah

Láska na diaľku


liva50

Odporúčané príspevky

Tak konečne po rokoch zakopla aj o mňa-no myslím tá láska-krásna ,opätovaná-ale 350 km vzdialená

viete si predstaviť tú námahu dostať sa jeden k druhému???

 

ale keď vy muži nám za to stojíte-no nie??? :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Moja laska je nielen vzdialena v priestore ale aj v case.Tym chcem povedat, ze som taktiez volna.Akosi v lásku na tolku vzdialenost aka je tu spominana, neverim.Ako to moze fungovat? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ťažko povedať, ako to môže fungovať, ale funguje to.

 

Prvýkrát som sa od svojej lásky odlúčil, keď som narukoval na rok na vojenčinu. Bol som však vzdialený iba 30 km, takže som ju navštevoval každý týždeň.

Druhýkrát - odišiel som na rok do Izraela. Ostal nám len telefonický kontakt. Vzdialenosť okolo 4000 km.

Tretíkrát, keď som odišiel za prácou do Bratislavy, čo je nejakých 400 km. Vídali sme sa jeden týždeň v mesiaci.

Posledný raz to bolo minulého roku, to som už bol ženatý, keď som pracoval na lodi. Vzdialenosť bola rôzna. Od Reykjavíku, cez St. Petersburg po Dublin.

 

Ak sa majú dvaja ľudia skutočne radi, vzdialenosť nie je tou najväčšou prekážkou. Momentálne sú moje dve lásky odo mňa vzdialené asi 5 metrov. Manželka a dcéra :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je to pekne sa zalubit do pekne sympatickej slecny. Lenze ak mam na vedomi to, ze budeme strasne daleko...tak ma to priam az desi. Je to proste taky blby pocit, ze nieco pekne sa zacalo, ale hned aj skoncilo. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

minuly rok som bola in love do jedneho spoluziaka a spolubyvajuceho na intraku....vzdialenost nasich bydlisk 355 km

tento rok je to zas naopak....

a uvedomujem si, ze to nema asi ani zmysel, pretoze na tej istej skole budeme uz iba rok a pol, a potom CO?

dalsi dotycny bol vzdialeny ako kedy: raz 120 km, inokedy 1050 km..... teraz uz,zial, je to jedno...

 

cize laska na dialku? neviem, nezazila som, ale uvedomujem si, co to asi prinasa, kedze sa mi nuka taka prilezitost....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Laska aj hory prenasa. To sa teraz priklanam k ROSOvmu pribehu, ktory opisuje, ze ako daleko boli velakrat od seba a predsalen su teraz pospolu....a prajem im vela stastia a lasky do ich rodinky a nech im to vydrzi. Je to nadhera.........

Len ja neviem, ako by to u mna dopadlo.........ale to len preto, lebo som take daco este nezazil. Ale co vieme.....osud ma pre nas este mnoho nastrah a prekvapeni...ci uz v dobrom, alebo v zlom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak gratulujem k laske, a je to naozaj dost, urcite to bude narocne, ale ak obaja chcete, tak to prekonate a za tie pekne chvilky to predsa stoji nie? :lol: aj ked ich bude urcite pomenej, kedze je tak daleko...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

NASIEL SOM SI LASKU!!!

Je nou moja milovana hudba :) Na nu nedam v ziadnom pripade dopustit......ale je pravda, ze najlepsie sa pocuva muzicka s niekym ze? Tak ja len dufam, ze v najblizsej dobe to bude zase mozne........tam prezivam taktiz najlepsie euforie :)

Ako prezivate lasku vy s muzickou? Ked ste zalubeny a terz mate muzicku naladenu a rozmyslate nad NOU :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

nieje vzdialenost ako vzdialenost, ak by dotycna zo susednej 5 km vzdialenej dediny je to ok ale ked je napr. ako jedna do ktorej som bol jednu dobu hotovy z Bieloruska to by ste sa rychlo odlubili....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU, tak to je naozaj potom, ze zabiteeeee :lol: Nezavidim. Ja som jednu poznal zase z Dubnice nad Vahom.....chvilu sme si pisali, ale potom to uz opadlo.....a este som si nasiel jednu z Banskej Bystrice.....to este ked som bol stena...som bol na Krete a tam sme sa spoznali....haluz bola....lenze potom uz bolo po dovolenke a uz som ju nikdy nevidel...iba sme si sem-tam popisali a konec potom. :) Ale mam aspon zazitok....momentalne som happy a zamilovany :) Takze na take uz ani nespominam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy

 

Tak to mi je uuuprimne strasne luto :) Ja len dufam, ze uz sicko ok a ze to uz beres v normale. I ked no....neviem.....este som nezazil taku lasku na dialku...iba platonicku.....Ale urcite to nieje nic prijemneho....drzkam palcoky. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 rokom...

moj frajer je odomna 200km :lol: ... ale u mna to nie je na dialku na trvalo, tri mesiace na dialku som prezila, uz iba mesiac a vrati sa do skoly na intraky a budeme spolu casto... nielen tyzden ci dva raz za cas...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Presne tak. Je to volovina prvého stupňa. Keď som sa s niekym zoznámil kto bol ďaleko tak kým som zorganizoval výjazd si už našla 100x iného. Alebo ja sa tam dostanem možno raz za mesiac ale ona má svoj okruh priateľov chodia sa zabávať a všetko a je len otázka času kedy si nájde takého kto je pri nej každý deň.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kedysi chcela jedna čaja so mnou chodiť, bola tam iba jedna maličkosť - 370 km :lol:

Takéto vzťahy už nie sú pre mňa, do nejakých 50 km sa to dá, ale viac už nie.

Teraz mám diaľkový vzťah na 4 kilometre :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov