Skočiť na obsah

Láska na diaľku


liva50

Odporúčané príspevky

hehe aspoň tie plusky od game mi anulujú tie mínusky ktoré mi určite dávajú tí ktorým údajne zvyšujem tlak ;)

 

Áno že ja osobne prečo nemám ženy patrí do príslušnej témy. Ja hovorím všeobecne. Ak je niekto atraktívny tak je jedno či stretne ženskú na svojej ulici alebo v Tokiu, bude ju mať.

 

Teorizoval som o tom ako spojiť príjemné s užitočným. Cestovanie za láskou nemusí byť také zlé... Je to zámienka zašoférovať si, spoznať miesta kde sme neboli... Je to vlastne druh turizmu ako máme spoznávací zájazd tak toto je flirtovací zájazd alebo sexuálny zájazd. S regiojetom do Martina je to vždy lacnejšie ako jednorázový vstup do bordelu.

 

Z Galanty do Serede je diaľka? Pokiaľ idete na bicykli tak áno! Trvá mi to trištvrte hodiny. Vlak za ten čas odvezie až za Bratislavu... A kawasaki hayabusa by spravila aj Nové Mesto nad Váhom za ten čas tak sa nejedná len o vzdialenosť ale aj o dopravný prostriedok... Napríklad Japonec a Japonka bývajú od seba 300km ale obaja majú mesto pri trati šinkanzenu. Alebo francúz a francúzka vzdialení pd seba 200km obaja žijúci blízko rýchlotrate TGV... Takže diaľka je relatívny pojem... Ja bývam od Nitry len 40km ale spoj mám ešte aj do Zvolena lepší...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v zahraničí tak populárnu aplikáciu na hľadanie partnerov

A sme doma... To že budem mať aplikáciu ktorá sa používa v Austrálii či Kanade mi moc nepomôže... Takže buď to treba spropagovať na slovensku alebo vymyslieť slovenskú obdobu...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Laska na dialku? Uff, nic pre mna.

Mne pride uz DCA - Puchov ako dialka dialava :P

 

Ja mam rada spontannost, a ta pri planovani cesty a cakani jeden na druheho akosik nehrozi...

 

..mozno som cudna...co uz, viem s tym zit :)

A mozno z toho vyrastiem..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

A pritom 80% vztahov je na dialku... Efekty ako ked Nitran povie ze idem k babke na Oravu... Alebo ideme na hroby do Prievidze... Kazdy rodic je z ineho mesta. Takze akosi ten princip na dialku viac funguju a poviem vam aj preco: Ked to nenajdes vo svojom kralovstve treba ist za hranice protektoratu a hladat v inych kralovstvach... Marie Curie bola Polka a zobrala si Francuza, jedna suseda ma Albanca, Kamarat z Anglicka ma Spanielku, moja posledna takmer frajerka mala Mauricana atd. Ani nieze by dakoho tie dialky bavili aj by som sa potesil keby ma nejaka chcela z nasho cinzaku ale nechce... Vsak len v nasom cinzaku su 4 take co sa mi pacia. Ked sa ti megranti prizenia do europskych rodin tiez ta zena povie ze mam priatela z Eretrie a pod. Mozno aj Ibrahim Maiga mal slovenske frajerky...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll: dal som to tak z brucha lebo fakt malo ludi poznam co maju oboch rodicov z nasho mesta a fakt kazdy z 10 kamosov 8 ma frajerku z ineho mesta alebo z okolitych dedin... A zalezi aj od infrastruktury nie od dialky lebo napriklad od nas je Nitra do 40 km ale ten smer je taky od ruky ze tam nejde od nas zeleznica a aj s autobusom treba prestupovat... Ale do 200 km vzdialeneho Zvolena mi ide vlak skoro v dvojhodinovom intervale a mam priamy spoj... A sranda je ze do dvoch nedalekych dedin cez vikend nechodi absolutne nic takze ak nemam auto lahsie sa dostanem do Levic ci Bratislavy ako do susednej obce...

 

Takze to na dialku by som skor nazval ze na dosazitelnost/nedosazitelnost... Lebo najdem si babu z dediny co je od nas 15 km ale nic tam v nedelu nejde ale taxik na 15 km stoji tolko ze za tu sumu uz mozem odist rychlikom do Banskej Bystrice ktory chodi aj v nedelu.

 

Dalsia vec v Japonsku ked obaja byvaju na trase Hokaido expresu ale ich mesta su vzdialene 200 km od seba ale chlap sadne na hokaido a za hodinu je u nej...

 

Dvoril som do Jaslovskych Bohunic a to je pri dialnici, mal som nalepku, za bohunicani som sa supol na D1 pri trnave som sa dal na R1 a pri seredi som zisiel na galantu a bol som doma za 30 minut a tolko trva aj do dunajskej stredy co je dvakrat blizssie...

 

Tak hocijako ideme na to vzdy to vyjde tak ze nie dialka je dolezita ale infrastruktura.

 

Axel: Takmer frajerka je nieco take ze uz by ten vztah aj bol, chemia je z oboch stran ale nemozme byt spolu z inych dovodov, alebo mi ju preberie kunkurencia.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vysvetlim presnejsie... Ked nebola ziadna sanca tak sa tie slecny ku mne chovali podobne ako doll... Ale ked mala zaujem ze normalne sa dalo ze mi zodvihla mobil, dohodli sme sa, isla so mnou, proste ziadne vyhovorky, ziadne zdvorile odmietnutia, prisli sme ako uz takmer parik do discobaru, prisli kamarati a jej sa nejaky zapacil a uz presedlala, alebo ze uz islo dvoronie a v tom nasla nieco lepsie a presedlala... Alebo aj take ze chodili sme spolu uz aj sex bol ale po case presla k milencovi na primarny vztah... A tak isto pri vztahoch na dialku ked sa vidime raz do mesiaca, ocari ju niekto miestny a mne prisla len vypoved...

 

A k tomu co doll vravi je to tak ze ja som len o stupen vyssie od bezdomovca... Vsetci ostatni co maju aspon ucnovku a IQ nad 80 z materialnej stranky vedia ponuknut viac ako ja.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Da jasne najavo ze nema zajem. Pouzije rozne odbijacky, sarkaznus atd. To je ten inteligentny druh odmietnutia ze sa stebou bavi ale stale mas ten pocit ze ta od seba tlaci prec...

 

Poslednu frajerku som mal vo vzdialenosti v rozmedzi 50-60 km ale s tym ze tam bolo priame zeleznicne spojenie len poslednych 5 km sa muselo ist bicyklom alebo taxikom lebo aj na tej trase autobusy premavali len v pracovne dni.

 

Pri vzdialenosti sa rata aj zamestnanie tych dvoch lebo ona pracovala office time teda len pracovne dni a ja pracujem podla toho ze kedy na mna padne vtedy idem a tak ona mala cas cez statny sviatok ale ja son siel do prace, potom ja som mal volno nejaky utorok ale zase ona bola v praci, tak sme vzdy cakali kedy to vyjde naraz.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keby som tu bol nový, tak asi myslím, že doll chce zbaliť Tomáša :lach: no ale ktovie!!!

 

A zalezi aj od infrastruktury nie od dialky

 

Po mojej nedávnej skúsenosti, o ktorej som písal, keď som sa nemohol vytrepať z istej štvrte, môžem len súhlasiť :D Ale aj tak, samozrejme záleží kto kde býva, s tým cestovaním nie je sranda a aj kvôli tomu vzťahy na diaľku odmietam.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak budem sa aj ja snažiť obmedzovať sa na naše sídlisko ale, sa často dávam do reči s psíčkarkami, susedami, v jednote v rade stála za mnou taká milá usmievavá baba a mala také pekné modelkovské náušnice aké nosia speváčky vo videoklipoch a povedal som jej že má pekný úsmev a poďakovala. Ale žial jak sme vyšli z obchodu ona sadla do auta takže bola z ďaleka lebo väčšinou do sídliskovej jednoty chodia ženy tak z okolitých činžákov že vybehnú a je. Ďalšia novinka je že možno budem mať rekordne blízko novú známosť (ako sused povedal že môžem chodiť za dievčatami v papučiach) na našom poschodí sú 2 byty ktoré sú dlhodobo neobývané a chodia tam podnájomníci obvykle mladí ludia na rok dva bývať, potom zase pól roka nič atď. V jednom je viac mladých podobne ako v seriáli priatelia že si spolu platia taká partia síce to sú páry ale chodia k nim dve baby na návštevu ktoré už mám rozrobené s jednou som bol na zábave a s druhou na káve a do toho druhého bytu sa pred týždňom prisťahovala mladá žena taká sama je niečo ako starý mládenec v ženskom rode neviem aký je na to ekvivalent v ženskom rode. No a zatial ju až tak dobre nepoznám ale vyštartujem aj po nej a všetky pripomienky čakám v téme ako sa priblížiť... Tu som len spomenul že možno budem dvoriť iba tri metre od našich dverí. A tie dve baby čo chodia na návštevy jedna je z vedľajšieho sídliska je zadaná ale muž sa o ňu nestará že ona ide na diskotéku a jej muž nechce ísť, asi si nerozumejú. Tá druhá je po rozchode ale býva vo vedľajšom meste na hlavnom železničnom ťahu kde mám spoj každú pol hodinu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale nakoniec si aj ta nasla chlapa, minule boli na navsteve a povedala mi to (mozno ma len chcela odbit) ale je jedno aky manever zeny pouziju vzdy je to o tom ze pre mna to znamena nula nic nebude...

 

Ta polociganka Monika zo Ziaru nad Hronom ma odmietla tiez. Lucia z Brezna si nasla chlapa aj sa knemu nastahovala takze ta si z dialky tazku hlavu nerobila a rovno k nemu isla byvat. Druha Lucia z Banskej Bystrice si tiez nasla chlapa od Rimavskej Soboty. Klaudia tiez z RS zase tvrdi ze nikoho nechcw ze nechce vztah atd. Jana zo Zvolena sa zacala vyhovarat a takym stylom ma odbijat ze vyprovokuje a potom ja som ten zly a poukaze na to. Maja z Oravy ma uz dvakrat odmietla. Gretka z Novych Zamkov ma po prvom stretku zacala vyhovarat sa ze nema cas a tak. Monika zo Senca sa po prvom stretku viac neozvala. Mal som jednu taku dobru len uz neviem jak sa volala z trencianskych bohuslavic velmi sme si rozumeli aj chcela stretko uz som pozeral na google mape ze pri pumpe treba odbocit a nakoniec sa vykrucala. Hena zo Ziliny ma prestala chciet kvoli druhemu tam som bol trikrat na stretku, potom ju nejaky metalista zaujal viac ako ja. Rozalia z Holic sa dost kamaratila ale nemal som vtedy auto a spojmi sa tam ide komplikovane tak som neriesil ale vyslo najavo ze susedov zat je z tej dediny aj ju pozna tak som to chcel cez neho obnovit ale zistil som ze je vydata odvtedy, ta z Markusiviec uz nepamatam meno bola suprova a potom sa zacala cudne spravat ked som chcel jej kamosku a potom ma obidve zrusili. Ada z Beluse ma zase chcela vzdy len vtedy ked nemala nikoho druheho a bol som tam trikrat tam sa dobre islo len furt po D1-ke a pri puchove dole. Ta bola taka ze rok sa so mnou bavila ale vzdy ked spoznala niekoho tak sa venovala jemu potom ked bola sama tak mne potom zase nasla niekoho a tak po castiach sme sa kamaratili. Martina z Hnuste bola srandovna a taka ze bola za kazdu blbost, zaroven jednocha baba, bol som tam ale na stretku sme toho pozazivali tolko co niekto za mesiac aj sme si vela volavali ale nakoniec sa dala dokopy s nejakym podnikatelom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nosim v hlave preto si neviem uz na niektore mena spomenut. Skor si to pamatam vdaka zazitkom ze ked idem do Trencina vlakom tak pri Novom Meste nebol tunel, siel som druhy raz a uz tam bol tunel... Ze medzitym sa prelozila trat ja si taketo hovadinky skor zapamatam alebo ze som kukal na google maps ze isla zlta cesta a pri pumpe treba odbocit do lava a tak sa ide do Bohuslavic... Blbosti si zapamatam ale to co v robote treba to mi akosi nechce ostat v pamati. Alebo do Beluse ked som siel ze som zabludil v Ladcoch atd. Aj hento ked si nadaval na tu podjazdovu krizovatku co prerabaju a ja som si hned spomenul ze som siel okolo toho tu stavbu som videl z vlaku. Asi som sa tiez trepal na nejake dialkove rande.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tomáš, ja teda fakt neviem na čo sa vlastne sťažuješ... však ty si, ako čítam, za posledné roky randil s x násobne viac babami ako ja, a to mám, narozdiel od teba, vlastné bývanie, auto, a podstatne lepší plat. týmto sa nechcem sťažovať, len nechápem na čo sa vlastne sťažuješ ty...

 

pred pár rokmi, na jednej hudobnej akcii v strede sveta a vesmíru, sa nejaká miestna fešanda začala zaujímať o mňa /inak celkom pekná - čierne oči, dlhé čierne vlasy.../, ale prešlo ju to keď som naznačil že ja záujem nemám. odvtedy som ju tam ešte párkrát stretol, to už dávala ona demonštratívne najavo svoj nezáujem, neviem či si myslela že ma to bude trápiť alebo čo...  :lol: 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred pár rokmi, na jednej hudobnej akcii v strede sveta a vesmíru, sa nejaká miestna fešanda začala zaujímať o mňa /inak celkom pekná - čierne oči, dlhé čierne vlasy.../, ale prešlo ju to keď som naznačil že ja záujem nemám. odvtedy som ju tam ešte párkrát stretol, to už dávala ona demonštratívne najavo svoj nezáujem, neviem či si myslela že ma to bude trápiť alebo čo... [emoji38]

Presne na to sa stazujem! Darmo som ja bol na X stretnutiach ked vsetky dopadli fiaskom. Ale o teba mala baba zaujem! Tuto vec som ja nevedel dosiahnut ani na tych X stretnutiach, dlhymi rokmi chatovania, zoznamiek, zblizovani sa...

 

Mas byt, auto, dobry plat a baba mala zaujem. O to ide. To ze ty si odmietol to zase nechapem ja, vsak ja by som bol stastny jak blcha byt v tvojej kozi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov