Skočiť na obsah

Láska na diaľku


liva50

Odporúčané príspevky

Cestuje on za tebou, alebo ty za ním? Ja som precestoval pol majetku, potom som sa radsej ozenil.

Ako kedy... ale častejšie on za mnou :) A na svadbu máme ešte čaaaaaasu a času :lol: Aj keď nehovorím, že by to nebolo praktické riešenie.. mať tak už tých 18 ročkov..hmmmm :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

NO sorry ludia ale zatial ste ma netrofli :lol: Ja mam 6000KM minimalne vzdialenu druhu osobu s prstenom na ruke :) A co mam robit, ked vam zacnem vypravat, co sa mi vsetko stalo za tieto dva mesiace letnych prazdnin hmmm budete asi len krutit hlavou, ze boze jouzin ty si complicated guy :) Njn viem ale ta snazim sa zlepsit ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Njn to mas pravdu, tiez som velmi "happy", ze mam toto prvenstvo... :lol: Tiez by som radsej pisal 5 metrov alebo 5 km max :)

 

A ako pozeram asi napisem Blog, co sa mi vsetko stalo za posledne 3 mesiace...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jouzin, takto nas napinat, hrozne :)

 

no ja som velmi zvedava, dufam ze popises aj tu svadbu potom, ma zaujima ako to je v mongolsku :)

 

 

ja mam draheho tak cca 1 km od seba a vyzera to tak teraz ze rano ide do roboty, z roboty k nam a o 22 domov spat ;) som rada ze nebyva daleko ;) ale o tok uz budeme byvat spolu, neviem sa dockaat :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 týždňami...

Mne by sa láska na diaľku celkom páčila. Navštevovali by sme sa, aspoň by nebola nuda, a mňa by bavilo cestovať.

Zo začiatku je to celkom zaujímavé, ale časom je to horšie. Zopár takých lások som už zažil, teraz už by som nechcel.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Vztah na dialku je podla mna nefunkcny.... Obzvlast nie vtedy, ak je celkom sviezi, kde sa ocakava nejake stupnovanie a smerovanie k prehlbeniu citov. Tu to nie je mozne, a v drvivej vacsine to vychladne a upadne.

...

Ak je uz vo fungujucom vztahu nudzovo vytvoreny priestor ( zmena zo zamestnania jedneho z partnerov a pod ), pocitam, ze za predpokladu, ze je to naozaj iba docastne a obidvaja jedinci su si vedomi, ze je to nutnost, vztah bude pokracovat.

...

Ak sa kvet nepolieva, vyschne !

Tos vsetko zive chce prijimat aj energiu..aj my, ludia ktori potrebuju tu istu energiu vnimat a citit by sme boli uplne prazdni, ak by sme to nedostavali :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Tak konečne po rokoch zakopla aj o mňa-no myslím tá láska-krásna ,opätovaná-ale 350 km vzdialená

viete si predstaviť tú námahu dostať sa jeden k druhému???

 

ale keď vy muži nám za to stojíte-no nie??? :) :hufi:

 

Tak toto aby pre mňa ženská spravila by bol luxus na moje pomery. Ja som s tým tak že aj keď tých 350km prejdem, tá láska mi opätovaná nieje.

 

Ja na pravu lasku este len cakam.......takze je vzdialena pravdepodobne hooooodne daleko :)

 

Takže si môžme ruku podať. Presne môj prípad. Tá ktorá by mi lásku aj bola ochotná opätovať je ďaleko miliardy KM teda vo hviezdach...

 

Moja laska je nielen vzdialena v priestore ale aj v case.Tym chcem povedat, ze som taktiez volna.Akosi v lásku na tolku vzdialenost aka je tu spominana, neverim.Ako to moze fungovat? :)

 

Tak odkiaľ si? Mohli by sme sa poprípade zoznámiť. Napíš mi Súkromnú správu.

 

Mne by sa láska na diaľku celkom páčila. Navštevovali by sme sa, aspoň by nebola nuda, a mňa by bavilo cestovať.

 

Mojej sestry frajer bol dlho v Amerike a nerozišli sa ani potom.

 

Nech sa páči. Ja sa ponúkam na zoznámenie. Napíš mi súkromnú správu.

 

P.S. Už mám ďalšie odmietnutie od baby... Rozoberali sme že kde je ich dedina a ja že je dosť od ruky. A ona na to že ,,tak to som rada" teda tým chcela povedať že by nebola nadšená ak by som to mal blízko. Takto má istotu že neprídem za ňou.

 

Akékoľvek otázky sem prosím

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ty si horror :hufi: prispevok a hned dve snahy o zoznamenie...ty by si uhnal aj slepu hluchu bez ruk a noh do blazninca s tymto pristupom

...

zvolni..

 

Tak potom o čom to je? Ak sa nesnažím povedia mi že čakám na pečeného holuba aby mi padol do úst ak sa pričiním tak povedia že odoženem. Tak čo mám vlastne robiť. Ak nič nerobím to je zlé, ak robím to je zlé. Ale s týmto poď do mojej témy.

 

K téme: Tá diaľka patrí medzi obľúbené dôvody odmietnutia u žien. Ja som sa bol ochotný trepať z Galanty do Sabinova, Hnúšte, Brezna (viz. google mapy) ja sa snažím, ja v tom nevidím problém dať si výlet len ženám to akosi vadí. A druhá nevýhoda čo som raz spomínal že ak ste ďaleko tak sa neviete tak často vidieť lebo ak máš ty volno ona má smenu, ak má ona voľno ty máš smenu takže aj časovo je náročné zorganizovať výjazd a jak sa ona pohybuje v domácom prostredí 100x ju preberie dakto druhí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kokos, zoznamuj sa, ale nie sposobom 'hej, hladas lasku? Tak tu som', vsak z toho krici zufalost. Nic o tom cloveku nevies a hned zacnes s takymito navrhmi? Ja byt zenska, tak ta vymazem a zablokujem okamzite. Naviazat normalny rozhovor, nezavisly, otukat aka je, kto je.... ale ty hned zacnes :hufi: ja som ten mily, slusny a dobry, a len pre teba, nezoznamime sa? :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tomáš a čo tak byť s ňou iba kamarát, a časom dúfať že bude dačo viac ... ale tak že dúfať a nie čakať že hneď a tlačiť ? alebo nerob nič a možno to tak bude najlepšie :hufi:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

ja teda patrím medzi tých skôr narodených...ale láska bola láskou aj kedysi a tiež mám za sebou jeden taký krásny a romantický vzťah na diaľku. mala som krásny vek, 17 - a boli sme s rodičmi a segrou na rodinnej dovolenke z mamkinej roboty - bolo to v Turčianskych Tepliciach. Okrem nás tam boli aj rodiny z Poľska, Čiech a Maďarska, najlepšie na tom bolo, že skoro všetko to boli také rodiny ako aj tá naša, takže trvalo 1 deň a mládežníci sa dali dokopy a starí tiež a vytvorila sa skvelá partia. Napomohlo tomu aj to, že na sobotu sme odbehli na svadbu mojej sesternice a doniesli sme kopu zákuskov a slopanice, a čo s tým všetkým, nuž sme sa dohodli s chatárom a po večeri sme vybalili, čo sme doniesli a pozvali sme všetkých účastníkov rekreácie. A výsledkom bol skvelý večierok, Maďari prispeli výbornými klobáskami, Česi a Poliaci tiež dali, čo mali, a o muziku som sa postarala ja a ešte jeden Poliak, čo vedel hrať na klavíri aj na gitare, klavír tam bol, a gitaru on mal, a nás dvoch nakoniec vystriedal magnetofón...a tak sme mali super zábavu. Ale ešte medzitým preskočila iskra medzi mnou a jedným z tých poľských chlapcov - a už sme mali oči len jeden pre druhého. Užívali sme si romantiku sami i spolu s ostatnými, chodili sme na výlety organizované kultúrnymi referentmi, alebo sme sa len tak flákali po parku...skrátka láska jako trám. Aj naši rodičia nám fandili. Skrátka, každý vedel, že my patríme k sebe. Ani sme nechceli pomyslieť, že čoskoro nás bude deliť 800 či koľko kilometrov.

Večer som mu zvykla hrávať na tom klavíri (na gitare som vtedy ešte nevedela) - a nejako vznikla skladba, ktorú som tam aj zložila a aj tak nejak "učesala" - mal rád nielen spev s klavírom, ale aj klasiku, a toto sa mu páčilo.

Prišiel deň odchodu, ešte ráno za svitania sme sa šli poprechádzať po parku, no, obaja sme bulili jak želvy, čo ako sme si sľubovali, že akí budeme veselí, šak o rok cez prázdniny sa stretneme, a medzitým si budeme furt písať! nikdy predtým som nič také nezažila. Zrazu prázdno, vtedy nebol internet a ani nijaká priama telefónna linka do zahraničia, a kedže býval v mestečku až pri Baltickom mori, aj tá pošta sa dlho obracala - trvalo to týždeň, než prišiel list, a dva, než sa človek dočkal odpovede...a tak mi ostali len tie listy, zopár fotografií - a tá skladba (dodnes, keď si opakujem staré veci, si spomeniem na Turčianske teplice a moju lásku na diaľku).

Cez prázdniny sme sa už nestretli, tá diaľka urobila svoje. Viac ako rok sme si písali...a potom to nejak tak samé šlo do stratena.

Ktovie ako by to skončilo, keby sme mali tie možnosti ako majú mladí dnes.

Uff, to bolo romantické a krásne. :nausta: :hug: :loveme: :nesmut: ...až na ten koniec.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...

Keď to logicky vypočítame že naše mesto má okolo 15,000 obyvateľov a spádová oblasť okolo 30,000 tak oproti 5,000,000 slovensku je viac než pravdepodobné že tá žena v inzeráte nebude z nášho mesta... Dá sa to síce obmedziť čítaním inzerátov v regionálnej tlači, na webzoznamkách nastaviť filter na región ale tam sa potom zosekajú možnosti na pár desiatoch nezadaných žien zhruba v mojom veku... Nie vždy záleží na počte kilometrov ale na infranštruktúre. Chodil som dvoriť do mesta ktoré bolo hneď za zjazdom z diaľnice, takže som pri nás vyšiel na dialnicu a u nich zišiel a bolo to za pól hoďku ale kilometricky dvakrát ďalej ako niektoré okolité mestá kam trvá cesta aj hodinu kvôli zlej infranštruktúre... A už idú na trh dopravné spoločnosti ako regiojet, konkurujú cenami takže cestovanie za ženskou sa stáva čoraz dostupnejšie a je to moja jediná výletno/turistická činnosť ináč nebyť týchto známostí na diaľku tak neuvidím mnohé kúty slovenska kde by som len tak sám od seba nikdy nešiel. Takže ja tie vzťahy na diaľku beriem ako druh turizmu, možnosť resp. dôvod cestovať.

 

Za cenu jednorázového vstupu do bordelu je už spiatočný lístok do Banskej Bystrice a regiojetom možno aj ďalej. Akurát s tým že v bordeli mám istotu že aj dostanem to prečo idem a z tej ženy v Bystrici kým sa stane frajerka je to zdĺhavý proces dvorenia, cestovania atď. Ale rande na radvanskom jarmoku sa mi páčilo takže nezavrhujem túto možnosť flirtovej turistiky... Keď už máme termín agroturizmus tak toto nazvem loveturizmus...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov