Skočiť na obsah

Láska na diaľku


liva50

Odporúčané príspevky

merac vzdialenosti na kompas.sk :lol:

 

(vzdusnou ciarou samozrejme)

wow ono je to dokonca len 3,3 km :) ale keď si to zoberiem normálnou cestou tak do tých 4 kilometrov som sa skoro aj trafil :)

 

ja som mal frajerku 3.5 roka vzdialenu 18km autom

Myslím že je jedno či ideš autom, pešo alebo trojkolkou, stále je to 18 km ;) ;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

laska je bolest ktoru kazdy prijima z radostou...spoznal som babenu ktoru lubim je to pre mna najkrajsia baba v zivote rozumieme si aj ona lubi mna ale sme od seba 150 km a stretavame sa 2x za rok..co s tym??velmi nas to boli obidvoch ze sme takto odluceny..podla mna su moznosti dve jedna zabudnut druha tak tiez lebo toto trapenie dohana cloveka k sialenstvu...ale ani jedna z moznosti nebude splnena lebo premna je to realne nevolitelna mozost..:)((co stym?? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ľahko sa hovorí, ťažko sa koná. Veľmi dobré viem čo sú to vzťahy na diaľku a teraz už by som na nič podobné nepodstúpil.

Na diaľke z určitého pohľadu moc nezáleží. Záleží na tom, aké máš dobré spojenie. Napr. 80 km Trenčín - Trnava sa vlakom, alebo autom po diaľnici zmákne za necelú hodinu.

Za to 50 km Trenčín - Partizánske vďaka absencii priamych pravidelných spojov trvá viac ako 1,5 h. Ale všetko je relatívne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"otce"... dyg dilino ze synak :lol:

 

vsak o to ide, bud si zacnem nieco aj na 200 km ak viem ze nemam s tym problem ani ja ani druha strana, alebo si nezacnem nic ani na 30 km ked viem ze s tym bude z jednej alebo druhej strany problem

 

sice som velky pragmatik, ale neskodilo by obcas u laskou poblaznenych ludi pouzivat aj rozum :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bud si zacnem nieco aj na 200 km ak viem ze nemam s tym problem ani ja ani druha strana, alebo si nezacnem nic ani na 30 km ked viem ze s tym bude z jednej alebo druhej strany problem

vzťahy na diaľku často začnú ani nevieš ako a stáva sa že ti je momentálne jedno či je to 20 alebo 200 km. Každý to na začiatku vidí len ružovo.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

akoze ano, priznavam, byvam opantana hormonmi, ale az tak aby som si neuvedomila ake ma laska na dialku uskalia?? :lol:

ved vztah nie je o tom pisat si sms a vidiet sa raz za mesiac

a byt v rozpakoch, co zrovna robi polovicka, ked pri nej nie som??

 

nie, dakujem, to je asi pre takych, ktori vidia ine hodnoty....ja medzi nich nepatrim, a take vztahy nechapem....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Čo je to pre vás diaľka? :) Diaľka je relatívny pojem... Myslím, že ak by bola vzdialenosť naozaj veľká, tak by ten vzťah fungoval len krátko... Ale zas česť výnimkám :lol:

Ja mám ku priateľovi cca 30km,... ale nemyslím, že je to až také strašné :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: tak si vezmi rok 1997

 

Čistý príjem 4000 Sk, návšteva frajerky 3 až 4-krát do týždňa. Lístok na bus, cesta tam 30 SKK, cesta späť 30 SKK, lístok na MHD 8 SKK, nočný spoj 16 SKK. Raz za čas kytica ruží cca 200 SKK, obed v reštaurácii pre dvoch cca 250 SKK.

 

Svadba v roku 2002 - NA NEZAPLATENIE. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov