Skočiť na obsah

Blog na dnešný deň


pink

Odporúčané príspevky

To hluchoneme medium z omietkoveho demona mi velmi pripominalo Tóma Hluchoněmce - Zutro v Tajomnom hrade v Karpatoch. Aj jeho tlmocnik bol rozkosny.

Inak mam stale silnejsi pocit, ze tieto zjavenia sa deju pod reziou JoJ, alebo podobnej sebranky. Vyrabaju si takto senzacie do sprav.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

moja kamaratka, marienka to nevzdava - http://tvrdonova.blog.sme.sk/ vytrvalo bojuje a skuma pravdu vo svetle faktov.. najnovsie som sa dozvedela, ze ludia su na zemi 6000 rokov a svoju put zacali s dinosaurami... svoju pravdu vytrvalo obhajuje linkami na kreacionisticke stranky a neochvejne sa so svojimi mudrostami montuje do vedy...

ked nebodaj prestane pisat, budem mi za nou smutno... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moja kamaratka, marienka to nevzdava - http://tvrdonova.blog.sme.sk/ vytrvalo bojuje a skuma pravdu vo svetle faktov.. najnovsie som sa dozvedela, ze ludia su na zemi 6000 rokov a svoju put zacali s dinosaurami... svoju pravdu vytrvalo obhajuje linkami na kreacionisticke stranky a neochvejne sa so svojimi mudrostami montuje do vedy...

Pozeram, ze ani ty to nevzdavas. Marienka pise sice vselico, ale tvrdenie ze ludia su na zemi 6000 rokov a zacali svoju put s dinosaurami, nema nikde. Dokonca ani v ziadnom z odkazov.

Mala by si citat pozornejsie, ked uz sa chces z dakoho vysmievat. Inak to vyznie blbo pre teba. :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, bolo by treba citat diskusie, kde sa nachadzaju skutocne perly - vratane toho, ze ludstvo je stare 6000 rokov a niekde inde, ze v tomto obdobi prebehla potopa, ktora bola pricinou vyhynutia dinosaurov. Ale zase uznavam, ze prehrnat sa v tej zaplave nezmyslov je sialena praca.

 

Pink asi mala upresnit, ze ide ako o nazory blogerky zverejnene v blogu, tak o nazory blogerky zverejnene v diskusiach spadajucich pod blog :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Diskusie pod blogmi som radsej necital, v ramci preventivnej psychohygieny.

Pokial daco take tvrdila v diskusiach, je to daco ine. V samotnych blogoch si nic take nie je. Tie som si presiel dokladne. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

elfant, tesi ma, ze si stale vsimas co pisem... je to tam, mam preluskanu celu diskusiu, tak hladaj... diskusia je v kazdom pripade prinosnejsia ako tie bludy, co blogerka pise... ale asi iba pre mna, mozno pre teba su blogy prinosnejsie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pokial daco take tvrdila v diskusiach, je to daco ine. V samotnych blogoch si nic take nie je. Tie som si presiel dokladne. :)

 

Diskusie pod blogmi su sucastou tej istej stranky, spadaju pod konkretne blogy a su podpisane konkretnym blogerom - takze nejde o pripad, ked by sa dotycna nejak vyjadrila uplne inde a pod inym menom.

 

Ked si precitas co povodne bolo napisane - nepise sa, ze su tieto tvrdenia priamo v blogu, ze? Iba ze ide o tvdenia blogerky. Takze zjavne nedoslo k nijakemu pochybeniu a pokial ma niekto seriozny zaujem sa viacej dozvediet, urcite zabludi aj do diskusii, kde bude oboznameny aj s vyssie spominanymi prevratnymi odhaleniami :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak to si mala rovno napisat, ze si sa to dozvedela v diskusii. :)

Mimochodom kde konkretne. Diskusiu k poslednym dvom zapisom som si teraz presiel a Marianka tam narieka nad tym, ze nie je vo vybere. O nejakych dinosauroch som nevidel nic.

 

Hod link, inak to vyzera, ze si si to vymyslela. :)

 

Xeno

 

Je od teba pekne, ze ju branis, ale link bol dany na cely blog a nie na diskusie. To rovnako moze ktokolvek napisat, ze v SME napisali o tom, ze Slota je povodom z Marsu a hodit k tomu link na www.sme.sk :)

nepise sa, ze su tieto tvrdenia priamo v blogu, ze?

nie nepise, ale rovnako sa nepise, ze v blogu nie su :)

skus to inak

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

O nejakych dinosauroch som nevidel nic.

 

 

Verím, že ľudstvo je staré 6000 rokov, ale zem môže byť aj omnoho staršia.

Reagovať | Maria Tvrdonova |

26.10.2011 7:45 | Oznám správcovi | Odkaz

Dinosaury žili v rovnakej dobe ako ľudia

http://www.tlg.estranky.sk/stranka/dinosaury-z-acambaro

Reakcia k téme: Bola Biblia v stredoveku sfalšovaná?

24.10.2011 14:47 | Oznám správcovi

zle si pozeral....

bude tam toho aj viacej, ale ako vidis - s kritikou si treba davat pozor

 

Tvrdenie bolo, ze BLOGERKA si mysli, ze ludstvo je stare 6000 rokov. Odkazy ukazuju, blogerka si to naozaj aj mysli. A rovnako blogerka uvadza ako argument odkaz, ze ludia a dinosaury zili spolocne.

 

Si si myslel, ze v tisic zmagorenych odkazoch to nikto nenajde,ze? Toš...niektore perly sa oplati si odkladat do bookmarkov :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

link nehodim, je to sucast diskusie k jej blogom a kedze je tam viac ako tisic prispevkov do diskusie, tak sa mi to hladat nechce.. najdi si to sam.. nemam potrebu ti nieco dokazovat a ze si myslis, ze si vymyslam, to ma neprekvapuje.. :)

amen

 

xeno, ty si z ktorej planety? kolko terabajtov informacii nosis na krku?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zle si pozeral....

bude tam toho aj viacej, ale ako vidis - s kritikou si treba davat pozor

 

Tvrdenie bolo, ze BLOGERKA si mysli, ze ludstvo je stare 6000 rokov. Odkazy ukazuju, blogerka si to naozaj aj mysli. A rovnako blogerka uvadza ako argument odkaz, ze ludia a dinosaury zili spolocne.

Ok, v diskusiach to naozaj je. Mal som sa lepsie pozerat. :))

 

link nehodim, je to sucast diskusie k jej blogom a kedze je tam viac ako tisic prispevkov do diskusie, tak sa mi to hladat nechce.. najdi si to sam.. nemam potrebu ti nieco dokazovat a ze si myslis, ze si vymyslam, to ma neprekvapuje.. :)

Uz to nasiel za teba xeno, tak sa mu podakuj. :)

Ja si nemyslim, ze si vymyslas, ja to viem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hod link, inak to vyzera, ze si si to vymyslela. :)

Ok, v diskusiach to naozaj je. Mal som sa lepsie pozerat. :))

Ja si nemyslim, ze si vymyslas, ja to viem.

 

no, celkom mile... :)

 

xeno, dakujem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

cely zaznam itp gorila.. nie je to sice blog, ale citanie celkom dobre...

ukazka tu

Haščák sa Malchárka pýta, či sa na plese v opere bavil s Dzurindom a Miklošom. Malchárek hovorí, že s nimi moc nehovoril. Malchárek opisuje ples. Dzurinda sa venoval manželke a komunikoval najmä s Miklošom. Gašparovič sedel so svojimi poskokmi a s Beňovou a Flašíkom. Malchárek popisuje niekoľko prípadov arogantného správania Moniky Beňovej, ktorú nemá rád (volá ju „######“, „fúria“, „hlupaňa“, „beštia“). Haščák hovorí, že ju mal vždy za „kundu“. Haščák vie, že spávala s českým podvodníkom „Deržinským“, jedným chlapom z IRB, ktorého zavreli (Haščák si nevie spomenúť na meno) a chcela spávať aj s Marekom Dospivom, ale ten ju odmietol.

Rozprávajú sa aj o Gašparovičovi (Malchárek ho volá „idiot“). Podľa Malchárka je Gašparovič hlupák (má IQ húpacieho koňa) a nevie povedať 2 súvislé vety. Haščák súhlasí a smeje sa, že napriek tomu je populárny.

 

Čítajte viac:http://dolezite.sk/Cely_zaznam_ITP_GORILA_142.html#ixzz1i1y9AeyT

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pink su tam aj zaujimavejsie casti.

 

Haščák hovorí, že podľa prepočtov SE a ENELu sa v GovCo, a.s. najbližších 10 rokov minie 70—140 mld. Sk.

Od cca 19.47 do 20.43 majú sexuálny styk.

21.41 odchádzajú.

14.5.2006 a 21.5.2006 (Anna Bubeníková, Jaroslav Haščák)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Gorila ? Gorila ... z tretej strany.

rozhovor na dnešný deň : http://www.sme.sk/c/...nute-vizie.html

 

Fedor Gál: Lídri protestov majú šibnuté vízie

 

Jeden z lídrov Novembra '89 by na Protest Gorila nešiel. Má strach, aby akcie nepomohli Smeru a SNS.

Podporujete protesty Gorila?

„Gorila sa netýka iba politikov. Je to problém slovenskej spoločnosti. Neverím, že protesty proti Gorile zmenia slovenskú spoločnosť.“

Vidíte paralelu s novembrom 1989?

„Príliš nie. November bol spočiatku, slovo spočiatku podčiarkujem štyrikrát, rýdza, pozitívna emócia. Vo vzduchu sa vznášalo niečo ako láska, solidarita, súdržnosť, aj keď to netrvalo dlho. Ale Gorila nie je rýdza, pozitívna emócia. Badať odlíšenie sa od establishmentu, averziu proti ľuďom, ktorí nie sú ako ja. Cítim snahu o rozdelenie spoločnosti na my a oni.“

Čoho sa obávate?

Za týmito všeobjímajúcimi kategóriami sa skrývajú individuálne, skupinové záujmy ľudí vrátane rozličných hajzlov, ktorí tieto slová používajú iba ako výťah k moci a profitu. Obávam sa, že vzopätie sa emócií bude zneužité. Mám obavy aj z toho, že voľný priestor dostanú hlasy, s ktorými nemôžem v žiadnom prípade súhlasiť. Sú to hlasy, ktoré zaznievajú s resentimentmi na socializmus, nejakú beztriednu spoločnosť, averziami proti kapitalizmu a podobne.“

Narážate na jednu zo spoluorganizátoriek Luciu Gallovú, podľa ktorej má vládnuť ľud, na ústave by sa mal dohodnúť cez internet a poštou a ľudí, ktorí obsadia štátne funkcie, chce žrebovať? Čo si o tom myslíte?

Bojím sa o budúcnosť krajiny, kde šibnuté, naivné a amatérske vízie budú realizované. Všetky utópie, ktoré mali byť realizované, sa premenili na nefungujúce spoločnosti. Kedysi aj komunizmus bola utópia, z ktorej sa vykľulo zlo. Je absolútna katastrofa, keď si niekto predstavuje budúcnosť tak, že vygumuje všetko, čo bolo a načrtne nejaký iluzívny obraz toho, čo má byť. Desím sa toho. Vízie o beztriednej a spravodlivej spoločnosti sú kraviny, pokiaľ nie sú zakotvené do reálnych podmienok každodenného života. Ale nechcem zbavovať ilúzií mladých ľudí, ktorí z úprimného srdca protestujú.“

........

................

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/...l#ixzz1lSgaQdCU

 

ide z toho strach.

 

plus shootyho gorilieantimláďatá, pasujú k článku :

 

post-3-0-91886400-1328400519.jpg

zdroj: http://komentare.sme.sk/

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov