Skočiť na obsah

Filmy so športovou tematikou


tomassi

Odporúčané príspevky

Super téma, ja osobne mám veľmi rád filmy so športovou tématikou,

a je ich naozaj mnoho, ktoré sa mi pozdávali, tak vymenujem to:

 

The Mighty Ducks, D2: The Mighty Ducks, D3: The Mighty Ducks

The Cutting Edge, Ice Princess, Ice Castles, Cool Runnings, Dodgeball

The Waterboy, Happy Gilmore, The Longest Yard, Bend It Like Beckham

 

viac ma v tejto chvíli nenapadá :rolleyes:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

také filmy nepozerám skoro vôbec, veľmi ma neláka téma športu vo filme, videl som len pár komédii, ktoré sa mi páčili ako napr. Kokosy na snehu, Ona je on a už si nespomínam...

 

...ešte som si spomenul na Ľadové ostrie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

keď film so športovou tematikou,

vždy, ale úplne vždy sa mi vybaví názov jedného filmu - prvý krát som o ňom čítala v jednej prastarej encyklopédii filmu, kde bol vyzdvihnutý ako jeden zo skvelých britských filmov svojej éry ...

nie je to celkom celkom len o športe, ale to nie je ani Terry ... šport je spôsob, ako zobraziť zobrazené.

 

kedysi veľmi dávno som ho videla, dnes patrí do filmových klubov ...

 

Osamelosť cezpoľného bežca (1962)

 

( The Loneliness of the Long Distance Runner / Osamělost přespolního běžce )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...
  • Pred 5 mesiacmi...
  • Pred 1 rokom...

Box nemám rada, takže filmy s boxerskou tematikou sa mi nepáčia. Vlastne ani neviem, ako sa volali tie, ktoré som videla, väčšinou sa mi celkom páčili. kedysi v treťohorách tuším 15 rokov som mala - som videla jeden český film, jediný, u ktorého si pamätám aj názov, volalo sa to *Príbeh stredného útočníka, a hlavnú úlohu hral J.Hanzlík, vtedy ešte také chlapčiatko a neznámy herec.

Viem že toto je o filmoch, ale ked už sme pri tej športovej téme, tak kedysi som čítala knihy S 19 do Bernu, kde boli prvky z reálnych začiatkov niektorých čs. reprezentantov (dnes už starších pánov a 1 z toho je nebožtík), alebo Na startu je delfín. A itež Jablko od stromu. Bolo to všetko pohodové čítanie, pokojne z toho mohli byť urobené aj filmy pre mládež, isto by si našli svojich divákov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov