Skočiť na obsah

Ako nájdem moje témy?


FreeSpace Info

Odporúčané príspevky

  • FS Info

Vyhľadávanie umožňuje nájsť témy, ktoré ste buď založili alebo ste do nich napísali príspevok. Táto metóda je účinná vtedy, ak chcete z vyhľadávania odfiltrovať témy, do ktorých ste nikdy neprispeli.

 

Prvá možnosť je v profile pod fotografiou si kliknúť na odkaz Zobraziť moje témy a príspevky

 

Obrázok

 

 

Prekliknete sa na novú stránku, kde si môžete vybrať z menu buď témy, ktoré ste len založili alebo ktoré ste založili a aj ste do nich napísali príspevok alebo si zobraziť len proste príspevky.

 

Obrázok

 

 

Keďže tento postup zakaždým vyžadoval prekliknutie sa do profilu, pre uľahčenie bol nainštalovaný hook, ktorý vaše témy zobrazí po kliknutí na odkaz Zobraziť moje témy a príspevky hore vedľa RSS ikony, takže funkcia zobrazených tém je prístupná z každej stránky Fóra. Odkaz je pochopiteľne prístupný až po prihlásení sa na Fórum.

 

Obrázok

 

 

Rovnakým spôsobom môžete vyhľadať nielen svoje témy, ale aj blogy, fotografie, odkazy v katalógu a pod., treba si len vo výsledkovom okne prepnúť kartu, ktorej obsah chcete vyhľadať.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 0
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • FreeSpace Info

    1

Najaktívnejšie dni

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov