Skočiť na obsah

Česko-Slovenská Superstar II.


aljak63

Odporúčané príspevky

Však v prvých 2 finálových kolách vypadávajú po dvaja - to bolo tak aj predtým v ČS Superstar I. pred 2 rokmi. A keď už ich ostalo osem, tak išli potom už po jednom. Podľa mňa je to fajn - aspoň to skrátia o 2 týždne celé. Takže to nieje žiadna novinka. Som zvedavý aké kolo dajú najbližšie. Sa mi zdá, že pred 2 rokmi boli v 2.finálovom kole tie skladby s orchestrom - bohvie či sa tej schémy budú držať aj teraz.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som zvedavý aké kolo dajú najbližšie.

 

Prve kolo bolo pod nazvom Moj idol, teraz to maju byt cesko-slovenske hity.

/Takze pravdepodobne nas bude opat cakat aj "Voda co ma drzi nad vodou"/ :D :joint:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pesničky druhého kola:

 

Alžběta Kolečkářová: Lucie Bílá – SMS

Matej Piňák: Meky Žbirka - 22 dní

Michal Šeps: Natural - Já na to mám

Celeste Buckingham: Zuzana Smatanová - Nekráčaj predo mnou

Martin Kurc: Karel Gott - Trezor

Simona Fecková: Jana Kirschner - Modrá

Martin Harich: IMT SMILE - Ludia nie su zlí

Gabriela Gunčíková: B.S.P. - Země vzdálená

Lukáš Adamec: Palo Habera - Držím ti miesto

Petr Ševčík: Oceán - Rachel

 

 

Ako vidím, veľmi som sa mýlila, žiadna "Voda čo ma drží nad vodou" :)

 

Zdroj:

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes sme boli svedkami vyprofilovania ludi, ktori rozhoduju o osude sutaziacich

 

ved predsa 12rocna pipka neposle hlas 25rocnemu uzasnemu muzikantovi, ked tam ma rozkokoseneho 15rocneho Haricha a 16rocneho zhuleneho Sepsa...o com by to bolo? :smilieee:

 

uz chapem vyznam divokej karty..tvorcovia sa obavaju, ze by tu sutaz mohol vyhrat spevacky antitalent (narazam na Sepsa :agree: ) .. tak ako take eso do rukava, aby to nedopadlo fiaskom

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Škoda, že vypadla Celeste - konečne zaspievala celkom dobre a dúfal som, že ju to zachráni. Mohla vypadnúť miesto nej radšej Fecková - jej farbe hlasu a spevu akosi neviem stále prísť na chuť. Čo sa týka Piňáka - som rád, že už je von - fakt som ho nemusel, a či už tá Láska moja čo spieval v semifinále, alebo aj 22 dní zo včera sa mi vôbec ale vôbec nepáčili. Takže u mňa aspoň čiastočná spokojnosť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja dúfam že do finále sa dostane Gunčíková a Fecková ... obidve majú krásny hlas a pekne spievajú ... takže veľa šťastia dievčence :smilieee: ... chcel som tým povedať toľko že je mi jedno kto kedy ako vypadne ak sa tie dve dostanú tam kde ich chcem mať :agree:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je pravda ze tieto slovenske veci Pinakovi moc nesedeli, ale bol uzasny v anglickych songoch, ta farba hlasu, ja som zavrela oci a vychutnavala som si to :smilieee:

skoda no, buduce kolo by bolo Michael Jackson, Billie Jean, to mohla byt pecka :agree:

 

Feckova mi tiez pili usi, a navyse, skoda tych kucier, sup sup naspat s nimi

u Cel mi vadil ten jej sebavedomy prejav, ked si porota dovolila povedat, ze este by mala nejaky ten rok pockat..bolo na nej vidno, ako pohrda vsetkym, co sa jej snazili povedat

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

u Cel mi vadil ten jej sebavedomy prejav, ked si porota dovolila povedat, ze este by mala nejaky ten rok pockat..bolo na nej vidno, ako pohrda vsetkym, co sa jej snazili povedat

 

Celeste je pätnásťročné dievča, ktoré vo svojom veku vlastne hádam aj má právo mať ešte detské maniere. O päť-desať rokov, keď jej život hodí pod nohy pár polien bude už trošku iná, ale teraz sa jej vôbec nečudujem.

 

Aj keď z môjho pohľadu Celeste vypadnúť "mohla", mňa až tak nezaujala, zato Mateja Piňáka by som bola rada videla a počula aj v nasledujúcom kole. Skôr by som bola teraz poslala domov mladého Šepsa.

Na druhej strane, ani jednému z nich nie som ochotná posielať SMS-ky, takže ... "musí" mi byť úplne jedno kto odchádza ako porazený.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ta farba hlasu, ja som zavrela oci a vychutnavala som si to :smilieee:

 

no, v sobotu sla u mna doma superstar bez toho, aby som pri tom sedela a cumela na nich, tak je fakt, ze veci zneju inak, ked sa nich clovek nepozera.. obcas som gulala ocami, ze to znie uplne hrozne... :agree:

 

matek pinak ma hudbu v krvi, nemyslim, ze mal vypadnut..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zoznam piesní tretieho finálového kola:

 

PETR ŠEVČÍK: I like it - Enrique Iglesias

GABRIELA GUNČÍKOVÁ: Firework - Katie Perry

LUKÁŠ ADAMEC: Gnarls Barkley – Crazy

ALŽBĚTA KOLEČKÁŘOVÁ: George Michael - Pappa Was A Rolling Stone

MICHAL ŠEPS: Israel "IZ" Kamakawiwo - Somewhere over the rainboiw

SIMONA FECKOVÁ: Madonna - Hung up

MARTIN KURC: Ricky Martin - Livin La Vida Loca

MARTIN HARICH: Mika - Grace Kelly

 

 

Zdroj:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemyslím si, že ešte stále majú možnosť sami si vybrať a rozhodnúť čo budú spievať.

Už sú im asi pesničky "prideľované" ...

... ale podľa akého kľúča, netuším.

Možno aj tu zohrávajú určitú úlohu sympatie ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja si myslim ze piesne si vyberaju sami, po nejakej konzultacii s odbornikom a rovnako aj reziserom, dramaturgom ci niekym podobnym

 

kazdopadne, ak by aj bolo urcovane kto ma co spievat, tak je fer, aby v tanecnom kole, kde sa ini budu pasovat s rezkym tempom a narocnym textom, taby Seps, kvoli tomu ze by toto nezvladol mal mat baladu? vsak nech sa ukaze, mozno by konecne prisiel na rad aj on

 

dokaz toho, ako si ho tam chce televizia udrzat co najdlhsie, kedze robi show a ma vyrazny fanklub, ktory samozrejme zlepsuje cisla sledovanosti

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Niekde som čítal, že piesne si navrhujú aj naďalej sami. Spravia akoby svoj výber piesní, ktoré sa cca týkajú toho vybraného tématického okruhu a potom po konzultáciach vyberú že čo sa asi tak najviac hodí k ich hlasovému rozsahu a pod. Takže asi také niečo. Každopádne, som zvedavý čo to bude dnes zač.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jezisi doll, nariekas tu nad sepsom ako tomas nad zenami. ser na to a chod radsej von, kym je pekne.

 

:) ty si myslis ze som tu nonstop a len ciham kedy mozem na co reagovat?

 

mozem ja za to, ze som prave doobedovala, ze si tu triedim fotky zo vcerajsej turistiky a zapnem si FSPF? :)

OMG, a ty co nie si vonku? mimochodom, za hodku odchadzam na dalsiu turistiku, tak mas garanciu, ze niekolko hodin do tejto temy neprispejem :)

 

tak ako sa niekto moze vzrusovat nad nejakym sportovym vykonom, alebo nad filmovou lahodkou, ja sa mozem vzrusovat nad vykonom Sepsa...aj ked nenazvala by som to vzrusenim :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

o tom, co si myslim, nevies nic.

 

narazam na to, ze 90% prispevkov v tejto teme od teba je len picung na sepsa. kazdy uz pozna tvoj nazor viac nez dobre.

 

rad by som siel von, ale snazim sa pisat bakinu, takze to nejde.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nemyslim si ze 90% :) mas to zle zratane

 

a ci pi*ung, nemyslim si takisto

vies kolko veci vadi mne? a nesnazim sa spamovat a otravovat tym ludi na fore

je to moj nazor, a? :)

 

si na mna v poslednej dobe akosi zatazeny :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov