Skočiť na obsah

Česko-Slovenská Superstar II.


aljak63

Odporúčané príspevky

Rytmus ma mozno co povedat do image a potencialu na trhu, ale do hudby sa rozumie velke one. Konecne mu na tie jeho idotske hodnotenia niekto povedal do oci to, co si myslia asi vsetci okrem jeho pubertalnych zboznovatelov.

 

Za tento vyrok citim voci Sepsovi velke sympatie.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Včerajšie vyraďovanie sa skončilo naozaj veľkým prekvapením, teda aspoň pre mňa.

 

Že skončil Martin Kurc, to až takým prekvapením nebolo, ale poslať domov Alžbetku Kolečkářovú a nechať tam mladučkého Haricha, či nie príliš výrazného Ševčíka, alebo šoumena Šepsa ... no ťažko potom hovoriť, že je to o speve!

 

hmm... nebola by sa teraz lepšie hodila divoká karta ?!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmm... nebola by sa teraz lepšie hodila divoká karta ?!!

 

100%-tne, porodcovia to pokašľali - trubky :)

Alžbeta patrila k najtalentovanejším spevákom ... a som sa tak tešila na jej finále s Gabikou a Lukášom. Bez Alžbetky to už nebude ono ... ale čo sa dá robiť, niektorí ľudia sú nahluchlí a omdlievajú z Haricha :P ach, to divoké mládí .. :-) len aby nakoniec nevyhral on .. pred Gabčou, lebo ma vystrie. Tá baba nemá chybu, aká je talentovaná, taká je aj krásna .. rockerka. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak včera poriadne prekvapenie - Betka vypadla... Tipoval som ju určite do TOP3, celkom sa mi pozdávala - pekná farba hlasu, príjemný spev, dobrý štýl, ... Škoda toho, že už je zo súťaže preč :) Aspoň že Kurc vypadol - toho som akosi moc nemusel od začiatku a teraz bol ten správny čas aby ho vyhodili. Takže ostáva ich tam 5 - už len jedno dievča, tak ale verím že Gabika tam ostane až do úplného konca - ona sa mi z týchto finálových kôl pozdáva najviacej, takže jej prajem aj celkové víťazstvo v Supestar. Ševčík a Harich mi vôbec nevadia. Adamcovi som nejako na chuť stále neprišiel, ale nespieva veru zle. No a Šeps - to je kapitola sama o sebe, keďže z jeho prejavu mi to príde ako keby mu je jedno či postúpi alebo nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Šeps sa asi dožral...doteraz zvládal kritiky docela v pohode, aspoň na pohľad to tak vyzeralo, že to má v paži...no vo mne dosť často tiež tie rytmusove prejavy neevokujú práve najpozitívnejšie city.

 

:smilieee: No skoro ma vystrelo, tipovala som finále Betka vs. Gabina, tie dve považujem za najlepšie, no, tip mi nevyšiel. Dúfam, že aspoň Lukáš tam ešte vydrží a že hluché obyvateľstvo nevyradí Gabinu...mne tam chýba aj Simona, lebo určite by mala čo ukázať. Jej "ľadový" prejav mi zas až tak moc neprekážal, ale spievať určite vie. Škoda tej choroby. Rytmus ma doslova naštval, keď jej sprznil meno vtedy, keď ju vyradili. Vôbec neviem, prečo akurát jeho strčili do poroty. To už skôr tam mali šupnúť Tinu a moderovať nechať Adelu. neviem, ako to bolo v zákulisí a prečo to takto zariadili (porotu, moderátorov) a od čoho sa to celé odvíja, hovorím len svoj pohľad na to.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

. Rytmus ma doslova naštval, keď jej sprznil meno vtedy, keď ju vyradili. Vôbec neviem, prečo akurát jeho strčili do poroty. To už skôr tam mali šupnúť Tinu a moderovať nechať Adelu.

 

prečo ? Rytmusa má veľa mladých pubertálnych deciek rado ... aby mali akú takú sledovanosť tak preto ... aj mne lezie krkom

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj som mala snahu prísť mu trochu na chuť, porozumieť mu, ale to sa nedá...nedá...asi už patrím do starého železa. Že decká sú preč zo Šepsa, to ešte viem pochopiť, ale čo môžu vidieť na rytmusovi, tak tomu nerozumiem...asi mám beľmo na oku a štuple v uchu...ale to nie je dosť iných spevákov, čo sú obľúbení medzi mladými, a pritom aj majú nejaký normálny vkus ?

:D :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zoznam piesní nedeľného večera:

 

Michal Šeps

1. Lucie - Sen

2. Elán – Kaskadér

 

Petr Ševčík

1. Elán - Neviem byť sám

2. Lucie - Chci zas v tobě spát

 

Martin Harich

1. Lucie - Šrouby do hlavy

2. Elán - Sestrička z Kramárov

 

Gabriela Gunčíková

1. Elán - Čaba neblázni

2. Lucie – Amerika

 

Lukáš Adamec

1. Lucie - Oheň

2. Elán - Zlodej slnečníc

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak to som zvedavá! Kto dostane šancu spievať ABBu a Queen? Už sa neodvažujem tipovať po minulom vyhadzovacom večeri.

Ale som kukala jak puk, aký bol včera Rytmus mierumilovný. Možno si to dnes vynahradí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Šieste finálové kolo sa nieslo v znamení kapiel, akými sú Elán a Lucie

a bolo posledným kolom, v ktorom si ešte zaspieval aj Petr Ševčík.

 

V ďalšom finálovom kole odznejú hity od skupín ABBA a QUEEN.

 

A keďže sms-ky posielajú predovšetkým šumienky, ktoré každý pondelok prežívajú "vyhadzov" ako keby išlo "ich miláčikom" doslova o život, tak ten "koniec" súťaže môže ešte dopadnúť prekvapujúco.

Tá davová hystéria ma až zaráža.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takže už ostali len štyria? Hm, škoda že vypadol Ševčík - aj keď vo finálových kolách už nebol taký skvelý ako napr. na kastingoch, ale aj tak sa mi jeho spev pozdával. Ešte väčšia škoda je to, že práve končí pred Queen + Abba kolom - myslím, že to by mu veľmi sedelo (hlavne ten Queen)... No každopádne som zvedavý na nedeľu - teraz som posledné 3 kolá nevidel, lebo som dal prednosť MS. Ale najbližšie si to už isto kuknem, Queen aj Abbu mám veľmi rád, ešte som zvedavý kto bude mať aké songy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kiez by platilo pravidlo, ze pokial chce sutaziaci opustit sutaz, moze tak urobit kedykolvek, bez akychkolvek postihov :birthday:

 

Seps vcera vulgarne nadaval a dal aj najavo, ze do dalsieho kola nechce ist, nechce spievat "nejaku" Abbu a Queen. Ze on si zarobi peniaze na Jamajku cez koncerty..

A ked Habera povedal Sepsa ako kandidata na vyhadzov a nasledne Alzbeta v publiku prevracala ocami, no ja neviem...vsak snad ma slecna sluch a uvedomuje si, ze Seps spievat nevie :)

 

a tie dievcatka, ktorym po licach stekala rozmazana spirala, nariekali, kricali, uff, ... snad nie vzorka tych, ktore hlasuju :) (aj ked obavam sa ze...)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dúfala som, že Ševčík ešte prežije toto kolo, lebo si myslím, že Queenov by zvládol parádne, a bola by som si niečo od nich rada vypočula v jeho podaní; v tých prvých kolách finále to síce vrzal, ale postupne sa zlepšoval a v tom poslednom, kedy vypadol, sa mi páčili obe tie skladby v jeho podaní, páči sa mi jeho hlas. Škoda, že "nie je žiadny dravec", ako ho okomentovala Vondráčková pred týždňom.

Tak sa mi zdá, že po vypadnutí Bětky tam ani Šepsa už nič nedrží, len tie baby bláznivé z publika. Vôbec si netrúfnem tipovať, lebo tie omdlievajúce žaby sú schopné do finále poslať Šepsa a Haricha (nič proti Harichovi, chalan je to šikovný, ale boli tam aj lepší, a vypadli).

Doll, Betka uši určite má, ale okrem toho má ešte veľké ružové okuliare ako všetci zaláskovaní v jej veku. :birthday:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zoznam piesní najbližšieho kola - ABBA & QUEEN

 

  • Lukáš Adamec

    ABBA - SOS

    Queen - Somebody To Love

  • Martin Harich

    ABBA - Waterloo

    Queen - We Are The Champions

  • Gabriela Gunčíková

    ABBA - Lay All Your Love On Me

    Queen - Who Wants To Live Forever

  • Michal Šeps

    ABBA - Mamma Mia

    Queen - Mustapha

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak toto som si musela nájsť, dokonale si vzbudil moju zvedavosť :thumbdown: :)

http://www.youtube.com/watch?v=c09Uore9Vws

 

pri všetkej úcte ku Queen, Mustapha nie je práve najsam pesnička, a trochu z iného súdka než tie ostatné. už som aj zabudla, že aj to je Queen. ... že mu nesadol vôbec, sa nedivím, ani zafarbeniu hlasu ani štýlu šepsa, no, akosi odspieval nejakého mustafu ... mustafa jeden : (

tak som teda pozrela už aj ostatných, ako zvládli včerajšok ... odspievali.

queen bol nad sily tuším všetkým, trochu s ním bojovala aj gunčíková, a abba takmer taky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mareš pekne snami vybabral :) ... to že poslal najprv Michala a Martina na balkón a už si mysleli že postúpili :) ... ale to sa sekli chlapci :) ...

 

queen bol nad sily tuším všetkým, trochu s ním bojovala aj gunčíková

 

absolútne nesúhlasím ... Gabika to zaspievala na jednotku :thumbdown:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Gunčíková všetkých ďaleko prevyšuje, ale tým že po včerajšom experimente postúpil Šeps, tak úroveň tejto "súťaže" u mňa hlboko klesla. Myslím, že si to myslia aj porotcovia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak, cukrik je v tahu.... mlade cucoriedky si uz na fejsbuku dali mena, ze trebars veronika harichova novakova :thumbdown:

normalne zacinam mat citak, ze seps to cele vyhra... :) inak toho mustafu pekne zhovadil, aj ked si celkom neviem predstavit ako sa da ten song zaspievat dobre... ale co ma viac one, je to, ze ten trkvas ani nevie, kto su queen...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čo ja viem, taká Slovensko hľadá superstar 3 bola teda omoc slabšia

 

Pokým o postupe spevákov budú rozhodovať uvrešťané a urevané štrnástky, tak lepšie to nebude.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov