Skočiť na obsah

Česko-Slovenská Superstar II.


aljak63

Odporúčané príspevky

No včera to bola naozaj hrôza - naozaj som zvedavý kto dneska vlastne vypadne, lebo včera to naozaj nikomu vôbec nevyšlo (až na pár výnimiek). Očividne tanečná hudba nieje nikoho z nich nejakou parketou - zato nabudúce bude rockové kolo, a to bude oveľa zaujímavejšie. Kto dnes vypadne? Ja tipujem Kurca alebo Feckovú...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Feckova spievala tu Madonnu s takym nezazivnym vyrazom...porota povedala spravne, ze jej podium proste nepatri, nevie to na nom, nevie sa predat

 

a pritom taka tanecna pesnicka, tam malo byt tolko energie, a nic z toho

ostatni sa snazili na tom podiu aspon tvarit, ze spievaju tanecny song

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to tanecne kolo som si mrkla na nete, ale teda to bol riadny trapas.. :innocent: zvozila ich porota riadne.. scalexova gilotina vyjadruje moje nazory, akoby som tu rubriku pisala ja..

rockove kolo bolo zatial vzdy najlepsie, tesim sa... budu mat kapelu nazivo?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teším sa na rockové kolo, hlavne na Gabiku G., Alžbetku K., Lukáša A.

Reggamean, Michal Šeps je unikátny zjav v tom čo robí, je zabávač, .. a dostal ma skladbou od kráľa reggae Boba Marleyho - No woman no cry ... a ak by mal v budúcnosti koncert s B. M. skladbami, tak ani chvíľku neváham. :innocent:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som strašne zvedavá tento rok na rockové kolo, hlavne preto, že väčšina aktuálnych súťažiacich je viac-menej rockovo ladená, tak to bude perfekt podľa mňa, v podstate okrem Kurca všetci "popíkoví" speváci už vypadli, teším še :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zoznam piesni štvrtého kola:

 

Martin Harich:

Scientist – Coldplay

Beautiful day - U2

 

Petr Ševčík:

Behind blue eyes - Limp Bizkit

Highway to hell - AC/DC

 

Martin Kurc:

Everything I do, I do it for you - Bryan Adams

It’s my life - Bon Jovi

 

Alžběta Kolečkářová:

You oughta know - Alanis Morissette

Dreamer - Ozzy Osborne

 

Michal Šeps:

Iron man - Black Sabat

Satisfaction - Rolling Stones

 

Lukáš Adamec:

More than words – Extreme

Metallica - Whiskey in the Jar

 

Gabriela Gunčíková:

Final countdown – Europe

I don’t wanna miss a thing – Aerosmith

 

Zdroj:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nemyslim si ze je to realne, cim dalej tym spieva horsie a porota mu to dava aj najavo

akonahle vypadne niekto, dotycneho fanusikovia sa priklonia k zasielaniu hlasov niekomu, kto vie ako tak spievat

takze treba rozmyslat aj tymto sposobom

 

navyse, porota disponuje divokou kartou, a na 100% si ju odlozia do momentu, kedy nastane situacia, ze Seps len vdaka osialu dostane viac hlasov ako niekto dobry, a bude realne hrozit, ze by sutaz mohla skoncit fiaskom

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no dnes to bolo psycho, minimalne pre Harichove fanynky, ktore miestami aj odpadavali :detektiv:

mimochodom, prekvapenie, necakala som ze Harich bude mat taku malu podporu (ale asi to funguje tak, ze fanynky si myslia ze podporu ma tak ci tak, tak poslu hlas bud inemu, alebo vobec..kto vie)

 

nemyslim si ze je vyhrou pouzit divoku kartu "takto skoro" .. hmm

 

najblizsie vypadavaju dvaja, tak som zvedava

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

rytmus sa asi nastval, ze tam zostane uz iba jeden slovak a je fakt, ze na haricha sa dobre diva a spieva lepsie ako niektori, co zostali... :detektiv: cukricek nevypadol, o to viac ho to zavazuje k dobremu vykonu... tie jeho odpadavajuce fanynky vedia pocmarat si telo, pistat a odpadavat.. myslim, ze na sms nemaju... to, ze ho podrzala porota bolo celkom mile, co neznamena, ze dalsie kolo nevypadne.. rytmus rulez.. :blink:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no, som zvedavy na tie dueta...

ako som si aj myslel, jediny, komu som neuveril v rockovom kole bol Sevcik

dokonca Seps sa dal pocuvat, len si bolo treba zavriet oci a nesledovat jeho pohyby :detektiv: jeho anglictina je rovnako nezrozumitelna ako mnohych originalov...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa vidí škoda, že vypadla predtým Simona, myslím, že je dobrá, ale choroba urobila svoje. A tak isto aj v tom poslednom kole u Adamca, ale na rozdiel od nej, jeho diváci podržali (čo som aj rada). Tiež sa mi vidí, že Piňáka bola škoda.

Ale zatiaľ sa mi najlepšie javia tie dve baby, Kolečkářová a Gunčíková.

Škoda, že Ševčík to na veľkom pódiu akosi vrže, lebo spievať určite vie.

Neviem si dosť dobre predstaviť Šepsa v duete, keby mi môj partner (spevácky) pri vystúpení jednu šľahol pri svojej divokej gestikulácii a ešte by aj namiesto spevu vyrážal tke chrchlavé zvuky, asi by ma trafilo, ale čo už. Možno prekvapí a bude spievať normálne...

Uvidíme, čo bude. Kto vypadne, si netrúfam tipovať a nebudem si trúfať ani po zhliadnutí ďalšieho kola...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tieto songy na nás čakajú v nedeľu:

 

  • Alžběta Kolečkářová - A ty se ptáš, co já (Helena Vondráčková)
  • Petr Ševčík - You can’t hurry love (Phil Collins)
  • Michal Šeps - Obchodník s deštěm (Kryštof)
  • Lukáš Adamec - It’s not unusual (Tom Jones)
  • Gabriela Gunčíková - Lásko má, já stůňu (Helena Vondráčková)
  • Martin Kurc - Wake me up before you go go (Wham)
  • Martin Harich - Hard day’s night (Beatles)

  • Lukáš Adamec & Gabriela Gunčíková - Cose della vita (Eros Ramazotti & Tina Turner)
  • Michal Šeps & Alžběta Kolečkářová - I got you babe (Sonny & Cher)
  • Martin Kurc & Martin Harich & Petr Ševčík - All for one (Sting & Bryan Adams & Rod Stewart)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov