Jump to content

Virtuálne Slovensko ťa potrebuje!


Ghostbiker

Recommended Posts

Ahoj!

 

Pozdravujem všetkých, ktorí sa na internete nudia a hľadajú o čosi intelektuálnejšiu zábavku, no napriek tomu so sociálnym charakterom. Reprezentujte Slovensko na virtuálnej pôde, ukážte ostatným národom, že sme rovnako silná internetová veľmoc. Precvičte si jazyk, najmä angličtinu, spoznajte zaujímavých ľudí, staňte sa mediálnym magnátom písaním vlastných článkov, ekonomicky prosperujte, vydajte sa na dráhu politika, statočného vojaka, trhového špekulanta, podnikateľa... možností je mnoho. Vhodná voľba pre tých, ktorí chcú mať širší rozhľad a naučiť sa niečo nové.

 

Máme neskutočne výhodnú strategickú polohu v centre Európy medzi mocnosťami, jediné čo nám chýba sú obyvatelia.

  • Downvote 2
Link to post
Share on other sites

Pre takéto témy odporúčame používať Katalóg. Fórum neslúži ako inzercia pre iné stránky. V Katalógu máš odkaz na tú erepubliku, problém je, že odkaz je presmerovaný na inú doménu, čo je porušenie pravidiel pridávania odkazov, preto tvoj odkaz nebol schválený. Ak chceš aktualizovať odkaz v Katalógu a následne ho schváliť, tak ma neváhaj kontaktovať cez Súkromné správy.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy