Skočiť na obsah

Ochrana počítača všeobecne


Tomáš

Odporúčané príspevky

Je každému jasné že prvoradá vec je antivírus. Avšak mi voľakde radili aj to že okrem softwaru na ochranu môžeme urobiť aj také menšie opatrenia že nemať administrátorské konto. Teda kým nepotrebujem niečo inštalovať a nastavovať na PC, úplne stačí ak sa prihlásim cez Guest konto. Ono nedovolí vymazať, upravovať a presúvať priečinky. Takisto by to mohlo zabrániť aj vírusu narobiť bordel v adresároch. Lenže je tu jeden problém. Všimol som si že cez Guest konto ma nechce pripojiť k internetu. Najprv som myslel že to mám pokazené ale všimol som si že v Štart Menu nemám vôbec ikonu Pripojenie. Proste je to tak obmedzené že ani nedovolí manipulovať s internetom, tak sa musím pripájať cez admin konto. Neviete mi poradiť ako by som vedel byť pripojený cez Guest konto? Mám Windows XP nejakú starú verziu a na internet sa pripájam cez aplikáciu Nokia PC Suite. Samozrejme keď mám pustené PC Suite cez konto hosťa a kliknem na pripojiť tak ma to vždy odpája. Len cez admin konto ma to nechá pripojiť sa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 0
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Tomáš

    1

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

Najaktívnejšie dni


×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov