Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

Elfant presne podobny clanok ako v pluske bol na Sme. Ja plusku necitavam. Tiez si myslim, ze ta rodina sa skor ukryla pred novinarmi. Ale predsa celkom "normalna rodina" to nebola,resp. nie je.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pravda v tlačenej podobe píše na troch stranách vo víkendovej prílohe o prípade, okrem toho o honbe jej novinárov za sestrou strelca, kde pracuje, schováva sa, nevďačnica nechce hovoriť s novinármi, a to je neodpustiteľné

je tomu venovaný extra žltý rámček, korunovaný okrem iného záverom :

 

" Ľudia z Harmanovho okolia vraj sestre naznačovali, že " by s Ľubom mala niečo urobiť, lebo zle skončí ", údajne jej navrhovali, aby ho vzala preč z prostredia, v ktorom žil. Sestra má dobré spoločenské postavenie a pravdepodobne brata aj finančne podporovala "

keď už toto nie je varenie z vody, tak už potom neviem čo je.

je to suterén JPP v novinárskej praxi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mam nieco v sebe,ale co by som ktomu povedal. Je to tragedia. Je to velmi smutne, ten statny smutok ktomu patril. Co by sme mali urobit aby sa to neopakovalo? Medziludske vztahy sa tak nemaju riesit, ale tie konflikty by nemali do takeho bodu ani prijst. K samotnemu pripadu sa neviem vyjadrit, lebo to neviem posudit, prezit, proste nepoznam.

 

My v bytovke sme mali problem s jednou rodinou. Bol smrad, z domu so starou zenou co mala tazku chorobu, ale zena zomrela a zostali psy s jej dcerou. Bola aj peticia, aj som ju podpisal ak ked to bolo v susednom schodisti a mna to neobtazovalo,kym som neumyval aj pred ich bytom. Priklad som fajciar a mozno 3% cigariet vyfajcim na okne na schodisti(ked je film ,kratka reklama, ci som sam s detmi). Ta zenska ma tie slovenske ovciaky a dost besne. Ja len utekam, ale kludne ich moze schnapit dieta ci zenu, vlastne aj mna. Ale pes by siel velmi rychlo, dohryzol by som ho. Mat vtedy samopal, strielal by som. Nie po cloveku, lebo ta suseda mi nevadi. Zdravime sa. realativne zatial ma(nema) psou pod kontrolou. Inak je to taky asocial -polorom.

 

Priklad unas staznost(peticia - podpisali ju asi vsetci) na nu bola(na jej psy, nie ako na osobu). Neraz sa mi stalo zacul som brechat psy a som sa kryl za balkon(ked som si fajcil na schodoch pre bytovkou), co stym spravim? Ludia jej uz iste neraz dohovorili.

 

Co sa skutocne stalo vsi sa nedozvieme,ale mame tu nejakeho zitnanskeho a jeho sudcu na nich by som si zgustol.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"Je jasné, že keď si tieto faktory dosadíme do rovnice, vyjde nám riešenie, ktorého sa dopustil: oslobodiť svoj panelák od problémovej rodiny, zapísať sa do análov ako kontroverzná postava, ale pre mnohých hrdina a navyše umrieť v boji s reprezentantmi systému (políciou), ktorá má na celej situácii svoj podiel zodpovednosti," uvideli autori na neonacistickej stránke www.beo.sk.

 

Harmana sa zastáva aj článok na nacionalistickom portáli prop.sk. "Ako vidno z emotívnych reakcií mnohých ľudí, multikulturalizmu majú plné zuby a zdá sa, že keby Ľubomír Harman nestrieľal aj mimo hlavného terča, bol by mnohými nielen východniarmi oslavovaný ako hrdina," píše sa v príspevku na stránke. Týždenník Plus 7 dní upozornil, že aj na sociálnej sieti Facebook vzniklo viacero stránok, ktoré Harmanovo konanie vyzdvihujú.Viacerí neonacisti sa podľa Plus 7 dní snažia zistiť, kde bude strelec pochovaný. Týždenník upozornil, že miesto jeho posledného odpočinku by sa mohlo stať cieľom stretávania rasistických a neonacistických skupín. Harman však bude podľa médií zrejme pochovaný tajne.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/5541098/niektore-neonacisticke-stranky-robia-zo-strelca-hrdinu.html##ixzz0z1illOsS

Vypustena fama si zacala zit vlastnym zivotom a nackom pribudne k Tisovmu hrobu a Ficovmu Svatoplukovi dalsie putne miesto.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na tretí deň bol plný net čierneho humoru

ľudia vymyslia vtip na akúkoľvek situáciu okamžite

je to vlastne o kúsok normálnejšie, ako bulvárne správy, dnes som kdesi čítala najnovčie komentáre k nejakému článku, čo človek, to teória, od spravodllivého vystrieľania zlých susedov po stále aktuálnych rómov až po najnovšie špekulácie, že strieľal vlastne zo žiarlivosti ... to zrejme propu vyhovovať nebude

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

rozmery masakru to nedosiahlo, ale ďaleko k tomu nemá

k množstvu nelichotivých poznámok k práci našich policajtov jedna správa, patrí do rovnakého druhu, jedna vážne zranená obeť už na konte dôchodcu v amoku vo švajci je

 

Švajčiari si už tri dni nevedia poradiť so strieľajúcim dôchodcom

 

Švajčiarskej polícii sa doposiaľ nepodarilo spacifikovať 67-ročného dôchodcu, ktorý už tretí deň drží v napätí obyvateľov mesta Biel v kantóne Bern.

 

Napriek tomu, že polícia obkľúčila dom, v ktorom sa ozbrojený šesťdesiatnik zabarikádoval, sa mužovi vo štvrtok podarilo z objektu ujsť, keď predtým postrelil a vážne zranil jedného z ochrancov poriadku.

 

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/5542836/svajciari-si-uz-tri-dni-nevedia-poradit-so-strielajucim-dochodcom.html#ixzz0z817P5SF

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

svet sa harmanizuje, aby som použila nové slovo ... praskajú nám nervy, tlak je priveľký, amok sa stáva súčasťou života

nedávno som čítala v jedných novinách v súvislosti s DNV, že "ľudia volajú po tom, aby boli ochránení "

nevyrieši to ani zabavenie polovice strelných zbraní, stále ich zostane dosť, keď nebude stelivo, možno nastúpi motorová píla

nesnažím sa vtipkovať, vážne nie, ale ešte nie tak dávno bol amok skvele zahraný Michaelom Douglasom vo filme, potom realitou na amerických školách, raz za rok, masakre sa stávajú pravidlom, a nemyslím, že je moc, ktorá im zabráni

 

Strelec v Kentucky zabil 5 ľudí, potom aj seba

 

Muž z amerického štátu Kentucky nebol spokojný s vajíčkami, ktoré mu manželka v sobotu pripravila na raňajky, rozzúril sa a zastrelil ju, svoju nevlastnú dcéru, troch susedov a nakoniec sám seba.

 

Podľa Jodyho Simsa z kentuckej štátnej polície zastrelil 47-ročný Stanley Neace spolu päť ľudí v dvoch karavanoch približne o 11:30 miestneho času, potom šiel domov a obrátil zbraň sám na seba. Muž mal súdny príkaz na vysťahovanie kvôli svojej nepriateľskej povahe.

 

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/5545086/strelec-v-kentucky-zabil-5-ludi-potom-aj-seba.html#ixzz0zJU9CUUZ

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lipsic momentalne ukazuje, ako to vyzera, ked je sije horucou ihlou. Sucasny navrh novely zakony o zbraniach by postavil do kategorie A(t.j. zakazane zbrane) aj airsoftove plne automaticke 'zbrane', t.j. repliky, ktore strielaju plastove gulicky. Sucasne su tieto zbrane v kategorii D - zbrane, ktore nepodliehaju registracii.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nebude to k ničomu. u nás nie je voľný predaj zbraní, budú ešte viac obmedzené, dobre. nevšímajme si, čo sa teraz týka športových strelcov.

trochu iná situácia je v krajinách, kde je voľný predaj zbraní, nechajme ju bokom.

k tomu, aby niekto začal strieľať do svojich spoluobčanov, akýchkoľvek, treba aj nejaké predispozície. a kto ich má, si zbraň zoženie, keď bude chcieť strieľať. neviem ako je to na čiernom trhu so zbraňami, ale kto sa o to zaujíma, chce nejaké vlastniť, si zoženie celkom iste.

skutočne vážne a do dôsledkov vyhodnotené psychologické testy by pomohli viac oddeliť zrno od pliev, ale zasa len pri legálnej držbe. ale aj to je niečo. harman by bol pravdepodobne zachytený, nie je to isté, ale pravdepodobné áno.

 

Můžeme u kávy dlouze intelektuálně debatovat o zlé a složité době, v které žijeme. O neschopných politicích a kafkovských úřednících. Nic z toho však nezmění fakt, že vnější okolnosti mohou sice spustit naší agresivní reakci, ale to jak zlí, násilní a destruktivní v takové chvíli budeme, vždy záleží jen a jen na nás a žádná síla - a tím méně úřad - nás nemůže přinutit, abychom se stali masovými vrahy.

 

reflex
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

dnes zažili drámu masakru v čechách, mierne podfarbenú čiernou irónou - zbrojný magnát bývalý, zbrojní magnáti súčasní, zbrojný priemysel, predaj zbraní, zranenie na poľovačke, masaker zbraňou, samovražda zbraňou ...

 

V areáli leteckej továrne v Kunoviciach okolo poludnia strieľal po ľuďoch neznámy muž. Dvoch zastrelil.

V areáli leteckej továrne v Kunoviciach na Uherskohradišťsku sa okolo poludnia strieľalo.

Strelec, podľa niektorých informácií brat ochrnutého zbrojárskeho magnáta Pavla Muselu - Karel, zabil dvoch ľudí a potom aj seba.

Obeťami sú podľa lidovky.cz manažéri Pavel Vach a Petr Veselý, ktorých útočník považoval za zodpovedných za zranenie svojho brata spred troch rokov.

...

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/6134599/strelec-zabil-v-cesku-dvoch-ludi-a-nakoniec-aj-seba.html#ixzz1dKGrwFff

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

strelca z francúzskeho Toulouse polícia stále nemá.

po popravách - chladnokrvnej streľbe do hlavy - detí v židovskej škole bol vo Francúzsku vyhlásený červený stupeň pohotovosti, to bolo v správach včera, dnes je podozrivý mladý muž obkľúčený, sľúbil sa v zdať a vyjednáva, ale polícia ho stále nemá.

 

Guéant priznal, že tajná služba DCRI muža už roky sledovala. Nič podľa neho však nenasvedčovalo, že sa chystá spáchať nejaký trestný čin.

Muž je podozrivý z toho, že v pondelok pri streľbe pred židovskou školou v Toulouse zabil tri deti a rabína.

Je tiež hlavným podozrivým v prípade dvoch útokov z minulého týždňa, pri ktorých v Toulouse a neďalekom meste Montauban zabili troch francúzskych vojakov severoafrického pôvodu.

Po začiatku policajnej akcie v noci muž postrelil troch policajtov.

Následne podľa ministra vnútra tvrdil, že je členom teroristickej siete al-Káida a že sa chcel "pomstiť za palestínske deti" a zásahy francúzskej armády v zahraničí.

Palestínsky premiér Salám Fajjád v reakcii na tieto informácie vyhlásil, že extrémisti by mali prestať ospravedlňovať svoje násilné činy palestínskou vecou.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/6307805/policia-podozriveho-strelca-v-toulouse-stale-nema.html#ixzz1plDiQOz7

 

tá posledná veta sa mi vcelku pozdáva. každý druhý, komu prepne, v mene svojej ideológie či malého dôchodku streľbou a dynamitom bojuje za mier, spravodlivosť na zemi, za palestínsku vec a vyhadzuje do luftu vlaky, metrá, autobusy, seba, a strieľa do hlavy turistov a deti.
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

ani dievčenská škola nie je ušetrená - nepríjemný masaker v talianskom Brindisi.

tentokrát výbuch, a zrejme načasovaný,m aby bolo čo najviac obetí, pospájané plynové kanystre vybuchli vo chvíli, keď študentky boli najbližšie k výbušnine pri vstupe do areálu školy

2 študentky mŕtve, dve vo vážnom stave, šesť popáleniny a tržné rany. ďalší génius sa realizoval.

Nálož umiestnená pravdepodobne v odpadkovom koši explodovala pred dievčenskou odbornou školou.

Výbuch pri strednej škole na juhu Talianska si v sobotu vyžiadal už dve obete na životoch a šesť zranených. Tlačová agentúra ANSA informovala, že zraneniam v nemocnici podľahla aj druhá 16-ročná študentka.

Nálož umiestnená pravdepodobne v odpadkovom koši explodovala pred dievčenskou odbornou školou v jadranskom meste Brindisi ráno v čase začiatku vyučovania. Podomácky vyrobená bomba podľa zistení polície pozostávala z troch plynových kanistrov.

Prvá študentka zomrela pri prevoze do nemocnice. Šesť dievčat utrelo popáleniny a tržné rany. Stav dvoch študentiek je vážny.

Polícia okolie školy, v ktorom sa nachádza aj budova súdu, evakuovala. Motív ani páchateľ činu zatiaľ nie sú známe. Talianska ministerka vnútra Anna Maria Cancellieriová informovala, že vyšetrovatelia pátrajú po viacerých motívoch, zatiaľ však nič konkrétne nevedia. "Máme viacero hypotéz, žiadna však nie je istá," vyhlásila v reakcii na útok.

Riaditeľ školy Angelo Rampino je presvedčený, že cieľom útoku bolo zabiť, pretože "k výbuchu došlo v momente, keď dievčatá vstúpili do areálu".

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/...l#ixzz1vKZaoLUb

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

a je to tu zas..

tentokrát to bol mestský policajt v Hurbanove

http://novezamky.sme...troch-ludi.html

podľa komentov, sú obeťami strelca rómovia

..............................................................

názor od susedov s čiech

http://www.novinky.c...?ref=zpravy-dne

Názor s nejvíce souhlasnými hlasy (696)

Hned bych mu dal metál!

..........................................................

na sme sa objavilo tvrdenie, že ho čakali, a len čo vystúpil z auta, vyštartovali naňho s papekmi..

-----------

 

takže sebevraždu nespáchal, ale ide do cely..

vyjednávač ho presvedčil, aby sa vydal do rúk justície

bude cirkus

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sme.sk a tvnoviny.sk sa kŕčovito bránia označeniu, že obete boli z radov Cigánov, diskusie pod článkami museli zrušiť (takže zrejme naozaj išlo o Cigánov). Píšu, že išlo o občanov maďarskej národnosti, ktorí viedli čierne obchody s drahými kovmi (zlato, meď?)

cas.sk a topky.sk píšu o zabitých Rómoch, + pridávajú informácie, že príbuzní zabitých chystajú pomstu, Kaliňák všade kam sa pohne, presviedča, že strelec a obete boli rovnakej národnosti.

 

Viac neviem, ani sa mi nechce zisťovať. Práve som sa po 2 hodinách zobudil po tvrdej práci, takže som unavený.

 

Len taká rečnícka otázka: to je naozaj taká zlá situácia s neprispôsobivými spoluobčanmi, že jediným riešením je ich odstrel? Kedysi o tom koloval vtip, ale vidím, že to už nie je viac vtip.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Len taká rečnícka otázka: to je naozaj taká zlá situácia s neprispôsobivými spoluobčanmi, že jediným riešením je ich odstrel?

 

Extremista by ti odpovedal, ze je, ale tak extremista si vzdy najde dovod, aby konal.

 

Prave teraz to davali v novinach na Markize - a velmi zdoraznovali, ze cin mal rasisticky podton. Nuz... Nemyslim si, inak, ze zastrelit je celkom to prave orechove riesenie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja si myslím že ten "rasizmus", bude mať prameň tu

http://www.sme.sk/c/...redpoklada.html

Obyvateľov domu nedávno mestská polícia chytila pri krádeži drahých kovov, členovia rodiny boli polícii známi dlhodobo.

 

ten vlastne už expolicajt, bude mať možnosť vypovedať, a ja som presvedčený, že to čo sa z jeho výpovede dozvieme, bude o dosť iné, než Brievikovský politický blábol.. skôr niečo veľmi osobné, keďže obeťami sú veľmi konkrétny ľudia, s ktorými sa mal možnosť osobne poznať

....

je to tragické.. ale musím povedať že aj vďaka "politickokorektnej" práci slovenských médií, to naberá podobu absurdnej komédie

http://www.topky.sk/...e-obete-poznal-

Mestský policajt Milan J. (51), ktorý dnes v Hurbanove zastrelil troch Rómov a dvoch ďalších postrelil, sa s obeťami poznal.

..

Mal s nimi aj rovnakú národnosť – maďarskú,

..

V obytnom dome spolu malo bývať až 35 Rómov.

..

"Bola to rodina podnikateľov, pracovali niekde v sfére šrotu,"

povedal jeden z rómskych obyvateľov.

je to strašné ale keď som ten článok čítal, tak som sa musel smiať..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To čo sa stalo, nejaký vážny dôvod muselo mať. Niečo naznačujú správy z médií a ako sa zvykne hovoriť bez vetra sa ani lístok nepohne. Neprekvapilo by ma však, ak by od AI bol zverejnený zas nejaký blábol o utláčaných a diskriminovaných Rómoch a rasistických Slovákoch.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Koloval o tomto taky vtip, urcite (ne)raz padol aj na fore: ked cernoch napadne belocha, v spravach bude, ze nejakeho muza napadli. Ked beloch napadne cernocha, po celej krajine budu zvucat spravy, ze sa udial neskutocne nasilny rasisticky zlocin. Zamenime si cernocha za Roma a mame to.

 

Nemyslim si, ze vsetko musi byt zlocin hned rasovo ladeny. Ale nic nie je veru dovod na to, aby sa bezcielne po ludoch strielalo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Práve pred chvíľou som čítal jeden príspevok v diskusii na sme.sk, v ohľade gréckych volieb, ale významovo patrí sem

 

Skúsme prestať písať a hovoriť o Grécku a možno problém zmizne. Aspoň podľa teórie denníka SME, ktorý si myslí, že keď zruší diskusiu pod zastrelenými Rómami v Hurbanove, tak rómsky problém sa stratí. Veď predsa zavriem oči a bubák zmizne.

(trochu som ho gramaticky upravil, ale význam zostáva)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Denver:

až teraz poslednú aktualizáciu som zachytila - streľba v Denveri, pravdepodobne duševne nie zdravý človek, ktorý sa pasoval za nepriateľa Batmana ... len na to umrelo 12 ľudí na premiére nového Batmana:

Polícia v americkom štáte Colorado znížila počet obetí streľby v kine na predmestí Denveru zo 14 na 12 a identifikovala páchateľa. Podľa stanice ABC News ide o študenta univerzity v Colorade.

Desať ľudí zahynulo priamo na mieste a dvaja podľahli zraneniam po prevoze do nemocnice, spresnil podľa agentúry Reuters policajný hovorca Frank Fania.

K streľbe došlo počas premiéry nového filmu o Batmanovi s názvom Návrat Temného rytiera. Muž v plynovej maske spustil paľbu na divákov v kine na denverskom predmestí Aurora. Zároveň hodil medzi ľudí nádobu so slzotvorným plynom.

Polícia zadržala na parkovisku podozrivého, ktorého identifikovala ako 24-ročného Američana Jamesa Holmesa, informovala agentúra AP s odvolaním sa na bezpečnostné zdroje. V jeho aute sa našli náboje. Strelec mal tri zbrane - útočnú pušku a dve pištole.

"Zdá sa, že to bol zjavne psychicky narušený človek. Vlasy mal odfarbené na červeno a povedal, že je Joker, očividne Batmanov nepriateľ,“ vysvetlil podľa ABC News policajný komisár Raymond Kelly na tlačovej konferencii.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/...l#ixzz21CZ1KwCk

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

dnes je zlý deň ... hodne zlý deň ... :niee:

 

najprv v Číne jeden masaker detí :

Číňan prišiel pred školu a pobodal 22 detí

 

Útoky na základných školách sa množia od roku 2010. Pri piatkovom zranil útočník 22 detí, jeho motív polícia nepozná.

Na deti si počkal ráno pred základnou školou v dedine, kde býval. Keď prichádzali, zaútočil na nich nožom.

Tridsaťšesťročný Ming Jing-ťün v čínskej provincii Che­na zranil 22 detí a staršiu ženu, deväť detí previezli do nemocnice, najmenej dve sú vo vážnom stave.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/...l#ixzz2F4R0bjTd

v nočných správach zrazu druhý masaker detí, ale v správach už hovorili o 28 obetiach, všetkých dokopy - na druhej strane sveta, v meste Newtown v americkom štáte Connecticut:

 

Podľa televízie ABC je na mieste mŕtvych najmenej 26 ľudí, z toho podľa niektorých médií až 20 detí. Ak sa informácie potvrdia, pôjde o jeden z najhorších masakier v dejinách Spojených štátov.

Dvadsať detí a šesť dospelých zastrelil 20-ročný Adam Lanza na základnej škole v meste Newtown v americkom štáte Connecticut v piatok ráno. Po streľbe sa zastrelil aj útočník.

Všetky médiá informovali, že vrahom mal byť 24-ročný Ryan Lanza. Až teraz to polícia vyvrátila - strieľať mal jeho mladší brat, ktorý sa po čine zastrelil. Informujú o tom BBC, New York Times aj Skynews. Ryana teraz vypočúva polícia.

Jeho telo je stále v budove školy, motív polícia zatiaľ nepozná. Medzi obeťami je aj riaditeľ školy a školský psychológ.

Ďalšou obeťou by mal byť strelcov otec, ktorého telo našli v dome v Hobokene v New Jersey, ktorý spájala so strelcom.

Matku, Nancy Lanza, podľa agentúry Reuters zastrelil v škole, kde pracovala ako učiteľka v materskej škôlke. Potom začal strieľať po deťoch.

Lanza mal pri sebe štyri zbrane, v čase útoku mal navlečenú nepriestrelnú vestu.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/...l#ixzz2F4RaciPj

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

masaker v Uherském Brodě ... :urcitenie:

 

podľa posledných správ 62 ročný muž strieľal v reštaurácii do hláv - zomrelo 9 ľudí vrátane páchateľa

 

Strelec, ktorým bol podľa zatiaľ nepotvrdených informácií približne šesťdesiatročný miestny občan, spustil podľa zatiaľ dostupných správ streľbu medzi poludním a jednou hodinou popoludní.

Zásahová jednotka do reštaurácie vnikla o pol tretej. Strelca sa podarilo zneškodniť. Či zomrel, alebo je živý, nebolo dlho jasné, podľa informácií od ministra vnútra zomrel.

Útočník s predstihom zavolal o svojom úmysle vraždiť do televízie Prima. Potvrdil to Pavol Lebduška, redaktor Krimi správ.

 

http://hn.hnonline.sk/svet-120/zavolal-do-televizie-ze-chysta-utok-muz-potom-zastrelil-v-cesku-osem-ludi-665183

 

podľa neskorších správ sa útočník zlikvidoval sám.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov