Skočiť na obsah
  • 0

Rozbité LCD na notebooku


Johnko

Otázka

Kvalitne mi pukol LCD na notebooku... vyčítal som že ma to vyjde okolo 200 eur co je kvalitná suma... no potom som našiel toto http://www.inzercia.sk/inzerat-AEC2877-opravim-rozbity-lcd-displej-v-notebooku-za-polovicnu-cenu/ ...čo si o tom myslíte? Môže to byť naozaj také lacné alebo to bude nejaká búda či podvod? nepotrebujem totiž porísť aj o celý noťas... prípadne ak viete (poznáte firmu, niekoho) kto to urobí lacnejšie alebo ak máte k tomu niečo konštruktívne... uvítam všetko... netopím sa zrovna v peniazoch... ak viete o niečom konkrétnom a nechcete robiť reklamu uvítam aj mail... vďaka

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovede 4
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top Posters For This Question

  • game

    2

  • CreatX

    2

  • Johnko

    1

Najaktívnejšie dni

Top Posters For This Question

4 odpovede na túto otázku

Odporúčané príspevky

  • 0

no neviem.

moj notebook mal nejaký problém s lcd obrazovkou, nakoniec som sa dopracovala telefonicky k technikovi v servise

podľa chyby mi nevedel povedať, či to bude len kontakt, či bude treba meniť obrazovku, ale už len cena za prijatie dvojročného a trojmesačného notebooku bola dosť divná.

za výmenu dispeja to bola suma, za ktorú sa pred dvomi rokmi kúpila polovica IBM notebooku.

takže nakoniec bol za tú istú sumu, ktorú by stála výmena displeja v servise, kúpený nový celý NB.

 

po dvoch rokoch už to nebola záručná oprava, a otvorene mi povedal, že pýtajú sumy, pri ktorých si ľudia radšej kúpia nové počítače.

 

neviem ti poradiť s tou stránkou, nepoznám, neviem. neviem, či by som to riskla.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov