Skočiť na obsah

Filmové festivaly


bobsapp

Odporúčané príspevky

Zo slovenských som bol zatiaľ iba na Cinematiku (zo svetových úž vôbec nikde) a bolo skvelo.

Tento rok by som si dal povedať Art-film o týždeň a nejaký český spojený s výletom a tak.

Sledujete zahraničné festivaly a filmy na nich?

Prípadne chystáte sa zúčastniť nejakého?

 

Ako je to na Art-filme so stanovým táborom a tak celkovo okolo? Keby mohol niekto opísať kto sa už zúčastnil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 2
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • majuska

    2

  • bobsapp

    1

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

ARTFILMFEST zacino oo tyzden 18.6. zatial sa len chystam prvy krat. lacne ubytovanie je na nete, studenti do 26 rokov zdarma cinemapas na vsetky verejnosti dostupne akcie aj v Trencine aj v Tr. Tepliciach. Treba sa cez webe zaregistrovat a potom si vyzdvihnut cinemapas. Je nutne vyplnit REGISTRACNY FORMULAR, pokial uz nie je narok na studentsky, da sa zajednat cez ticketportal,platia rozne zlavy. Alebo listky na jednotlive filmy a akcie priamo na festivale.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

ARTFILMFEST absolvala som 9 dni, jeden az dva filmy dennne. Viac sa nedalo.Domov okolo polnoci.

 

Najlepsi: Vojnove hry a muz ktory ich zastavil

 

Druhy: Aleš Votava - Múry su vysoke a hrube

 

Obidva su dokumentarne filmy

 

Komédia ktora nedovolila prestat sa smiat: Uzivaj si kym sa da

 

To je moj osobny nazor.

 

Oficialne zvitazil film : Ako som prezil toto leto. Mne sa zdal velmi velmi drsny.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov