Skočiť na obsah

Meliško v mestskom rozhlase


Sniper

Odporúčané príspevky

"Hackli" mestský rozhlas v Liptovskom Mikuláši a pustili tam Meliška. Celé mesto počúvalo jeho vulgárne monológy. No neviem, ja som sa musel pri tom smiať, hlavne pri predstave tých ľudí čo nemali šajnu kto to je a čo sa dialo :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=GnBVaNYrlvw

 

http://www.youtube.com/watch?v=IJQhEyaJEE0

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 16
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    5

  • Janka R

    3

  • game

    2

  • Vilma Flinstonova

    2

počúvala som to - dávali to kdesi v tv správach, bolo to počuť dosť zle, ani tu to priveľmi nerozumiem :)

ale podaktorí ľudia tam boli z toho dobre vykotení, ani sa nedivím :lol:

a kto je Melíško ?!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

našla som si, čo je Meliško tu : Meliško

zrejme nejaká cibuľomilná zemitá svojrázna krajová postavička so skvelým slovníkom, je ho plné google :)

Existujú aj fotografie na ktorých nesie minerálnu vodu a COLU, nuž aj najväčší alkoholici majú občas suchoty.

snáď je to skutočne pravdivá postavička a nehrá to ... neotrlé originály sú najlepšie

keď tak pozerám ten jeho slovník, pustiť ho do miestneho rozhlasu bola odvaha a dokonalý kanadský žartík ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

ježkove oči! My doma keď náhodou zabudnem niečo kúpiť, tak už mi muž povie: Je už pätnásteho, a ty ani múku (alebo čo som zabudla) nemáš! (podľa časti Cibuľa, kde sa Meliško rozčuľuje, že je dvadsiateho tretieho, a ona ani cibuľu doma nemá!).

game: vraj je to skutočný človek, nejaký miestny ožralo, ktorého nejakí študenti nahrali na video a jeho monológy či dialógy s panimámou pricapili k príslušným programom ako napríklad rozprávky macko Uško a podobne...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

kolega bol minule na nom kdesi v divadle - bola to taka talkshow ala Adela show a on bol akoze host. vraj dost dobre.

je zaujimave ze sa z neho stala takato normalna celebrita :)

predavali tam aj tricka s jeho vyrokmi a som si cez kolegu objednal jedno pre mna velmi vystizne:

"Chren musi stipat, aby mi hlavu roz*ebalo!" (ta hviezdicka je tam original aj na tricku ;)

uz sa tesim ked ho konecne budem mat :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

no a takto- včera som po prvý krát počula legendárnu "cibuľu"...šak to niekto dopočúval dokonca???? na druhej strane je fakt, že aby žena nemala v domácnosti 22-hého cibuľu je fraška! :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja si v byte dávam pozor aj na hlučnejší povzdych, nemala by som odvahu robiť takéto teátro :) no istú inteligenciu mu nemožno uprieť :) sa divím, že jeho "mravce lezú po byte" ešte nezhudobnili :zubiska: mám brata v Prievidzi- vraj tam je viac takýchto stars :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

určite by sa takéto stars našli aj v iných lokalitách na Slovensku, len nemali to "šťastie", že by si ich nahrali nejakí mladíci a nahrávka zabudovali do známych relácií či priamo do miestneho rozhlasu...

Mravce sú úchvatné, ale u nás doma frčí replika z Cibule. :yes_yes:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov