Skočiť na obsah
  • 0

Reinštalácia tlačiarne - nevyzve na pripojenie USB


cherry

Otázka

Prosím o pomoc s reinštaláciou tlačiarne HP Deskjet F4210.Postupujem podľa videa na dom.stránke HP, ale nevyzve ma k pripojeniu USB, pričom ukončí inštaláciu ako úspešnú.Inštalačné súbory mám stiahnuté zo stránky HP, skúšala som aj orig.inš.CD. Výzva na pripojenie sa objaví až pri inštalácii ovládačov zo str.HP,ohlási úspešnú inštaláciu. V nastaveniach tlačiarní a faxov - cez štart - je tlačiareň pridaná, pripravená, ale nejde vytlačiť ani skúšobnú stránku.Funguje len skener - cez zložku Tento počítač.Na ploche sa nevytvorí ikona programu HP Digital Imaging Monitor, nenájdem ani softvér HP Solution Center.Vo vlastnostiach tlačiarne je označený port DOT4-001 + popis - názov tlačiarne.Neviem si s tým rady, skúšala som to inštalovať viackrát,neviem či nepomôže len preinštalovať Windows.Prosím o pomoc, alebo rady ako ďalej, ďakujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovede 0
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top Posters For This Question

  • cherry

    1

Najaktívnejšie dni

Top Posters For This Question

Najaktívnejšie dni

0 odpovedí na túto otázku

Odporúčané príspevky

There have been no answers to this question yet

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov