Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

Samozrejme da sa to. Ale aj cez USB, tkaže kľuč či HDD to isti. Ale s tym že to prehra to čo NTB či PC veľmi nepočitaj. Navyše u niektorych vyrobcov môžu byť prave titulky po sieti problem. Ono tie funkcie su hlavne o marketingu, funkčnosť je tak polovičata. To ja len aby si nemal prehnane očakavania.

 

Za 550 eur s väčšou uhlopriečkou jedine plazmu (nejaky Samsung či LG - bez lan). A v ramci LCD napr. Philips 40PFL4508H, Samsung UE40F6400, pripadne ten Panak čo maš vo vybere.

 
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak tomu rozumiem spravne - aby som mohol pozerat filmy z pc cez siet a nemusel zapajat ntb na tv

Co sa tyka pozerania filmov cez net (DLNA), tak moje skusenosti, aj ludi okolo mna, su negativne. Uz len hladanie normalneho DLNA serveru je bolest. FullHD cez DLNA som nerozbehal. A to co mi televizor prehral cez USB casto cez DLNA neprehral a na real-time koverziu do podporovaneho formatu treba silny stroj. O titulky som sa ani nepokusal. Cez USB bolo daleko menej problemov. A cez HDMI ziadne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Ryan nechvalil Philips, ale konkretny model. Niečo ako dobra - zla značka neexistuje, vždy je to o tom ktorom modeli v ramci kategorie.

 

Z tych dvoch skôr ten Panak. Ak Philips, tak ten čo som spominal vyššie, 40PFL4508h.

 

Možno by však bolo lepšie poobzerať sa po nejakom 100 Hz modeli. Napr. ten Samsung spominany vyššie, alebo Sony Bravia KDL-42W653 (mierne nad rozpočet). Zaleži ako si citlivy na rozmazanie pohybu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Tu som našiel tému v ohľade môjho starého televízora OTF Color 351, ktorý som si kúpil niekedy v roku 1998. Mal som vtedy nejaký problém s obrazom, ani neviem kedy a ako sa to vyriešilo. No ale čo je dôležité, tému som založil pred 10 (desiatimi) rokmi a ten televízor doteraz funguje a aj teraz na ňom práve pozerám Godzillu! :zubiska:

 

Ale uvažujem, že si možno kúpim nejaký plochý, taký aby sa mi akurát vošiel do police namiesto toho starého, tak niečo do 50 cm, lebo ten obraz na 16 rokov starom televízore už fakt nie je bohviečo v dnešnej dobe.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hej, pozeral som najmenší LCD model, mne sa do police väčší moc ani nezmestí, už s takou šesťdesiatkou by bol asi problém. Ale to mi nevadí, ja mám TV asi 1,5 metra pred nosom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tie nove placky su širokouhle, takže na vyšku to bude menšie. 4:3 vs 16:9. A keď tam tie užasne stanice narvu letterbox, veľa z obrazu neostane. Nedajbože čitať nejaky text.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

Philips 37 PFL 8404 H

 

tu je :)

 

po štyri a pol roku nám nadobro odišiel tento televízor ...

minulý rok v januári z neho zozadu zadymilo, ale ujo doktor ho opravil raz dva. teraz je akosi pokazený tak, že ide byť nový / ešte neviem aký /

... nech je starému zberňa ľahká - mala som ho rada, pasoval mi :(

 

 

post-3-0-47954100-1416753939.gif

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no jo ... fakt mi je ľúto tohto kúska, bol to jeden z najlepších tv, nastavenia farieb, obrazovky, zvuku, všetko fajn a prirodzené. no čo už.

memento mores, zajtra ide do zberne  :(  :crying:

 

 

ale už je doma nový.

zasa náhodou Philips, ale Philips, o ktorom si musíte prečítať maďarsky, holandsky či rusky, lebo v sk a cz, en či de som ho nenašla ...

ani nikde v ponuke ...

 

takže kupovaný v Planeo v Baumaxe v Lamači, tento : Philips 40 PFH 4309/88

 

http://www.mediamarkt.hu/mcs/product/PHILIPS-40-PFH-4309-88-LED-telev%C3%ADzi%C3%B3,103952,505022,1339925.html?langId=-19
prípadne takto: https://www.google.sk/?gws_rd=ssl#q=40+pfh+4309%2F88+

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to je jedno, len nech funguje k spokojnosti ...

keď sa to má zasa o dva-tri roky pokaziť na vyhodenie, je takmer jedno, čo je to zač, je to pozerateľné, ponastavované, zatiaľ funguje fajn, nech mu to vydrží.

 

hehe :) ambilight sme na starom mali zapnutý na skúšku, keď bol nový, a potom omylom asi dvakrát :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No jo, to je pech. Kde su tie časy keď televizor vydržal 20 rokov...

Ja som po 4 rokoch vyhodil 2. Dnes sa kvalita vybrať neda. Musi sa ti prihodiť.

 

mam taky, co uz ma 11 rokov. Este klasicka bedna, 72cm, plocha obrazovka. Cakal som niekolko rokov, kym sa pokazi, aby som uz kupil novy, ale nie a nie sa pokazit. A tak som uz nevydrzal a minuly april kupil LG 47" LG 47LM640S  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hehe :) ambilight sme na starom mali zapnutý na skúšku, keď bol nový, a potom omylom asi dvakrát :)

To ste dosť exoti. Teda ak nepozerate TV pri yapnutom svetle. 99% jedincov čo to raz okusi, iny TV už nechce.

 

 

A tak som uz nevydrzal a minuly april kupil LG 47" LG 47LM640S  :)

No jo, kapitalizmus. Kupujeme veci ktore nepotrebujeme. Len aby ho ten starec neprežil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To ste dosť exoti. Teda ak nepozerate TV pri yapnutom svetle. 99% jedincov čo to raz okusi, iny TV už nechce.

na 99 % pozeráme TV pri zapnutom svetle ... :P

TV je u nás často viacmenej podmaz k stovke iných činností, od manuálnych drobných odborných prác až po podmaz k pc, a oči trpia aj pri tv aj pri pc menej pri svetle. k tomu ambilight nepotrebujeme, ale dobré osvetlenie v miestnosti rozhodne ...

 

mimochodom, televízor sa zdá byť fajn, ponastavovaný, prešli sme naň bez nejakého väčšieho poznania, že jej, to je iné ... len nech vydrží, aspoň toľko čo ten predchádzajúci, to je podstatné ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov