Skočiť na obsah

Come back


wysky

Odporúčané príspevky

Nezdržal som sa. Práve na Exprese odznela správa, že jeden člen slávnej prvej päťky zbornej Makarov-Larionov-Krutov-Fetisov-Kasatonov ohlásil návrat na ľad. Nie je to žiaden marketingový ťah, Vjačeslav Fetisov sa v päťdesiatke rozhodol opäť vykorčuľovať na ľad a zapojiť sa do bojov v KHL.

 

Veľké športové návraty. Ktoré sa vydarili, ktoré nie...? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 6
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • wysky

    3

  • lopata555

    2

  • aljak63

    1

  • Ivan CHodiak

    1

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

Fetisov je už starý cap, veľa toho nenakorčuľuje, zato jeho skúsenosti a prehľad budú prínosom. Spomínam na Ihnačáka, ktorý ešte v nejakých 45-48rokoch moc po ľade nekorčuľoval, skôr tak rekreačne, zato jeho prihrávky mali oči. Bolo to skutočne parádne sledovať jeho hru na ľade.

 

Keď si spomínam dobre, Fetisov mal tuším dobrú strelu od modrej... :lol:

 

Tak sa nám prednedávnom vrátil na ľad aj Žigo Pálfy. No a teraz sa vracia aj do reprezentácie. :)

 

Títo vrcholoví športovci majú veľmi dynamický život. Je pre nich ťažké potom skončiť, občas to chýba.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som rád, že tento rok sa do skokov vrátil majster Janne Ahonen, a v severskej kombinácií máme opäť tú šancu vidieť fenomenálneho rýchlika menom Hannu Manninen. V olympíjskej sezóne - to je ako na zavolanie :lol:

 

A na tenisových dvorcoch by som rád videl Anastasiu Myskinu, chýba tam veľmi :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov