Skočiť na obsah

Aj takto si zarábajú


starsi

Odporúčané príspevky

Z jednej diskusie na internete:

 

Dobry den,

 

registroval som sa na stranke basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.

Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.

Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

 

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok

 

údajne je viac takýchto stránok a veľa ludí sa tam zaregistrovalo.

 

čo si o tom myslíte prejde im to alebo nie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 6
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    2

  • starsi

    2

  • Darkman

    1

  • elfant

    1

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

Nezaplatit, neajky checkbox "akceptujem" nieje podpisanie zmluvy (aj z toho dovodu vsetky platene sluzby na nete pozaduju platbu vopred). Jedinu formu, ktora sa na Slovensku uznava, je podpis elektronickym podpisom.

A nieje mozne dokazat, kto si sluzbu skutocne objednal a vyuzival (co by zabezpecil prave elektronicky podpis), podla logu IP sa dostanu len po nejake koncove zariadenie, co bude v 90% pripadov nejaky router, resp. im provider povie vlastnika pripojky. Ja tam mozem mat wifi router a na ten sa mi niekto mohol napojit, mohol to v mojom mene objednat clen rodiny, ale z dovodu blizkeho rodinneho vztahu odmietam povedat ktory...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včera sa týmto na sme dosť obšírne zaoberali, pravdepodobne nelegálne prevzali minimálne časť zlatého fondu denníka sme, je to spleť firiem, bez zjavného majiteľa, ktorí sú podobnou činnosťou aj v zahraničí.

ľudia chceli čosi vyhrať, tak sa zaregistrovali.

takéto firmy sú zvyčajne kryté tak, že ich ťažko postihnúť, to je jedna vec, druhá je, že sa už nechali ľudia napáliť nezaplatením skutočných pohľadávok, a tie narástli do závratných výšok a potom sa nestačili čudovať

 

 

Klik na nesprávnej stránke stojí šesťdesiat eur

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ... ich nachytali v prvom rade na možnosť výhry, motivácia bola v podobe súťaže o elektronickú čítačku kníh Sony a iPhone 3GS.

 

Firma mala inzerovať registráciu aj na Facebooku a tiež v reklamnom systéme Google Adwords.

ako tam píše jeden z citovaných čitateľov v sťažnosti, registroval sa a nikdy služby nevyužil ...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Za webovými stránkami ako downloads-portal.sk a basne-portal.sk sa skrýva spleť firiem. Majitelia sú známi podobným biznisom aj za hranicami. K problému sa nevyjadrujú.

Tak toto už je moc. Tak toto teda nie!

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov