Skočiť na obsah

Repete


lopata555

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 16
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • lopata555

    8

  • game

    5

  • arwiel

    1

  • Ryan Giggs

    1

Top prispievatelia v tejto téme

pamätám si Repete ...

samotné staré dobré pesničky sú v pohode, ale nemusela som Krajíčka, nikdy, ani keď svojho času chodil ako jeden zo zlatých klincov prvomájovej estrády na amfiteáter ako súčasť kultúrneho programu po absolvovanom sprievode, prípadne cigánskej a malinovky či piva. proste som ho nemusela.

dosť tomu ublížil v jednom čase dosť skloňovaný Weiter a jeho mlátenie manželiek, a aj keď som to nesledovala, pachuť to nejakú malo.

mala som jedno obdobie, keď som si pravidelne pospevovala zopár tých pesničiek, občas sa to stane aj teraz, ale keď mám na to náladu, skôr iné ... starú Omegu a podobné, prečo nie. tuším som nikdy celé kompletné Repete cielene nevidela a nevyhľadávala som to. obľúbenú pesničku nemám ... musím mať náladu

myslím, že to dopadlo ako ktorýkoľvek iný vychytený program, pomaly sa zunoval a nadobro zanikol hlavným ťahúňom.

pesničky nezanikli, zostávajú stále mladosťou generácie, ktorá si ich pamätá.

občas v tom boome nových rýchlokvasených je celkom fajn počuť niečo iné.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

myslím, že to dopadlo ako ktorýkoľvek iný vychytený program, pomaly sa zunoval a nadobro zanikol hlavným ťahúňom.

Nepovedal by som, že sa zunovalo. Resp. zunovalo sa to preto, že Krajiček zomrel a uprimne (hoci ty si ho nemusela), on ťahal celu relaciu a už to bez neho (uvadzala to potom Kolinska) nebolo ono.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

súhlasím, Krajíček tomu dodával miečo navrch, a staršie dámy a páni boli v hľadisku vo vytŕžení stále

ale napriek tomu, čo som občas zazrela, niekedy len na pár pesničiek, či niekedy len pri prepínaní na pár minút, nejaký úpadok tam už bol

tých piesní, vlezavých, skutočne melodických a spomínajúcich bolo predsa len určité dané množstvo, a pravidelné týždenné relácie, kde vlastne človek počuje či vidí de facto stále to isté, majú svoju životnosť.

Repete oslovoval nielen jednu generáciu, dosť širokú škálu ročníkov, ale to robil aj Novotný s varením a x ďalších relácií

iste, Krajíček by to potiahol ešte nejakú dobu, dva, tri, a možno s vypätím päť rokov, ale pomaly vyhasínajúci trend tam už bol.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A vyjadrím sa teda aj ja :lol:

 

áno pozerával som skoro každú reláciu, pesničiek ktoré mám oblúbené a ktoré si pospevujem aj teraz je veľmi veľa. No ta relácia mi pripomína krásne detské časy :)

 

 

tých piesní, vlezavých, skutočne melodických a spomínajúcich bolo predsa len určité dané množstvo, a pravidelné týždenné relácie, kde vlastne človek počuje či vidí de facto stále to isté, majú svoju životnosť.

ale repete chodilo raz za mesiac :) ale čo sa týka tých pesničiek súhlasím ku konci ich už bývalo menej / teda samozrejme tých fakt number 1 / ale i napriek tomu si myslím že by ešte minimálne rok vydržalo ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

aj mázikovú lúbiš ? :D

na repete repete je to od stv ten najsamlepší čas ... veď práve, ľudia ešte spia alebo sú na ceste do práce ale už pracujú :D

ale práve mi napadlo, staršie dámy a páni, hlavné publikum repete tiež vstávajú za kuropění, takže ten čas repetovať repete ani nie je taký hlúpy :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 rokmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov