Skočiť na obsah

Vlastná planéta


Odporúčané príspevky

Zverejnené

poriadali by sa zoznamovacie skolske vylety do polnohospodarskych druzstiev a fariem s tematickym nazvom "Zbal si svoje teliatko", alebo "Ako sa uspesne presadit pri skupinovom sexe na salasi"

Zverejnené

Len zavidite, pani, pretoze vy ste nemali svojho vlastneho pedofila a ani ste sa so svojom domacim maznacikom zoologicky potesit nemohli.

Zverejnené

este zaujimavejsie by boli navstevy botanickych zahrad

 

alebo jaskyne :lol:
Zverejnené

ja viem že je neskoro a dnes mám moc boľavú hlavu na premýšľanie, ale čo by bolo v botanických záhradách a jaskyniach na takej ľaliovo čistej planéte ?! :) :lol:

Zverejnené

dobre, prosim vas, uz druha strana prupovidek vselijakych k jednemu prispevku je aj na temu v zabave dost. uz to zhasnite a piste o vlastnych planetach.

  • Pridať bod 1
Zverejnené

každý by mal kúsok vlastnej pôdy kde by pestoval plody a choval zvieratá

 

Ale s plodmi a zvieratami snad moze robit co sa mu zachce. To by mohlo byt. este aj ten internet do kazdej zahrady a zeleznicu aby sa ludia mohli presuvat. Farmarsky zakon.
Zverejnené

ja viem že je neskoro a dnes mám moc boľavú hlavu na premýšľanie, ale čo by bolo v botanických záhradách a jaskyniach na takej ľaliovo čistej planéte ?! ObrázokObrázok

 

vsak predsa sex s rastlinami a nerastami Obrázok

 

dobre, prosim vas, uz druha strana prupovidek vselijakych k jednemu prispevku je aj na temu v zabave dost. uz to zhasnite a piste o vlastnych planetach.

 

ja pisem o svojej planete, ta vredova sa mi paci, tak som si ju anektoval a pretvaram k svojmu obrazu Obrázok

ked sme mali 13 - 14 tak sme sa tak bavili, ze ako by to bolo fajn, keby ludia chodili po ulici uplne holi a vsade by bolo kopa sexu ... tato planeta je este lepsia Obrázok

 

no a zaviedol by som pravidlo eskimackej pohostinnosti, kazdemu hostovi by musel domaci pan, alebo pani, ponuknut k dispozicii svoje oblubene zviera, kvetinac, alebo mineral ... na elektricke spotrebice by sa to ale nevztahovalo, jedine ak by host ostal na navsteve dlhsie ako tri tyzdne

Zverejnené

Zaujímavá téma :) Ale najviac z tých "vysnívaných" planét sa mi páči tá Lopatova :)

Asi požiadam o azyl a nebudeme musieť mať 2 také podobné planéty... :lol:

Zverejnené

A co ked tu lopatovu planetu s lopatom uplne zaludnite a tym padom je koniec cistemu vzduchu, potom by sa hodila aj ta druha, nie ? :lol:

Zverejnené

vsak predsa sex s rastlinami a nerastami :lol:

stále anektujete vredovu planétu, áno ? aby som bola v obraze ...

 

sex v makovom poli s ópiovými fajkami a včeličkami a motýľmi ... no dobre ... ale s nerastami ? s takým čiernym uhlím či kusom stalagmitu ?!

 

 

slimak, internet schvaľujem, ten musí byť aj na lopatovej planéte, bez pardonu !

Zverejnené

vlastne ked tak uvazujem, tak to anektovanie je vlastne sexualna interakcia s jeho planetou :lol:

 

mas pocit, ze sa s takym stalagmitom, stalagnatom, alebo kusom kvalitneho lignitu, neda dosiahnut orgazmus ?

alebo ze by nerasty nemohli byt predmetom zboznovania ?

Zverejnené

predmetom zbožňovania môže byť aj obrázok pračloveka na stene jaskyne, ale zamestnala mi fantáziu iná vec... páni ty vypisujú o sexuálnych orgiách v botanickej záhrade / no dobre / a jaskynnými stalagmitovými orgiami ... ako ?!

chápeš ... :lol:

 

iste, anektovanie je v tomto prípade násilné obcovanie, ale to sa na vredovej planéte pripúšťa, takže anektujeme, v pohode :)

Zverejnené

mozem ist do detailov, ale to by som uz nerad, kedze pornografia je vzdy lepsia v reale, ako na monitore :lol:

 

napriklad taka Domica sa u nas da prznit ukazkovo :)

 

Obrázok

Zverejnené

mno. hneď mi je lepšie, problém vyriešený.

 

tak môžeme postúpiť ďalej, anektujeme nové planéty, kde obchody nahrádzajú úrady ... vlastne mi napadlo, že sa tam predáva len fet a drogy / ale v ťistej forme ! / a perverzný sex a zoológia a pedofília. majú tam aspoň pitnú vodu ? a nielen duchovnom je človek živý ... :lol:

Zverejnené

slimák

Ale s plodmi a zvieratami snad moze robit co sa mu zachce. To by mohlo byt. este aj ten internet do kazdej zahrady a zeleznicu aby sa ludia mohli presuvat. Farmarsky zakon.

 

tak ak máš na mysli použitie ako potravu áno :) ... lebo vreda stými zvieratmi napadlo aj dačo iné :) a to nepripadá do úvahy ;) ... ak by také dačo sa tam stalo tak "vtáka" na klát a fik ;)

A ktomu Internetu no tak to by sme sa mohli dajako dohodnúť na ;) ale musel by byť dačo ako perpetum mobile a šlapať na obnoviteľných zdrojoch

aljak

 

Zaujímavá téma ;) Ale najviac z tých "vysnívaných" planét sa mi páči tá Lopatova ;)

Asi požiadam o azyl a nebudeme musieť mať 2 také podobné planéty... :lol:

Som rád že sa ti páči ;) a samozrejme že by si bol Vítaný

elfant

 

A co ked tu lopatovu planetu s lopatom uplne zaludnite a tym padom je koniec cistemu vzduchu, potom by sa hodila aj ta druha, nie ? ;)

 

 

No čistý vzduch by tam bol stále :) aj keby bola "zaľudnená" lebo som zabudol dodať že autá a iné "pekelné" :) stroje by tam neboli. Každý by mal ako dopravný prostriedok buď vlastné nohy alebo dačo ako vznášadlá :) / dačo ako vzducholode / .

 

A zabudol som dodať že ekológia by bola na prvom mieste. :)

Zverejnené

majú tam aspoň pitnú vodu ? a nielen duchovnom je človek živý ... Obrázok

 

predpokladam ze vred nacrtol len tie najdolezitejsie veci zo spravy planety, voda, vzduch a podobne detaily, potrebne na prezitie su asi samozrejmostou, sak zoologia sa blbo prevadzkuje v skafandri :lol:
Zverejnené

nikdy nevieš.

keď už by rodičia platili svojho osobného pedofila pre svoje deti, mohlo by byť normálne mať priamo vo svojom skafandri svojho zoológa

či zoofila

či zoo

neee, no proste to s čím by bola legalizovaná zoológia :lol:

Zverejnené

Len mi napadlo, ze to je vlastne hlupost platit svoju decku vlastneho pedofila, ked uz rodicia mozu na seba prevziat tuto ulohu - krasne usetria a uloha bude splnena. :lol: :)

Zverejnené

Je hlupost platit pedofila, ktory je ochotny tuto bohumilu cinnost robit zadarmo len pre svoje vlastne potesenie Obrázok

Zverejnené

Je hlupost do toho pedofila vobec zatahovat. Uplne staci, ked sa zena vyda za jedneho a ten sa o vsetko postara.

Zverejnené

staci ked je zena vydata za jedneho pedofila ?

 

dost pochybujem, ze by bolo v pedofilovom zaujme si za tymto ucelom brat zenu, ked moze aj bez nej, dokonca musi :lol:

 

nenarusuj koncepciu vredovej planety, chce tam mat povinneho pedofila, tak tam ostane

Zverejnené

game, elfo, vam sa ta vredova planeta nejako zapacila :) zaujimave, ze nerozvijate otazku obmedzeneho mnozstva lysohlavok v dzeme... :lol:

Zverejnené

Mne by sa Lopatova planéta vôbec nepáčila. Na môj vkus by bola veľmi zaostalá. Nie každému by sa chcelo/chcel robiť na poli. Na mojej planéte by boli veľké farmy na nich by robili otroci - pedofili,zločinci,vrahovia.

- Vaččina ľudí by bola inteligencia.

- Internet by bol skoro zadarmo a min, 50 mb/s a na pirátskych staniciach min. 100 mb/s.

- Mali by sme aj hviezdnu flotilu ako Axelovci :lol:.

- Kto by bol taký veľmi slušný a nechodil by na pirátske stanice, dostal by od "štátu"(alebo čo by to bolo nejaké kráľovstvo) odmenu-zľavu alebo nejakú super vec technickú novinku napr. upgrade do lode, ktorú by nikto iný nemal.

- Všade by bolo čisto poriadok a veľa zelene.

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov