Skočiť na obsah

Stalking


tomassi

Odporúčané príspevky

Rosničku otravoval nejaký idiot počas vysielania

zaujímavé však je,

že to dvihla v PP a ešte aj mikrofón držala pri ústach

 

žeby stres alebo je fakt trúbka

možnože to bol aj nejaký zámer

ako zobrať % sledovanosti Adele a Sajfovi na TV joj :lol:

http://www.youtube.c...h?v=6rwdeSlbM_w

 

+edit

video je zinscenované

Táto téma je venovaná stalkingu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

O tom som čítal blog. Zrejme nejaký stalker. Preložené do slovenčiny otravný úchylák.

 

V miernej forme som to zažil aj ja na vlastnej koži. Kvôli nej som zrušil tel. číslo, ktoré som používal takmer 8 rokov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kto je konkrétne táto rosnička ?

neviem a ani to nie je zaujímavé, takýchto sa tam už premlelo na stovky

rosnička je adeptka s peknou tváričkou na niečo viac v akejkoľvek tv, vždy začínajú nejakým počasím, buď z nich niečo bude, alebo si nájdu sponzora, alebo si ich niekto vyberie za hovorcu, alebo zapadnú prachom

 

v tomto prípade aj keď to bol úchylák, niekto ju zrejme na tie vstupy pripravoval, myslím, že keď vyjde na živý vstup tri metre pred budovu, mobil mohla nechať dnu, či ho vypnúť.

nie je prvá ani posledná, komu volá nejaký úchyl, a nemusí stáť ani pred kamerou, ona tam stála. vypadla z role, a nakoniec ten hovor prijala.

 

keď jej volal a zrejme nie prvý krát podľa jej reakcie, hocikto, nemala brať so sebou mobil.

 

natoľko mladá nie je, aby ju zaskočil nejaký blb, a keď už ju postavili pred kameru, toľko inteligencie a profesionality by si divák zaslúžil, že ten telefón tých pár minút teda nedvihne, to by človek očakával, nech už volá hocikto. zavolať späť nie je problém.

ale zrejme si divák markízy zaslúžil presne toto.

 

som zlá, ale keď toto skutočne nezorganizovala sama markíza, je to natoľko neprofesionálne správanie, že je to na vyhadzov.

bez pardonu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No to áno, v každom prípade mobil mala mať vypnutý keď už mala ten "živý vstup". Stalking je nepríjemný, ale ak skutočne nešlo o reklamný ťah tak pred kamerou, si za ten problém môže sama. V dôležitých situáciách aj ja vypínam mobil.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ach jaj tomassi!!!! ako vidim dalsi co naletel tomu bludu....od vcera to koluje po nete bez toho aby si ludia ZISTILI vsetky informacie...bolo to nahrane, vopred pripravene...neskor v navaznosti na to predstavovali v telerane pracu policie a potom to aj ukazali akoze v praxi....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

debilnejší príklad ani nemohli zvoliť

všetko čo som napísala platí, platí to všeobecne a nafurt.

duplom pre markízu a jej idiotské nápady.

 

napadlo mi pri tom - jeden nejakých dvadsať rokov starý prípad z jednej nemeckej tv, kde sa zo zákulisia z pripravovanej relácie s nejakým herpetológom vyplazil nebadane štvormetrový boa, a zavesil sa na hlásateľku, ktorá čítala práve správy ... bola z toho kopa záberov, tá žena sa správala absolútne profesionálne, žiadni debili v živom vysielaní, síce biela ako stena, ale v pohode a podľa možnosti elegantne vyčkala až ju od neho oslobodia.

 

časy sa menia, som zvedavá, kedy prídu s takouto srandou v markíze, tuším lovia nápady kdekade.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ach jaj tomassi!!!! ako vidim dalsi co naletel tomu bludu....od vcera to koluje po nete bez toho aby si ludia ZISTILI vsetky informacie...

Keby si si aj ty zistil všetky informácie o tejto téme tak by si vedel, že tomassi to pôvodne dal do srandovných videí, neskôr sme sa v diskusii rozhodli z toho spraviť tému Stalking.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak stalking

aby som zostala pri téme, kedysi sme mali v práci na starom mieste jeden telefón, bol na stole medzi mnou a kolegyňou, ona mala prácu, dvihla som ho ja

nikto sa tam neozval, tak som zložila

medzitým prišli nejakí klienti, bola to maličká miestnosť, kde vošli piati, a bolo plno ... však elfant : )

 

po chvíli telefón zvonil znova, ale tentokrát sa v ňom ozvali nejaké čudesné návrhy a predstavy, ja som zostala ticho a len som počúvala, tým som vzbudila pozornosť kolegýň, kývla som im, že je všetko ok, povedala som do telefónu zbohom a zložila som

bolo jasné, že to nebol pracovný hovor, tak sa začali pýtať, na to som im povedala, že neskôr ... jedna z kolegýň nechápala, u nej to bolo bežné, tak som jej naznačila, že to bol úchylácky hovor, a že im poviem potom.

 

jej to navtedy stačilo, ale všetci klienti začali byť neskutočne zvedaví, priam viseli na tom, čo hovoríme, a ja som bola hnusná a mlčala som ... dokonale som našich klientov sklamala : (

mno... nebolo to priam prenasledovanie, ale niekto sa skvele bavil

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ďakujem elfant : )

ale nevyprávala som ani do telefónu ani pred kamerami ani bez nich do debilov : )

 

 

to ano, keď to bolo hrané, zahrať to zahrala celkom dobre, ale situácia bola úplne na hlavu.

dalo sa čakať, že sa video čoskoro oddelí od omáčky a začne žiť svojím životom, vždy je to tak - sú to mediálni pracovníci, čo to vytvorili, preboha, vedia, ako to chodí,

a že každého normálneho človeka napadne, že ten mobil pred kamerou na päť minút vypnúť je základ ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

axel aj keby ste to presunuli zo zahrobia, podavate polovicate info, ktore su akurat zmatocne a zblbnu ludi, ktori tomu uveria ze to bolo naozaj...

 

jedna info http://lubomirnemes.blog.sme.sk/c/206006/Epic-fail-v-Telerane.html

druha info bola niekde na webe plus 1 den...

tretia info, staci si kuknut web archiv markizy a tam si pozriet CELE telerano...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

klobúk dolu pred mladým blogerom ...

hovorí v podstate to isté ... bol to dokonale debilný príklad, a dokonale zvrzaný.

 

žiadny normálny reportér, aj ked je to len rosnička, nebude dvíhať súkromný hovor v priamom vysielaní, lebo ten príbeh čoskoro začne žiť svojím životom, ako vždy každá informácia, a nebudem sa čudovať, ked tej chudere bude skutočne po tomto niekto volať prasačiny.

 

a ešte ... stále menej ľudí pozerá markízu, a po tomto výkone im prajem všetko dobré aj naďalej : )

 

mimochodom, aj tie reakcie na ten blog sú podobné, požičiam si jednu

"... Inak, ja teda pochopiteľne nemám veľké skúsenosti s neodbytnými fanynkami, ale nestačilo by ten mobil jednoducho vypnúť? Musím zavolať Doninike a spýtať sa :lol: "

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kolega moderátorky s umelými prsiami sa teda išiel poradiť k osobe najpovolanejšej, Lucii ZM Kollárovej - expertky na spoločnosť, kultúru, telovýchovu a šport. Tá povedala, že ak je osoba, čo i len trochu verejne známa, tak sa často stáva, že má svojho „stalkera" (asi tým myslela celebritného úchyláka, nie tú postavu z knihy bratov Strugackých) a s našpúlenými perami a úsmevom Jacka Nicholsona z Jokera to podala takým spôsobom, že vlastne človek, o ktorého sa aspoň raz niekto neobtieral v trolejbuse je úplný nímand. Takže Dominika môže byť vlastne rada, lebo teraz je už celebrita.

Krasne napisane, v skratke podane vsetko dolezite zo zivota celebrit slovenskeho rozmeru Obrázok

blizi sa doba, ked nase celebrity zacnu zabudat, ze si pod male cierne zabudli zobrat v ten den nohavicky a budu vstavat nahodou prave vtedy, ked ich nejaky ten paparaci bude fotografovat :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... expertky na spoločnosť, kultúru, telovýchovu a šport. Tá povedala, že ak je osoba, čo i len trochu verejne známa, tak sa často stáva, že má svojho „stalkera" ...

mno ... tak prečo z toho urobili cirkus na kolečkách ? teda pred kamerami s debilujúcou rosničkou kecajúcou v súkromnom hovore v živom vstupe na mobil ?

z ľudí netreba za každú cenu robiť blbcov, oni sa o to postarajú sami, keď už ... a niekedy sa to môže aj zvrtnúť a udrieť späť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"... Inak, ja teda pochopiteľne nemám veľké skúsenosti s neodbytnými fanynkami, ale nestačilo by ten mobil jednoducho vypnúť? Musím zavolať Doninike a spýtať sa

tusim jej budem musiet zavolat aj ja :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

axel aj keby ste to presunuli zo zahrobia, podavate polovicate info, ktore su akurat zmatocne a zblbnu ludi, ktori tomu uveria ze to bolo naozaj...

 

jedna info http://lubomirnemes.blog.sme.sk/c/206006/Epic-fail-v-Telerane.html

druha info bola niekde na webe plus 1 den...

tretia info, staci si kuknut web archiv markizy a tam si pozriet CELE telerano...

 

video sa mi dostalo len náhodou

ďalej som sa oň už nezaujímal

 

nevedel som, že sa jedná o podvrh

aj keď sa mi to nepozdávalo

zaujímavé však je,

že to dvihla v PP a ešte aj mikrofón držala pri ústach

upozornil si na to, čo je ok

no nič to nemení na tom,

že téma je založená za účelom diskutovať o stalkingu

a nie o tom, či je to video pravé alebo fake

 

úvodný príspevok by sa teda mohol upraviť,

čo aj idem urobiť

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov