Skočiť na obsah

Damages


Desdemona

Odporúčané príspevky

Obrázok

 

V lete tento seriál z právnického prostredia začali dávať na Joj-ke. Absolútne som ho nemala v úmysle pozerať ale keďže nič lepšieho v telke nebolo nechala som to a od toho dňa som na ňom priam závislá, dokonca vytlačil aj moju jednotku: Grey´s Anatomy. :)

Pri každom diele som sa zastihla s otvorenými ústami, úžasné zvraty, ktoré absolútne neočakávate a do posledného dielu a vlastne v podstate ani po ňom neviete, čo je pravda. A taktiež sa to oplatí vidieť vďaka Glen Close, ktorá je tam excelentná a ktorá mimochodom prednedávnom vyhrala Emmy za úlohu Patty Hewes v tomto seriáli.

Ja som včera som videla posledný diel druhej série a nedočkavo čakám na tú tretiu :lol:

Je tu niekto, kto to pozerá tiež alebo som jediná závislá? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 4
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Desdemona

    2

  • game

    1

  • bobsapp

    1

  • Eiensama

    1

Top prispievatelia v tejto téme

Damages som pozerala uz len z nudy a musim povedat, nechytilo ma to. Popravde ma to skor miestami nudilo, hoci boli tam aj momenty, ktore sa mi pacili a zaujali ma. Citala som na to skvele recenzie, ale kolko ludi, tolko chuti, a mne to prave nesmakuje.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Damages to tiež nedotiahlo priďaleko ... áno, je pravda, že to dáva joj, nie markíza, a joj Damages dáva už o druhej v noci

pozerám celú kopu krimi seriálov, ale nie každý ma chytí, a nie je to len markízou.

markízu ako takú nepozerám vôbec, výnimka je seriál NCIS. nič viac.

všetko ostatné krimi na halmarku a na joj, a samozrejme Poirota na stv 1

 

len som si extra všimla voľaktorý deň, že po druhej v noci bol v programe Damages.

neviem, kedy s tým začali, uniklo mi to. dávali to vôbec niekedy v normálnejšom vysielacom čase ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Áno, v lete to dávali myslím, že tak okolo dvanástej v nedeľu... aj keď, ako pre koho je toto normálny vysielací čas....

Potom to presunuli na tú druhú, čo som vážne nemala chuť byť tak dlho hore a keďže ma to tak chytilo, začala som sťahovať z internetu. Teraz približne v januári by mala začať tretia séria. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov