Skočiť na obsah

Po čom muži túžia ?


lopata555

Odporúčané príspevky

1. Túžite po obdive. (možno viac, ako my ženy)

2. túžite po peniazoch.

3. túžite po sexe.

 

Tieto tri miesta sa rôzne striedajú. :)

Úspech a viac peňazí z toho následne vychádza viac úspechov u žien.

Viac úspechov u žien, znamená zasa viac obdivu a uznania atď. donekonečna. :thumbsup:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1. Túžite po obdive. (možno viac, ako my ženy)

staci aj uznanie

 

2. túžite po peniazoch.

staci byt zabezpeceny a vediet zabezpecit aj existenciu blizkych

 

3. túžite po sexe.

po laske tuzia aj zeny :thumbsup:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

elfant

veď áno, všetky tieto túžby sú v normálnej miere a forme úplne prirodzené aj pre nás ženy. Vlastne všetci túžime skoro po tom istom +- nejaka menšia odchýlka, len sa to niekedy nestretáva s pochopením u tých ostatných. :thumbsup:

 

ale nieco mi hovori, ze ked chlapi tuzia po peniazoch, zeny sa uz touto malickostou nemusia zapodievat

sme aj rady, že to riešite za nás a my takéto prízemné veci ako peniaze nemusíme riešiť.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Niekedy som celkom rad, ked som nepochopeny. Netreba to potom pracne davat do poriadku a vysvetlovat :thumbsup:

 

ak pochopit znamena "prist na klb", tak to radsej nie :)

 

tak toto sa mi vôbec nepáči.Obrázok zahrať sa na nepochopeného, zaliesť do ulity a vyčkávať, kým čas problém vyrieši ObrázokObrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

reakcia z témy po čom ženy naozaj túžia

 

no... chlapi asi túžia po ženách, ktoré po ničom netúžia....

 

alarm neviem že by som túžil po tom čo si napísal ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak napríklad ja už asi dva týždne dosť intenzívne túžim po tanieri dobrej držkovej (takej fajn štipľavej) :dalbysomsi: , a po nej by mohli byť aj parené buchty so slivkovým lekvárom :zubiska:

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ok, vidim ze v tejto teme som bol aktivny a hned som sa ozval. A zatial sa mi to nesplnilo.

Stava sa, ak nevyhras 1,2 cenu v Topise a nemam sancu, to nerobim, nikdy som to nespravil.

 

Môj manžel, minule oslávil 50-tku, a túži byť stále dobrým človekom ...a aj po tých rokoch sa jeho srdce nezmenilo, stále je plné dobra, lásky.. chcem tým len povedať to, že túžba muža po láske, po rodine .. to nie

je o dobe v ktorej žijeme, ale o každom jednom z nás...

 

Vcera som prisiel domov o 17.00. Byt bol prazdny a na tom kanaly co chodia uz len stare filmy, siel nejaky novsi o mexickom kucharovi, ktory uz 15 rokov nemal zenu(ktora mu zomrela) a mal tri dceri, ktore viac menej velmi dobre vychoval.

 

ja by som bol velmi rad, keby ze ja ich "nevychovam", ci im svojim detom, nedam dobry vzor, nech sa to podari mojej zene. Ale chlapec je pre mna uz velmi zaujimavy, da sa s nim uz celkom v pohode komunikovat a je chytry, ma dobru pamat. Proste chcem sa im viacej venovat.

---

 

Clovek2 co ti brani si to navarit ? Moja zena je dobra kucharka, ale som uz povedal ze cestoviny nechcem, ci spagety so smotanovou omackou. On ze nie ze to detom chuti a ketchup kvoli exzemu im vadi vsetkym trom. Ale to co chcem si navarim aj sam za hodinku. Niekedy polhodinku

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Clovek2 co ti brani si to navarit ? Moja zena je dobra kucharka, ale som uz povedal ze cestoviny nechcem, ci spagety so smotanovou omackou. On ze nie ze to detom chuti a ketchup kvoli exzemu im vadi vsetkym trom. Ale to co chcem si navarim aj sam za hodinku. Niekedy polhodinku

 

nemám potrebné suroviny ani hardware. momentálne som už tretí týždeň v IT v jednom penzióne, a jediné čo tu mám na varenie je rýchlovarná konvica aby som si mohol urobiť normálnu zalievanú kávu, pretože tie talianske elixíry ktoré oni nazývajú kávou mi nechutia.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

po tanieri dobrej držkovej (takej fajn štipľavej) :dalbysomsi: , a po nej by mohli byť aj parené buchty so slivkovým lekvárom :zubiska:

 

Ja take chute nemam, ale keby som mal, vedel by som recept aj by som si to robil. Nejedavam to ani nemusim(drzkovu), proste neviem ti dat ani recept. Ako sa to robi.

Daj ine jedlo a mozno to viem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov