Skočiť na obsah

Druhá svetová vojna


Sniper

Odporúčané príspevky

game :

 

Co tu chces navysvetlovat ?  Nakopat fasistu do riti,  k tomu sa neda slusne reagovat.   Obhajovat vrazdenie nevinnych ludi tym ze si za to mohli sami ?  To je  ukazka  klerofasistu a genetickeho postihnutia, 

 

A jasne antisemitizmus je uplne nevinny,   podme sa pobavit o  tom ze ukrizovali Krista a slovak sa zbavi svojho skodcu.  Iste,

 

Ak by som chcel nieco vysvetlit, tak by som sa urcite neobratil s tym na teba resp. tvoje vedomosti. Ja iba hladam pricinu Hitlerovho protizidovskeho besnenia. V tom case bolo medzi politikmi a obyvatelmi  v USA a aj v Europe viac antisemitov ako bolo dokopy vsetkych Zidov, ale iba tento „vynimocne“ nadany germanofil sa ukazal ako schopny vsetkeho....ak si ty myslis, ze to je vysledok antisemitizmu, tak potom mu pomahala cela spicka vtedajsej politickej elity. Ked si to podla tvojej reakcie dam do polohy tvojej, ako antifasistu, tak potom si schopny robit podobne „velke ciny“, ako tvoj predchodca, hoci ten bol ineho politickeho razenia, ako popisujes.......bol nacista....tak pisu historici. Pokial viem , tak sa v tom case v Europe nikto tak nespraval k Zidom, ako tento vzor nemeckej dokonalosti....duce bol fasista a aj Franko, no ziadne zaznamy neudavaju , ze  stvarali zo Zidmi  to, co Hitler....preto nie je na mieste otazka z mojej strany, ze aky mal Hitler motiv, aka bola pricina?....lebo antisemitizmus je o niecom inom, ako o vrazdeni...lebo aj ja som antiliberal, ale to nie je dovod, aby som vrazdil liberalov.....:)

 

tu mas este ciastocny pohlad na myslenie casti politikov v tom case.....

 

http://www.zosity-humanistov.sk/2008/11/pravda-o-churchillovi/

 

 

 

A nakoniec este moje vyhodnotenie toho, co bol asi Hitler....

 

 

game, tyso, ze sa neho nevyseriete :)

 

tyso

 

 

 

...........Nakopat fasistu do riti,  k tomu sa neda slusne reagovat...................

 

 

....Hitler bol vlastne liberal.....dovoloval temy a presadzovanie niecoho i, co bolo podla neho "koser"..... vidite sa vy dvaja?.... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov