Jump to content

Tv hlásatelia, moderátori, reportéri - osobnosti tv obrazovky

Recommended Posts

Toto vlákno by sa malo doplniť aj o perličky z výslovnosti celebrít, ktoré čítajú správy v televízii. Napríklad - podnikaceľ, zaciaľ, čo sa to tam džeje, nastavím čeplotu. Mali by ich poslať logopédovi.  

V televízii Dajto dávajú každú klasifikáciu Formule 1. Komentátor by určite vyhral súťaž o najdebilnejší komentár na svete. Nemá poňatia o F1, len odvádza pozornosť od toho, čo sa deje na obrazovke. Z internetu si posťahuje "pikošky" a číta jednu za druhou. Aké by to bolo krásne dať si hlasnejšie hluk motorov bez takých drístov.

• 3 years later...

musel byť vskutku zaujímavý večer, neviem, či to niekto pozeral.

majster Cifra, o ktorom mi ešte ktosi pred pár rokmi musel tu vysvetľovať, ktože to vlastne je, sa mi zdá sám dosť násilný - v zmysle, že ani zďaleka nie je spontánny, prirodzený, ani tak pohotový a inteligentný, ako si o sebe myslí, silí sa do role skvelého moderátora, ale pripadá mi to hodne ako póza. a niekedy nepozná hranice.

spolu s manželkou museli byť ne Cezaaroch vskutku neprekonateľný.

Ceny za najlepšiu slovenskú architektúru CEZAAR sa odovzdávali na verejnoprávnej Dvojke, no dialógy moderátorov patrili skôr na celebritný večierok. Pozrieť si to môžete v archíve.

Na vine bola hlavne dvojica Matej „Sajfa“ Cifra a Veronika Ostrihoňová. Ak niekto nevedel, že sú manželmi, bolo mu to počas večera stokrát pripomenuté.

Možno to bol zámer televíznych tvorcov. Akoby si povedali: Koho zaujímajú budovy v krajine, kde Nový Čas denne predá okolo stotisíc výtlačkov?

Kategóriu cien pre exteriéry napríklad uvádzala Cifrová Ostrihoňová takto:

„Chcem sa ťa, Maťo, opýtať, čo si vieš predstaviť, že by si v takýchto exteriéroch robil, ale bojím sa odpovede.“

Sajfa jej odpovedal: „Ja by som určite zašiel v noci tam na námestie alebo išiel vyskúšať UWO, tiež veľmi zaujímavá drevená záležitosť. Keby sme o tom mali rozhodovať my dvaja, asi by to nezodpovedalo architektonickému mysleniu.“

Potom sa moderátori navzájom pýtali, čo na sebe majú radšej: či interiéry, alebo exteriéry. Neustále upozorňovali na to, že pani manželka nevarí, že je veľmi pekná, že jeden od svadby pribral, druhá opeknela a že obrad bol pre nich rovnako dôležitou udalosťou ako tieto ceny.

....

vraj sa to dá pozrieť v archíve. nj.
  • Upvote 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Similar Content

• slimak
      By slimak
      https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/497014-vo-finale-ankety-najvacsi-slovak-su-dubcek-husak-aj-hlinka/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-najcitanejsie&utm_campaign=shp_rightbox

Cele je to strasne.
    • cucoriedkaokata
      By cucoriedkaokata
      Ahojte, kupila som si novy velky TV zn. Samsung a chcela by som k tomu nejake poriadne reproduktory, ktore by sa primarne vyuzivali na pocuvanie hudby v kvalitnom formate, dali by sa napojit k TV a dali by sa pouzit aj na filmy, dali by sa napojit pripadne aj na PC.

Viete mi poradit? Staci stereo 3.1 alebo kvoli filmom aj 5.1?
    • Sniper
      By Sniper
      V poslednej dobe čítam sťažnosti, že Slovenská televízia, ktorá má 'až' 3 programy je vlastne viac menej zbytočná. Televízny program nedosahuje kvalít komerčných televízií, okrem toho zmysel verejnoprávnej televízie a najmä jej tretieho športového kanála sa začal pretriasať najmä po predaji licencie na vysielacie práva zápasov národnej ligy a národného výberu istej nemenovanej rumunskej spoločnosti. Téma koncesionárskych poplatkov v spoločnosti rezonuje už dlhú dobu a možno dôjde k ich zrušeniu. Prečo by mali ľudia platiť televíziu, ktorá má nestabilnú sledovanosť a s jej činnosťou je veľa divákov nespokojných? Ak by k zrušeniu poplatkov došlo, tak STV by mala byť prevádzkovaná peniazmi zo štátneho rozpočtu. Podľa mňa STV by zrušená byť nemala, ale stačil by jeden kanál. Tento by sa sústredil najmä na spravodajstvo, dokumentaristiku, programy pre deti a šport. Filmy ľudia môžu pozerať na iných staniciach (čo tiež vôbec nie je žiadna výhra najmä ak filmy sú prerušované každých 20 minút otravnými reklamami ako to býva u jednej nemenovanej stanici so zavináčom v logu). Zrušenie koncesionárskych poplatkov vítam. Čo si myslíte, aká by mala byť budúcnosť STV a koncesionárskych poplatkov?
    • Linkman
      By Linkman
      Po konzultácii s tuto šéfom site adminom Axelom som sa rozhodol sem založiť tému kde budem dávať veci čo som nahral z Televízie nakoľko je stiahnutie takejto veci legálne podmienené tým že ked to mate pre osobnu potrebu je to ok, sme sa to dalej sirit ale bez toho ze by si ten dotyčný čo to niekomu dáva pýtal finančnú náhradu. Koneckoncom aj tak je vacsina veci nahrata z našej verejnoprávnej televízie ktorú chtiac nechtiac platíme.

:lol:

Kedže uploadujem iba megaupload tu je návod ako odtiaľ sťahovať:

AKO SOSAŤ Z MEGAUPLOADU PRE LAMY
      1. Stiahnuť
      http://www.ferks.sk/php/d.php?subor=22. A robiť s ním podľa tohto návodu:
      http://www.crio4um.info/navody/megaupload.swf
    • game
      By game
      Martin Jakubec - pamätníci spred nejakých desiatich rokov, cca si budú pamätať mladého muža z kvázi reklamy, ktorá prerástla sama seba, stvorila Martina Jakubca ako kandidáta na prezidenta, ako priateľa Džíára z Dallasu, kámoša amerických prezidentov, ... foteného vo svojej prezidentskej kancelárii s vlajkou, v texaských klobúkoch, v nažehlených oblekoch s úplne prihlúplym ksichtíkom, a dlho sa pozeral kdekto na tento nový fenomén ako na niečo, čo práve vyliezlo spod kameňa ... prihlúplo a v rozpakoch - na tom sa tuším vôbec nič nezmenilo až do dnes

škoda, že nezostali tie staré linky živé, kde sa začal prezentovať, lepšie povedané, kde ho začali prezentovať.
      stálo to za všetky drobné, meno Martina Jakubca sa skloňovalo a časovalo a ohýbalo v každom médiu a v každej diskusii ...
      nakoniec vysvitlo, že to mala byť vraj recesistická reklama, neviem o tých začiatkoch viac, len že sme pozerali na tie jeho známosti a sebaprezentáciu s otvorenými ústami :)

odvtedy trochu vody dolu Váhom odtieklo, a Martin Jakubec sa prezentuje ... vyskytol sa občas aj tu, v zopár témach, kdekade sa s ním naťahujeme, lebo ... ten človek keby nebol, asi by sme si ho museli vymyslieť :)

aby sa to skrátilo:
      - stihol nahradiť v Repete Ivana Krajíčka, stihol uvádzať treťotriedne dychovky, naspieval nespočetne CD a DVD a neviem čoho ešte so svojím skvelým hlasom a dychovkovo a repeťácky, repertoár má nesmierne široký
      - hrá sa na moderátora v kvízových kvázikuchárskych súťažiach v okresných televíziách akéhokoľvek formátu od tretej triedy nižšie
      - "moderuje" v rovnakých televíziách politické relácie a robí intervjú s miestnymi celebritami
      - robí na objednávku svadobného starejšieho a zabávača na dedinských svadbách, v špicatých topánkach a s humorom chorého nosorožca, jedna svadobná mama nadšená, jedna by ho najradšej vyšmarila von oknom, mladý pár v absolútnom zúfalstve / na youtube dôkazy /
      - uvádza akúkoľvek reláciu v akejkoľvek tv, ktoré bežne celkom iste nenaladíte
      - v tých istých tv praje jubilantom a posiela im "pesničky"
      - v tých istých tv vyberá recepty zúfalých gazdiniek a posiela im cmuk a mňam ako ocenenie za ich výtvory
      - občas sa snaží o kdejaké verejné funkcie
      - občas bez toho, že by to niekoho zaujímalo, rozpráva svoje politické komentáre gazdinkám pri varení v mestských tv
      - je príšerný, trápny,
      - a vôbec: kliknite si na Youtube na Martin Jakubec a uvidíte sami - na stodesať percent som zabudla z jeho činností ešte aspoň za tri hrste ...
      - páči sa : https://www.google.s...iw=1366&bih=624
      - ......
      ale čo ma dorazilo ... a prečo som ho vytiahla, je toto :
      medzitým stihol kdesi vraj PhDR., / aspoň to má pred menom v rožku / kedy, vedia mayskí bohovia, a popri dychovkách a svadbení sa prepracoval k tomuto :

http://unrsr.sk/urad

práve som umrela. dámy a páni, čo je toto, prosím pekne ?!
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy