Skočiť na obsah

August Rush


Strasidlo

Odporúčané príspevky

Takže chcem sa s vami podeliť o tento film, keďže je skvelý!

 

August Rush je film z roku 2007, ktorého hlavnými postavami sú 3 ľudia: mladá žena, mladý muž a chlapec. Žena aj muž sú hudobníci, spoznajú sa, zaľúbia sa do seba, ona je tehotná. Jej otec však nechce dovoliť, aby boli spolu a tak sa rozchádzajú s tým, že sa už nikdy neuvidia. Žena porodí chlapca, ale otec jej povie, že sa narodil mŕtvy (a dal ho do domova). Dieťa však zdedilo úžasný hudobnícky talent, má výborný sluch a dokáže komponovať, dirigovať a hrať na gitare (všetko objavuje postupne). Je však bezdomovcom. Zarába si hraním na námestiach.

 

Napriek tomu, že odsek vyššie znel možno príliš Steelovsky, hlavnou témou filmu je talentovaný chlapec-génius a jeho osud. Okrem toho je tam veľa iných námetov, ktoré vás určite zaujmú a potešia.

 

Druhú polku príbehu vám neprezradím, aby ste mali chuť pozrieť si tento jedinečný film. :lol:

 

PS: potom sem zaskočte a napíšte svoje dojmy. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 1
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Aikaterine

    1

  • Strasidlo

    1

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

Najaktívnejšie dni

film som videla už dávnejšie, takže tie dojmy nebudú až také čerstvé

 

príbeh nič moc, žiadna originalita, občas prehnané klišé a zo záveru som vôbec nebola nadšená, ale dalo sa to čakať, vlastne iný si ani neviem predstaviť..i keď na druhú stranu - myslím, že celá naivita a sladkosť snímky bola úmyselná, nešlo ani tak o silný príbeh a dialógy, ako skôr o precítenie, či vnímanie hudby..príbeh nás mal naučiť skutočne počúvať hudbu bežných dní, ktorej nevenujeme pozornosť a predsa stále znie okolo

..a milujem tú scénku keď sa Evan stretne so svojím otcom v parku a dajú si to gitarové duo, tú som videla xkrát :lol:

 

ku kladom treba spomenúť najmä skvelú kameru a hudbu + herecký výkon Freddie Highmore-a, pre toho chlapca mám slabosť :)

 

za pozretie film stojí, ale rozhodne nič pre cynikov z povolania

celkový dojem - 60%

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov