Skočiť na obsah

Po čom ženy naozaj túžia?


Eiensama

Odporúčané príspevky

Šak snáď nechceme, aby vedeli na čo myslíme . :thumbsup:

To by bola naša čistá prehra.....hoci niekedy by si čosi mohli domyslieť.

elfant

"Ked je prilis vela zahmlievania, tak sa niekedy v tej hmle dokaze dotycna aj sama stratit"

pravda, ale to je už riziko podnikania

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

elfant a keď nie som ani jedno ani druhé ? :thumbsup:

 

lopata, neboj sa, určite máš nejaké iné vlohy, ono sa to časom vyvŕbiObrázok .. a byť vychcaný, to nie je teda žiadna prednosť, buď rád, že taký nie siObrázok

Ked je prilis vela zahmlievania, tak sa niekedy v tej hmle dokaze dotycna aj sama stratit :)

 

o to ty nemaj strachObrázokObrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

Asi sem sa najviac hodí miesto pre moju psychologickú otázku :)

 

V poslednej dobe sledujem dve reality show: Mama ožeň ma a Farmár hľadá ženu. V podstate je to o tom istom, chlapi si na základe nielen sympatií vyberajú ženy/baby, pričom logicky zakaždým nejaké vyradia (pošlú domov).

 

Je jasné, že každá sa snaží toho chlapa získať (inak by tam neliezli) a po vyradení dávajú interview v takom zmysle: "vôbec mi to nevadí, že ma vyradil", "jupíííí už sa teším, že už idem domov", "vôbec sa mi nepáčil, ani by som ho nechcela"

 

... OK, ale prečo pri tom smoklia, vzlykajú, revú? :) čo vlastne chcú potom? :unaveny:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je jasné, že každá sa snaží toho chlapa získať (inak by tam neliezli) a po vyradení dávajú interview v takom zmysle: "vôbec mi to nevadí, že ma vyradil", "jupíííí už sa teším, že už idem domov", "vôbec sa mi nepáčil, ani by som ho nechcela"

 

Ech, asi to je jednoduche. Snazia sa tvarit, ze su nad vecou, ze im na tom nezalezi - pretoze ak by si priznali, ze im na tom zalezi, citili by sa znevyhodnene. Takto si nahovaraju, je posobia dojmom sily. Ak im na tom nezalezi, nemaju co stratit ak budu vyradene, teda nebudu posobit slabo.

 

Prirodzene, realita je uplne ina a ta ich prezradi, ak nakoniec smoklia.

 

Su tak trosku v podobnej situacii ako pubertiacky - ktore si nahovaraju, ze bezcitnym mrcham je najlepsie, chcu byt bezcitne mrchy, alebo si nahovaraju, ze nimi su. A potom im nejaky miestny fesak da kopacky a uz su cele slzave udolie.

 

Problem nie je v tom, ze by nevedeli co chcu - ale v tom, ze chcu jednak nekompatibilne veci a hlavne sa boja vyslovit co vlastne v skutocnosti chcu :)

 

Vzhladom na kvalitu muzskych exemplarov je skor na mieste ovela hlbsia psychologicka otazka - akou dusevnou chorobou trpia, ze chcu prave takych mamlasov??????

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Včera na záver to komentátor vo Farmárovi zabil konštatovaním, ktoré znelo asi takto (nepamätám si to úplne presne): "niektoré ženy sa vyobliekali a precestovali polku republiky len preto, aby farmárovi povedali, že ho nechcú". Asi tak :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nedávno sme debatili o tom, že ženy nevedia, čo je fyzická a duševná láska :zubiska:

 

Ze by? :)

Myslim, ze vedia... Akurat, presne v zmysle zenskeho zmyslania, je "telesna laska" hodnotena vacsinou ako nieco menejcenne oproti "dusevnej". Takze pokial zazivaju telesnu lasku, tak sa to snazia vysvetlit ako dusevnu - pretoze cisto telesna laska je predsa domenou muzov, je to nieco horsie a "menej", nehodne vznesenych citov a snahy vobec. Telesna laska je take usmudlane, prizemne...a navyse zavisiace na telesnom vyzore, ktory je v kvalitnom prevedeni casovo obmedzeny a narocny na udrziavanie.

Takze vznika nutnost, pokial ide o telesnu lasku, najst druhotne "dusevne" opodstatnenie.

 

Prirodzene, potom vznika uplne logicky problem - pokial spominana telesnost strati svoje caro, tak zmizne aj zalaskovane pobluznenie a nijake vyfabulovane dusevne kvality to nedokazu zachranit.

 

Ale na druhej strane uznavam, ze zeny vacsinou nie su fascinovane velkostou muzskeho poprsia :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslim, ze vedia... Akurat, presne v zmysle zenskeho zmyslania, je "telesna laska" hodnotena vacsinou ako nieco menejcenne oproti "dusevnej". Takze pokial zazivaju telesnu lasku, tak sa to snazia vysvetlit ako dusevnu - pretoze cisto telesna laska je predsa domenou muzov, je to nieco horsie a "menej", nehodne vznesenych citov a snahy vobec. Telesna laska je take usmudlane, prizemne...

 

Vidno, že v ženách a po tom, po čom ženy naozaj túžia, máte poniektorí riadny chaos. :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vidno, že v ženách a po tom, po čom ženy naozaj túžia, máte poniektorí riadny chaos.

 

V zasade, kedze zien je nieco okolo 3,5 miliardy to inac ani nejde. A samotne zeny v tom maju chaos tiez, neboj :)

 

Dokonaly priklad je, ked som na jednej dovolenke z nudze cital babske casopisy. V jednom z nich bola niekolkostranove tema nazvana priblizne: "Preco sa s vami nechce za ziadnu cenu rozist?"...a v druhom zase podrobne rozoberana tema: "Preco sa s vami muzi rozchadzaju." :)

 

A koniec koncov, ved aj ty sama si chvalila takmer vylucne len dusevnu stranku lasky a k telesnej pritazlivosti si sa tusim nevyjadrovala - alebo aspon nie na rovnakej urovni, vsak? Takze tento aspekt taktiez povazujes za menej dolezity, alebo neexistujuci.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A koniec koncov, ved aj ty sama si chvalila takmer vylucne len dusevnu stranku lasky a k telesnej pritazlivosti si sa tusim nevyjadrovala - alebo aspon nie na rovnakej urovni, vsak? Takze tento aspekt taktiez povazujes za menej dolezity, alebo neexistujuci.

 

xeno, asi si len prehliadol, že som sa nevyjadrovala aj k telesnej príťažlivosti, alebo len ani mojej ženskej duši, mojim príspevkom si nechcel porozumieť : )

ak píšem o láske medzi mužom a ženou, ktorí sa milujú, sú manželmi alebo partnermi, tak ubezpečujem ťa, že neoddeľujem v láske duševnu lásku od telesnej, to patrí k sebe a sex vôbec nepovažujem v partnerstve za menej dôležitý, sex k láske patrí, to čo cítime, milujeme, tak túžime s tým splynúť, spojiť naše duše aj telá.

Tiež si myslím, že ženy tak ako aj chlapi túžia rovnako po láske komplet :) ak by žena netúžila po sexe, tak tam nebude všetko v poriadku ako má byť a netreba vtedy hľadať chybu len u ženy, skôr chlap nech sa vtedy zamyslí, či tu lásku svojej žene, partnerke, manželke dáva akú má dať, či žena sa pri milovaní cíti jeho ženou, jeho tým najdrahším pokladom, jeho Láskou.

Aby to nebolo len, ja ťa milujem, chcem sex, tak sexujem, uspokojím svoje potreby, ale aby žena cítila, že aj ten chlap, miluje každý kúsok jej tela, jej dušu. Ak žena takého doma muža má, tak si buď istý, že chce žena sex, tak isto, ako aj chlap.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

A co je laska? Pseudonka a nechybaju ti tie palacinky? Zeny aj muzi po com tuzia? Aby som sa mohol vyjadrit. Laska ok.

Tazko povedat, by som povedal aj zeny aj muzi a im to robi dobre uspokojenie. Sexualne, rodinne , ci pracovne, mozno dalsie. Mozno aj ine.

Mna kazdu chvilku uspokojuje nieco z toho. ked budem chciet tak dve hodiny v kuse aj sexualne. Z toho 1.40 budem spat.

 

Trosku vyssie som cital. Sex na silu. Milovanie na silu(kto to nezazil? Aj ja, proste partner chcel. A povies nie? neviem on to mozno 15 krat povadal viac krat). Podla mna laska telesna nejde bez dusevnej(porozumenia),mozno ani opacne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mna kazdu chvilku uspokojuje nieco z toho.

 

Len tak mimochodom, táto téma je Po čom ženy naozaj túžia? ... skrátka "babská" téma :)

 

Ale ani vy muži neprichádzate skrátka,

tiež tu máte "svoju" tému, kde nás môžete poučiť – po čom túžite vy. :smile2:

http://forum.freespa...com-muzi-tuzia/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Našťastie, po čom som túžila ako žena sa mi splnilo. Všetko to zatiaľ pekné, reálne, hodnotné, ale tým nechcem povedať, že už netúžim. :)

Túžim stále a pokiaľ budem dýchať, myslím si, že to tak aj zostane.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Len tak mimochodom, táto téma je Po čom ženy naozaj túžia? ... skrátka "babská" téma :)

Ale ani vy muži neprichádzate skrátka,

tiež tu máte "svoju" tému, kde nás môžete poučiť – po čom túžite vy. :smile2:

http://forum.freespa...com-muzi-tuzia/

 

vidite ten rozdiel ?

"muzska" tema je Po com muzi tuzia a "zenska" znie Po com zeny NAOZAJ tuzia :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov