Skočiť na obsah

Čo je nové na FSP? (r. 2009)


Sniper

Odporúčané príspevky

IP.Board 3.0.0, IPB.Blog 2.0.0, IPB.Gallery 3.0.0 upgrade Fóra, Blogu a Fotogalérie

 

 

Boli vydané (zatiaľ neoficiálne, ale prístup k downloadom už mám :lol:) najnovšie verzie Fóra (3.0.0), Blogu (2.0.0) a Fotogalérie (3.0.0).

 

Keďže pôjde o najväčšiu zmenu Fóra od 3. marca 2006, upgrade bude prevedený až vtedy keď všetko bude pripravené, nevylučujem že Fórum bude aktualizované až na verziu 3.0.1.

 

Najprv však bude treba urobiť preklad do slovenčiny čo zaberie dosť času.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fórum, Blogy a Fotogaléria boli aktualizované na najnovšie verzie

 

  • Na Fóre sa môžu nachádzať chybičky krásy, ktoré sa v najbližšej dobe opravia
  • Všetko je zatiaľ v angličtine, všetko budem postupne prekladať
  • Asi dva dni budem meniť rôzne nastavania, takže všetko by malo byť hotové asi v sobotu
  • Kategórie v blogoch sa zmenili na samostatné blogy. V vašich nastaveniach si tieto bývalé kategórie (teraz blogy) môžete nastaviť či ich chcete verejné alebo súkromné alebo súkromný klub. POZOR!!! Ak si nastavíte súkromný klub, tak do zoznamu povolených členov si musíte napísať aj svoje meno, lebo inak sa sami vykopnete z blogu (ako ja teraz omylom pred chvíľou :lol: ). Je to bug, bude to fixnuté.
  • Vrelo odporúčam si vyčistiť cookies a dočasné súbory vášho prehliadača.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

IP.Board 3.0.1, IPB.Blog 2.0.1, IPB.Gallery 3.0.1 upgrade Fóra, Blogu a Fotogalérie

 

 

Dnes boli vydané opravné balíky Fóra, Blogu a Fotogalérie. Upgradne prebehne čoskoro. Najskôr dnes, najneskôr v pondelok. Počas upgrade bude Fórum vypnuté.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

IP.Shoutbox 1.1.0 upgrade chatu

 

 

Chat bol aktualizovaný na verziu 1.1.0, ktorá je kompatibilná s verziou Fóra 3.0.x. Všetky otázky v ohľadu Chatu smerujte sem. Chat má zatiaľ anglické menu, preklad postupne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

IP.Board 3.0.2, IPB.Blog 2.0.2, IPB.Gallery 3.0.2 upgrade Fóra, Blogu a Fotogalérie

 

 

Fórum, Blogy a Fotogaléria boli včera vydané v nových verziách. Pribudlo niekoľko nových možností, ktoré časom možno objavíte.

 

Upgrade bude... Bude.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

IP.Board 3.0.3, IPB.Blog 2.0.3, IPB.Gallery 3.0.3 upgrade Fóra, Blogu a Fotogalérie

 

 

Boli vydané najnovšie verzie Fóra, Blogu a Fotogalérie. Nové verzie opravujú ďalšie množstvo chýb a pridávajú zopár menších funkcií, z ktorých má viac osoh administrátor ako bežní užívatelia.

 

V prípade ak sa nestane nič neočakávané ako napr. vyhlásenie stanného práva v dôsledku zhodenia atómovej bomby, nárazu asteroidu do planéty alebo vypuknutie moru v Európe tak upgrade prebehne cez tento víkend.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Upgrade som spravil ešte dnes ráno, takže všetko beží na najnovších verziách. Odporúčam prečistiť cache prehliadačov, komu sa nechce nemusí, ale negarantujem že všetko bude fachčiť tak ako by malo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chat bol aktualizovaný na verziu 1.1.1.

 

Jedna zo zmien je taká, že chat už má FURL link, takže už nie je na linku

 

http://www.freespace.sk/index.php?app=shoutbox

ale na

 

http://www.freespace.sk/chat/

Zároveň bol, ako sa zdá, fixnutý tento bug.

 

Akurát zmizol header a footer, ale to sa porieši.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

IP.Board 3.0.4, IPB.Blog 2.0.4, IPB.Gallery 3.0.4 upgrade Fóra, Blogu a Fotogalérie

 

 

Boli vydané (zatiaľ neoficiálne) najnovšie verzie Fóra, Blogu a Fotogalérie. Aktuálne aktualizácie opravujú nespočetné chyby z predchádzajúcich verzií. Upgrade prebehne v priebehu tohto týždňa. Počas upgrade bude Fórum vypnuté minimálne jednu hodinu, v prípade ak upgrade prebehne bez komplikácií, ale ak nie tak bude vypnuté maximálne po čas potrebný na znovureštartovanie celého Fóra. Po upgrade dôrazne odporúčam vyčistiť si cache prehliadačov, čím sa zaručí, že sa vám na Fóre nebudú načítavať staré scripty.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

IP.Shoutbox 1.1.2 upgrade chatu

 

 

Pred týždňom vyšla nová verzia Chatu, ale keďže som si to všimol až teraz (resp. som si to zmýlil ako verziu pre fórum 2.3.x) tak upgrade prebehne až teraz.

 

Z fixnutých 11 bugov sú 4, ktoré som ja našiel :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

IP.Board 3.0.5 upgrade Fóra

 

 

Predvčerom bola vydaná nová verzia Fóra 3.0.5, ktorá opravuje ďalších niekoľko chýb.

 

Zoznam opravených chýb vo verzii 3.0.5

 

Upgrade na verziu 3.0.5 z technických a iných príčin v dohľadnej dobe neprebehne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov