Skočiť na obsah
  • 0

Nedetekuje monitor


Otázka

Zverejnené

Po zapnuti pc sa vsetko normalne rozbehne, disky sa tocia, chladic na procesore tiez, grafika tiez, ledka na doske svieti

 

ale monitor je stale v uspornom rezime

 

skusal som aj grafiku z druheho pc a robilo to to iste, takze v nej to nebude

 

takisto som skusal dva monitory

 

 

vyzera to ze problem bude asi v doske (myslim si)

 

doska je dost stara, je to este socket 370

 

otazka znie, keby som zohnal inu dosku, napr socket A(462) aj s procesorom, taku ako mam ja, vsetko ostatne by malo pasovat nie?

  • Odpovede 6
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top Posters For This Question

  • cizy

    3

  • Sniper

    2

  • Nokia

    2

Najaktívnejšie dni

Top Posters For This Question

6 odpovedí na túto otázku

Odporúčané príspevky

  • 0
Zverejnené

Ak vymeníš dosku tak je vysoká pravdepodobnosť že budeš musieť nanovo nainštalovať OS.

  • 0
Zverejnené

jj, to je mi jasne a bolo to aj v plane

 

ale hardwareovo bude vsetko sediet hej?

  • 0
Zverejnené

To si skôr pozisťuj u dodávateľa HW. Všeobecne by tam nemal byť extra veľký problém.

  • 0
Zverejnené

ako myslis v nudzovom rezime...nepreblikne a nezobrazuje nic?

je to LCD?

ak ano tak to moze byt chyba monitoru, toto robievaju LCD (mne to spravili vo firme asi 3ks Benq)...staci tam vymenit jeden kondenzator (je hned vidno ze je nafunknuty) a opat normalne nabehne

  • 0
Zverejnené

v monitore to neni, monitor funguje, teraz som na nom na (mojom) pocitaci, moj druhy monitor/ telka taktiez funguje

 

no proste ked vypnes pc tak sa ti monitor da do do usporneho rezimu, ked zapnes pc tak sa zapne aj monitor automaticky z nudzoveho do normalneho, akorat ze pri hentom pc sa nic nestane, pc sa spusti a monitor sa stale tvari ako keby bol pocitac vypnuty

  • 0
Zverejnené

aha a grafiku si vymenil....no tak potom moze byt problem v agp porte (predpokladam ze to nemas na pci expres ani na starom pci)...mozno ma dosrate napajanie alebo take nieco...fakt jedine ako zistit je moznost pichnut tu istu grafiku do inej dosky aj s tym monitorom dokopy

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov