weirdo Zverejnené 14. December, 2009 Zverejnené 14. December, 2009 ty vole .. pozeram ze medzi mnou a aljakom je 6minut .. markiza by si mala vstupit do svedomia a spravit online tv kde nie je taky saleny delay
Sniper Zverejnené 14. December, 2009 Zverejnené 14. December, 2009 Vyhrá Chodúr. Je absolútne nemysliteľné aby v česko-slovenskej súťaži vyhral Slovák. Vypadnutie Starej bol čisto marketingový ťah. Ak by vyletel nedajbože Chodúr tak by sledovanosť klesla o značný počet českých divákov. No a to si samozrejme TV nova nesmie dovoliť. 4
starsi Zverejnené 15. December, 2009 Zverejnené 15. December, 2009 u 15-tok Chodúr nie je tak populárny ako Šmajda. Možno nakoniec ten môj malý sused bude mať pravdu, že Šmajda vyhrá. :lol:
weirdo Zverejnené 15. December, 2009 Zverejnené 15. December, 2009 kiezby .. uz len preto, aby chodur dostal po pysku s tou svojou aroganciou
aljak63 Zverejnené 17. December, 2009 Zverejnené 17. December, 2009 ..::: Česko-Slovenská SuperStar - Veľké Finále :::... Robbie Williams - Supreme Marvin Gaye - Heard it through the grapevine Frank Sinatra - White Christmas Karel Gott - C'est La Vie Alter Bridge - Watch over you Wham! - Last Christmas
game Zverejnené 17. December, 2009 Autor Zverejnené 17. December, 2009 premýšľala som, že teraz, keď zostali dvaja, by sme mohli hlasovať nanovo ... kto z koho :lol: kto to podľa vás bude ?
aljak63 Zverejnené 17. December, 2009 Zverejnené 17. December, 2009 game, tak kľudne tam daj pod to ešte jednu anketovú otázku :lol: ja hlasujem za Chodúra !!!
Cactales Zverejnené 17. December, 2009 Zverejnené 17. December, 2009 Keďže bola anketa doplnená o ďalšiu otázku, tí, ktorí už v ankete zahlasovali budú musieť, pokiaľ chcú hlasovať aj v druhej otázke, najskôr svoje hlasovanie vymazať a nanovo zahlasovať aj v prvej otázke (tu by bolo vhodné, keby každý zahlasoval rovnako ako hlasoval pôvodne). Pôvodné výsledky hlasovania skopírujem aj sem: Komu fandíte v Superstar najviac? Monika Bagárová (1 hlasov [4.00%] - Zobraziť) Percento hlasovania 4.00% Nikoleta Balogová (0 hlasov [0.00%]) Percento hlasovania 0.00% Jan Bendig (1 hlasov [4.00%] - Zobraziť) Percento hlasovania 4.00% Ben Cristovao (0 hlasov [0.00%]) Percento hlasovania 0.00% Martin Chodúr (8 hlasov [32.00%] - Zobraziť) Percento hlasovania 32.00% Paulína Ištvancová (1 hlasov [4.00%] - Zobraziť) Percento hlasovania 4.00% Markéta Konvičková (0 hlasov [0.00%]) Percento hlasovania 0.00% Denis Lacho (1 hlasov [4.00%] - Zobraziť) Percento hlasovania 4.00% Thomas Puskailer (0 hlasov [0.00%]) Percento hlasovania 0.00% Leona Šenková (3 hlasov [12.00%] - Zobraziť) Percento hlasovania 12.00% Miroslav Šmajda (3 hlasov [12.00%] - Zobraziť) Percento hlasovania 12.00% Dominika Stará (7 hlasov [28.00%] - Zobraziť) Percento hlasovania 28.00%
doll Zverejnené 19. December, 2009 Zverejnené 19. December, 2009 jednoznacne Chodur..to ze je niekomu nesympaticke jeho spravanie...hm, to nie je sutaz iba o sympatiach...ak si mam porovnat spevacke vykony tychto oboch finalistov, nie je o com...Smajda je showman, a nevie zaspievat hocco, len to co mu sadne..Smajda sa mi tiez paci co sa jeho vykonov tyka, ale nechyta sa na Chodura Chodur je pan spevak ak to vyhra Smajda, nabrala by som pocit, ze vitazstvo si zasluzil hlavne vdaka dievcenskemu publiku, za to, ako vyzera, za to, aky je bezprostredny.. 1
aljak63 Zverejnené 19. December, 2009 Zverejnené 19. December, 2009 Neuveriteľné, ale Konečne môžem napísať niečo, čo som len tak skoro nečakal: KONEČNE SÚHLASÍM S DOLL !!! :lol: :) :)
weirdo Zverejnené 19. December, 2009 Zverejnené 19. December, 2009 Chodur mal ist do sutaze ako Cesko ma talent ako imitator Toma Jonesa, tam by bol skvely. Spevak sice je, ale kedze pouziva/pouzil prakticky len jednu polohu s vynimkou v troch pesnickach, zacal ma nudit. Superstar navyse nie je len o speve - ale aj o sympatiach, soumenstve, chyteni publika a pod. Miro ma v tomto smere vsetko, co Chodur nema, je ten spravny soumen, ta spravna star. Povedala by si, ze napr. spevak Rammsteinu alebo kadejakych punkovych skupin (odhliadnime teraz od marketingu) lepsie spieva ako Chodur? urcite nie. Lenze oni maju na rozdiel od neho pridanu hodnotu vo vyssie spominanych veciach. 3
doll Zverejnené 19. December, 2009 Zverejnené 19. December, 2009 btw, ti co napisali ze by si priali aby vyhral Smajda, co keby napisu aj dovod? resp preco su toho nazoru? :lol: weirdo..pozor, Rammstein ma vlastne publikum, resp fanusikov, ktori uprednostnuju tento zaner, vela ludi ich vystupovanie, ich texty vzbudzuje pohorsenie..tak byt tebou neporovnavam to zrovna s Rammsteinom a co sa tyka Chodura, ten uz davno nespieva v style a la Tom Jones tak ako si Chodur ziska cast publika, ziska si aj Smajda..co sa vsak tyka tvorby, urcite bude "plodnejsi" Chodur.. tieto ostatne hviezdicky ako kazdy rok, chvilu zasvietia a potom zmiznu nevedno kam.. az na par vynimiek 1
weirdo Zverejnené 19. December, 2009 Zverejnené 19. December, 2009 odhliadnuc od faktu, ze si spomenula Rammstein ale nie tych x punkovych skupin, kde sa len vresti a nespieva, a su popularne a ludia ich maju radi, mas pravdu. ale v tom pripade mna (a nielen mna) poburuje celkovo Chodurove vystupovanie na verejnosti. toz to sme tam kde sme boli. co keby napisali Chodurovi fanusikovia nejake dovody na to, preco by mal vyhrat? :lol: skuste to napisat pozitivisticky. ja vymenujem len tie pozitivne pre Mira - je soumen, je vyborny spevak (v sucasnosti druhy najlepsi v superstar :) ), ma obrovsku charizmu a strhava ludi nielen svojim hlasom, je otvoreny a dokaze skvele komunikovat, takze sa do showbusinessu hodi a perlicka na zaver: popularita ho neskazila
Eiensama Zverejnené 19. December, 2009 Zverejnené 19. December, 2009 btw, ti co napisali ze by si priali aby vyhral Smajda, co keby napisu aj dovod? resp preco su toho nazoru? :) ja vymenujem len tie pozitivne pre Mira - je soumen, je vyborny spevak (v sucasnosti druhy najlepsi v superstar :lol: ), ma obrovsku charizmu a strhava ludi nielen svojim hlasom, je otvoreny a dokaze skvele komunikovat, takze sa do showbusinessu hodi a perlicka na zaver: popularita ho neskazila Presne kvoli tomuto. :) To, ze Chodur vie spievat, je proste znamy fakt. Ale jeho styl mi nesedi. On mi nesedi. Hlas ma riadny a vie ho pouzit, ale vidim ho ako imitatora Toma Jonesa. Na druhej strane Smajda je sympaticky clovek, jeho spev sa mi vzdy pacil a vseobecne sa mi paci taky styl spevu. Toto je moja osobna preferencia. Co uz vyhra ten alebo ten je mi jedno. Drzim palce Smajdovi, ale ak nevyhra, nepodrezem si kvoli tomu zily. Proste viem, ze ak obaja vydaju CD, rozhodne si kupim to Smajdove. 2
doll Zverejnené 19. December, 2009 Zverejnené 19. December, 2009 samozrejme ze ani mne nebude vadit ak Chodur nevyhra, pretoze Smajda nie je zlyale ak to mame hodnotit z pohladu spevackej show, tak podla mojho nazoru by si zasluzil vyhrat Chodur a dovod "ja to Chodurovi nedoprajem lebo je suveren a bla bla bla" su detinske neprajne nazory.. a aby som ja odovodnila dovod preco by mal Chodur vyhrat? dovod je jednoduchy...nik z tohtorocneho ucatnikov SS nema taky hlas ako on, nikto nevie tak zaspievat ako onto ze nevie prejavovat emocie a ze neplace pri vyhodeni kazdeho z ucastnenych a neobjima ich niekolko minut este neznamena ze je bezcharakterny...nazvala by som to skor zrely, dospely, triezvy, ktoremu sa mozno tazsie davaju najavo pocityvsetci ostatni su podla mna deti, Smajda uz take nieco medzi :lol: nechajme sa prekvapit :)
weirdo Zverejnené 19. December, 2009 Zverejnené 19. December, 2009 skor som za to, ze chodur je skor introvertny, ako vyzrety .. jedna myslienka na zamyslenie, doll. mas skvely napad na nieco, mozno objav storocia. ja mam vyborny napad, ale neda sa ani porovnat s tvojim. ja ho vsak dokazem dokonale predat a ty nie. kto z nas je lepsi?
Eiensama Zverejnené 19. December, 2009 Zverejnené 19. December, 2009 jedna myslienka na zamyslenie, doll. mas skvely napad na nieco, mozno objav storocia. ja mam vyborny napad, ale neda sa ani porovnat s tvojim. ja ho vsak dokazem dokonale predat a ty nie. kto z nas je lepsi? Velmi dobry priklad na tuto situaciu superstarovsku :] Smajda to vie predat, zaujat, dostat ludi. Viem si ho predstavit pred stotisicovym publikom. Chodura si viem predstavit v malom podniku s maximalne 100 ludmi. Ci je introvert alebo nie, nie je podstatne... Nevie to predat. Ma svoj styl, nuz dobre, ale v porovnani s tym, ako to robi Smajda... Je to nic. 1
doll Zverejnené 19. December, 2009 Zverejnené 19. December, 2009 ano..to (urcite nie sto)tisicove publikum bude tvorit vekova kategoria 10-15 rocnych, ktore neocenia vykony spevaka, ale jeho look a mi nevravte ze Chodur by sa nevedel predat... dobry spevak nepotrebuje odhalovat hrud, nepotrebuje robit dojem svojim usmevom... uspech spevaka sa nemeria poctom nahadzanych plysakov na podium ked uz, popri Chodurovi mal stat Bendig, nie Smajda
Eiensama Zverejnené 19. December, 2009 Zverejnené 19. December, 2009 Dolezitost publika sa na druhej strane nemeria podla veku a toho, ci nieco hadzu alebo nehadzu na podium. Je to publikum. A je dolezite. Ak si ho spevak vie ziskat, tak si ho proste ziska a musi si ho udrzat. Toto nie je ako minula ci predminulorocna superstar, tak sa do 10 najlepsich dostal ten maly emo chlapec, ktory by podla mna nevedel riadne zaspievat, ani keby mu o zivot slo. Smajda spievat vie a je spontanny, sialeny, uziva si to a ked pozeram jeho show, tak mam fakt pocit, ze sa tym clovek moze dat fantasticky strhnut. Mam pocit, ze si to uziva hlavne on, a ze sa vazne snazi o komunikaciu s ludmi, ze tam je nieco viac ako len technicka dokonalost hlasu. 1
weirdo Zverejnené 19. December, 2009 Zverejnené 19. December, 2009 a mi nevravte ze Chodur by sa nevedel predat... dobry spevak nepotrebuje odhalovat hrud, nepotrebuje robit dojem svojim usmevom... neviem ci vie alebo nevie, ale zatial to rozhodne nerobi. spev naozaj kvalitny, prejav nula. ako eien povedala, do kabaretu s nim, tam si svojich priaznivcov stopro najde. na hviezdu potrebuje viac. btw, toto nie je sutaz Ceskoslovensko hlada najlepsieho spevaka .. toto je Superstar .. a pravdupovediac, chystame sa s frajerkou obaja poslat Smajdovi hlas .. a ani jeden z nas nie je 15rocna pipka. 1
weirdo Zverejnené 20. December, 2009 Zverejnené 20. December, 2009 vsimol som si tu taku drobnostku a neda mi nereagovat .. a dovod "ja to Chodurovi nedoprajem lebo je suveren a bla bla bla" su detinske neprajne nazory.. suhlasim, ze je to neprajny nazor, ale detinsky rozhodne nie. Chodur je suveren takym sposobom, na aky zatial nema narok. komentare k Davidovym piesnam, 'King of pop' napis, cele jeho spravanie svedci o arogancii a taky clovek mi sympaticky nebude. a nesympaticky clovek by sa podla mojho nazoru Superstar stat nemal. stale vravim, ze Superstar nie je len o hlase, ale o tom, ci ma clovek 'whole package', alebo okrem spevu aj pridanu hodnotu, nazvi si to podla lubovole. Chodur nema a nic detinske na tom nie je, je to subjektivne, ked uz. akekolvek ine vysvetlenie je len dezinterpretacia z tvojej strany. 1
starsi Zverejnené 20. December, 2009 Zverejnené 20. December, 2009 Chodúr spieva lepšie ako Šmajda, ale ja tipujem, že vyhrá Šmajda, pretože táto súťaž nie je na 100% o spievaní. 1
aljak63 Zverejnené 20. December, 2009 Zverejnené 20. December, 2009 Víťazom Česko-Slovenskej SUPERSTAR sa stáva:...::: Martin Chodúr :::... :lol: ;) :) :) ... aspoň nejaká spravodlivosť tu existuje ...
Odporúčané príspevky