Skočiť na obsah

Bijou

Odporúčané príspevky

 

 

dobrá "konfrontácia" hlavne keď hudbu pre tuto pesničku urobil Habera :zubiska:, neodvážim sa povedať čo je lepšie, lebo oboje sú dobré a v každý dal toho to svoje. Ešte by som ich to chcel počuť spievať naraz ako duet

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...

neznášam "covery"

ale toto je lepšie ako originál, hlavne od nástupu bicích a basy. Úžasný hlas....

Odpúšťam im preto, lebo sú to moji miláčkovia už cca 33 rokov. A teraz ako dôchodcovia znova začali hrať :byebye:

 

house of the rising sun

 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

alarm - pecka nič sa tu na to nechytá.

tomassi - depeche už som ich dávno nepočúvala, aj som zabudla, že existujú. Trocha som sa vrátila do čias mládi. No originál sa mi zdá najlepší, a celkom újde aj tá verzia od Friendly Fires. Tá posledná verzia :smilieee:

 

Tears for Fears starší, ale dobrí.

 

čosi také k tomu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vieš, že som presne myslela, že to spievajú tiež depeche mode?

a povedz, že to nie je podobný štýl. Táto pesnička od nich naozaj zneje dosť "depešácky", teda hlavne zo začiatku pokiaľ nezačnu spievať, tam to už na tom hlase počuť, že to nie je Gahan.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ok

alarm je na zozname :vystraseny:

inak tu je to vcelku slušne vysvetlené

http://www.eightyeig...peche-mode.html

 

k téme

Táto pesnička od nich naozaj zneje dosť "depešácky", teda hlavne zo začiatku pokiaľ nezačnu spievať, tam to už na tom hlase počuť, že to nie je Gahan.

kopec kapiel tej doby malo podobný - snažilo sa napodobniť

depešácky zvuk

spevák, Roland Orzabal, to skúsil aj s hlasom

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

neznášam "covery"

ale toto je lepšie ako originál, hlavne od nástupu bicích a basy. Úžasný hlas....

Odpúšťam im preto, lebo sú to moji miláčkovia už cca 33 rokov. A teraz ako dôchodcovia znova začali hrať :)

 

house of the rising sun

 

 

rpechádzam si túto tému a natrafila som na tento príspevok...House... je jedna z mojich naj...pesničiek, nielen že sa mi stále veľmi páči, ale je to pre mňa niečo, čo mi pripomína moju existenciu na strednej, mojich spolužiakov, celú tú atmosféru. Počula som ju aj v iných verziách, v podstate žiadna mi nepílila uši.

 

A hneď ďalšia z mojich obľúbených - Dreams! Tak tá sa mi lepšie páči v originále. Nehovorím, že ten cover by sa nedal počúvať, kebyže nepoznám originál, žrala by som ho, tá pesnička ma skrátka berie, ale mám rada Cranberries, nikto to nezaspieva ako Dolores Riordan.

Čo ma však doslova irituje, nech mladí priatelia a aj interpreti odpustia staršej skostnatelej osobe, je cover pesničky z Hriešneho tanca, ani to nejdem hľadať. Na FUN to hrajú Xkrát denne. Z tej vynovenej verzie mi nabiehajú pupáky. Vôbec mi nesedí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov