Skočiť na obsah

Slovenská hudba na Ukrajine


Kuzen

Odporúčané príspevky

Ahoj! Som Andrij z mesta Lviv na Ukraine. Moc sa mi páči Slovensko, Slovenskom jazyku a Slovenska hudba. Počúvanie Slovensku a Cesku hudby na Ukrajine v rádiu Jemne melodie (98.6 MHz), Sro1 (96,6 MHz), trochu v rádiu Regina (96,9 MHz) z mesta Kosice (skor na Rock FM radio). Rád by vedel, kde si môžete sťahovať slovenský hudbu, alebo ktorý mi môžete prosim zaslať na e-mail slovenských pesničiek. Mohol by som poslať ukrajinské piesne

 

Andrij,Lviv,Ukraina

kuzen1111@mail.ru

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 8
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Kuzen

    4

  • Sniper

    2

  • littlewitch

    1

  • Eiensama

    1

Top prispievatelia v tejto téme

Ahoj,

 

sťahovanie hudby je nelegálne, ja osobne neviem o žiadnej stránke kde by sa slovenská hudba dala voľne a legálne sťahovať, môžeš skúsiť pohľadať na youtube.com, tam som videl už viacero klipov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Ahoj z mesta Lviv na Ukraine. Moc sa mi páči Slovensko, Slovenskom jazyku a Slovenska hudba. Počúvanie Slovensku a Cesku hudby na Ukrajine v rádiu Jemne melodie (98.6 MHz), Sro1 (96,6 MHz), trochu v rádiu Regina (96,9 MHz) z mesta Kosice (skor na Rock FM radio). Mohol by som poslať ukrajinské piesne

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ahoj, na nete sa da najst naozaj vsetko. Viem o jednej stranke, kde sa daju stahovat albumy slovenskych skupin. Skus su nieco zadat do googla, konkretne meno tej stranky neviem, len si pamatam, ze tam bolo toho dost.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ahoj! Som Andrij z mesta Lviv na Ukraine. Moc sa mi páči Slovensko, Slovenskom jazyku a Slovenska hudba. Počúvanie Slovensku a Cesku hudby na Ukrajine v rádiu Jemne melodie (98.6 MHz), Sro1 (96,6 MHz), trochu v rádiu Regina (96,9 MHz) z mesta Kosice (skor na Rock FM radio). Rád by vedel, kde si môžete sťahovať slovenský hudbu, alebo ktorý mi môžete prosim zaslať na e-mail slovenských pesničiek. Mohol by som poslať ukrajinské piesne

 

Andrij,Lviv,Ukraina

kuzen1111@mail.ru

 

Ahoj Andrej.Volám sa Juĺius,a som zo Slovenska z mesta Zlaté Moravce.V Rusku som pracoval 5 rokov,takže poznám kultúru národov bývalej ZSSR.Okrem toho môj švagor má za manželku ukrainku.VeĽmi sa mi páči ruská a ukrainská hudba.Mohol by som Ti pomôsť pri slovenskej hudbe.Pokúsim sa Ti niečo poslať E-Mail.om.A pošlem Ti aj dáke WWW.-stránky,kde si ich môžeš stiahnuť.

S pozdravom JULO

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov