Skočiť na obsah

Videnie, čítanie myšlienok iných ľudí


BranislavR

Vidim myslienky inych ludi  

12 členovia hlasovali

  1. 1. Vidim myslienky inych ludi

    • Parkrat za zivot sa mi to stalo
      6
    • Stava sa mi to zriedka, ale pravidelne
      2
    • Stava sa mi to casto
      4
    • Stava sa mi to permanentne
      1
  2. 2. Zvyknem sa zasmiat, pri videni niektorych myslienok

    • Ano
      4
    • Nie
      5
    • Potlacam smiech , ale je mi smiesne
      4
  3. 3. Zvyknem sa rozculit, ked niekto na mna zle posobi na psychiku

    • Ano
      4
    • Nie
      7
    • Nepoznam
      2


Odporúčané príspevky

Som presveceny a tvrdim , ze myslienku medzi ludmi vidno . To co si vie clovek vo vlastnej mysli podrzat dlhsie nezmenene druhy clovek vidi . Drvivu vacsinu myslienok nevidiet , lebo si ich ani sam clovek nevie vo vlastnej mysli predstavit , podrzat , alebo su to priebehy myslienok ktore sa tiez postrehnut nedaju , alebo komplikovane myslienky ktore sa nedaju vylustit . V tych momentoch to vyzera tak akoby nic nebolo vidno , alebo sa prijimajuci zamysli ale nic neprijme ( nevidi ), zamysleny je preto, ze vysielatel je sam zamysleny ( pri komplikovanej myslienke ) no rozlustit sa to neda lebo su to vacsinou priebehy myslienok .

Je vela ludi co takto medzi sebou komunikuju (videnim myslienky ) , len sa o tom boja hovorit lebo sa boja , ze by sa koli tomu dostali na psychiatriu . Podla mna sa neni coho bat , ak si napriklad clovek precita casopis Jasnovidka a zamysli sa nad tym , ze nikto preto nieje na psychiatrii tak sa neni coho bat . Sam som sa opytal psychiatra , aky ma nazor psychiatria na to , ze v TV chodi dost dokumentov o videni duchov a nadprirodzenych javoch . Odpovedal mi " su niektore veci medzi nebom a zemou, ktore sa toleruju".

Podla mna by sa ludia nemali bat o tom rozpravat , a malo by sa normalne skumat, co sa da predstavit vo vlastnej mysli .

Moja poznamka : obrovsku chybu robia ludia, ked sa zle zaoberaju tym s cim maju vo vlastnej mysli problemy ( donekonecna si to snazi predstavovat aby sa to „ naucil „) napriklad ked myslim komplikovane a rychlo a pod. Je to problemova vec lebo cloveku z toho moze zacat „ preskakovat „ . Malo by sa rozmyslat pomalsie a jednoduchsie . A este je zle ak takyto clovek vtedy „ posobi myslov „ na inych ( napriklad pri obycajnom rozhovore ) , lebo tym im sposobuje to iste ako sebe ( zataz myslenia a psychiky ) .

Alebo , dobre je ak je viac ludi pokope nerobit myslov nic alebo malo , lebo vela vidime z inych ludi ,alebo to u nas vyvolava urcite pochody ( aj ked to nevylustime ) a ked malo myslime tak sa „vycisti vzduch „ aspon o jedneho menej . Potom sa mysli v spolocnosti viac ludi lepsie a lahsie.

 

 

Ludia sa zviknu zasmiat na myslienkach ktore vyznievaju vtipne .

Alebo rozculovat, ak niekto im sposobuje psychicku zataz alebo psychicky tlak .

Ciste to suvisi s videnim myslienky a nicim inym. Len sa kazdy o tom boji hovorit .

Ak by dajme tomu 1000 ludi potvrdilo , ze vidia myslienky inych ludi a ze sa dost casto koli tomu zasmeju alebo naopak rozculia , bolo by to v inej rovine ako je to teraz ( nic sa stym nerobi ,ak niekto nieco napise v nejakej knihe alebo romane , su to len kusky , ktore nekompletizuju celok - co vsetko sa v sucasnej myslienkovej komunikacii vyskytuje ) . Bolo by to v rovine , kedy by sa to uz nedalo odbit , a uz by sa tym dalo realne / oficialne zaoberat . V sucastnosti sa to akosi nemoze pohnut z miesta a kazdy kto vidi myslienky, caka kto stym zacne / pohne . Ono sa nemusi nic svetoborne stat . Len najst nejaky pocet ludi ( nie maly ) napr spominanych 1000 a pomali spisovat, co vsetko sa vo videni myslienok vyskytuje . Kazdy pozna nieco ine svoje a aj rovnake vseobecné , co sa vyskytuje takmer vsade .

Poz. napriklad v knihach o niektorych veriacich - Pater Pio apod. sa pise, ze dokazal citat v cloveku ( ze mu nic nepovedal a on o nom vedel veci ) . Ale to bol podla mna nepodareny system ako vybavit , ze existuje videnie myslienky, lebo nik na to vo vacsom pocte ludi nenadviazal .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 21
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • BranislavR

    10

  • game

    3

  • Tom

    2

  • vred

    1

Top prispievatelia v tejto téme

  • Parkrat za zivot sa mi to stalo
  • Stava sa mi to zriedka, ale pravidelne
  • Stava sa mi to casto
  • Stava sa mi to permanentne
To si daj pod jednu otázku, lebo v ankete treba hlasovať za každú otázku a v tomto prípade by anketa nemala zmysel.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vnimam myslienky druhych,hodne,ale nikdy sa nesmejem,aj ked mozno by boli smiesne,pretoze ak sa vzijem do mysle toho druheho,pozeram jeho pohladom,nie vzdy je to aj pre neho smiesne...radsej uvazujem nad kazdou myslienkou,preco vznikla

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ten prvý príspevok som pozerala už zopárkrát, a stále mi na ňom kdečo nesedí ...

 

nemyslím, že dnes ešte pre spomenutie telepatie či akejkoľvek psychokinetickej energie či prenosu myšlienok zatvárali hocikoho na psychiatriu

nielen nemyslím, viem

s prenosom myšlienok, s videním myšlienok, s telepatiou sa robia od šesťdesiatych rokov seriózne výskumy v laboratóriách kdekade po svete, vrátane telepatie cez oceány a ponorky a Faradayovu klietku ... tam, kde funguje, funguje, aj tam kde neprenikne nič iné

v minulosti sme pravdepodobne ako druh používali telepatiu viac, postupne sme ju zabudli ... pri jej používaní sa aktivizujú najstaršie časti mozgu ...

 

okrem toho vyšlo okolo týchto schopností na metráky kníh, a nemyslím, že sa hocikto bojí o telepatii, psychokinéze, intuícii či hocičom podobnom rozprávať

 

Som presveceny a tvrdim , ze myslienku medzi ludmi vidno

a nie je také samozrejmé vidieť myšlienky toho druhého, vie to nejaké percento ľudí, v tomto svete je okolo priveľký informačný a kdejaký smog, aby sme sa vedeli sústrediť na svoje či cudzie myšlienky, a tá schopnosť pomaly vymizla ... dnes zbierame jej zbytky

 

ale rozhodne vidieť myšlienku toho druhého nie je také prirodzené ... vidieť v tej forme, ako to opisuješ

je to niečo ako videnie aury ... pre zopár vyvolených, ktorí majú schopnosť ju vidieť, je to prirodzené ... ani ich nenapadne, že gro ľudstva to nevidí ...

 

aj keď občas telapatia u mňa funguje, neviem sa smiať na žiadnych cudzích myšlienkach ... ani na pošmyknutí na banáne sa neviem smiať ...

vnímam tie myšlienky ináč, nie vidím, ako to opisuješ ty

 

okrem toho každý telepat, či ktokoľvek s akýmkoľvek mimozmyslovým vnímaním má svoje schopnosti trochu iné ...

 

a v bežnej spoločnosti sa kedykoľvek hovorí o podobných schopnostiach, dnes už to skutočne nie je žiadne tabu

 

 

a ešte mi chýba v tej poslednej otázke jedna možnosť ... keď na mňa niekto zle pôsobí, ničí ma a vysáva okolo mňa atmosféru, som smutná a zlomená ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Ja som si uz od detstva vsimol ze u mna funguje nieco ako intuicia, cize napr. nechod tim a tim autobusom lebo tam stretnes niekoho koho nechces, dnes nechod do skoly, vecer nechod tam lebo sa nieco stane, atd..

Ale citanie myslienok ako vo filme Po com zeny tuzia, no neviem, tomu moc neverim :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

JA asi vôbec neviem čítať myšlienky druhých ľudí. Takže keĎ to neviem tak sa ani smiať nemôžem ani rozčúliť. Ale naopak moje myšlienky sú dakedy dosť ľahko čitateľné. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Co sa tyka Patra Pia , ze vravel ludom do ich minulosti , to fungovalo jednoducho . Dotycny ktory bol s nim to najprv myslienkov ukazali Patrovi Piovi a on to potom zopakoval .

To, ze to takto fungovalo sa vela mysliemkovo komunikuje medzi ludmi, ktori o tom vedia a vedia komunikovat myslienkou .

Podla mojho nazoru to bol blby system . Pretoze to fakt vyzera akoby on videl do minulosti . Staci sa jednoducho zamysliet , ze ak si ma niekto za kratku chvilu co je s clovekom vybrat nieco z jeho minulosti ( ak ma clovek pr. 40 rokov ) tak to nestihne vydedukovat , alebo nestihne premietnut niekolko hodin nie to este cely zivot ( ak by sa to dalo . Co sa neda ) . Este ktomu sa niektore predstavy navzajom prelinaju ( ak myslim pocas zivota casto na nieco rovnake ) .

Skratka toto ludia nevedia .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tomuto nie celkom rozumiem

páter pio bol a existoval, ale kto určil, ako a čo presne a či videl do kohokoľvek minulosti ... na jednej strane to tu kategoricky tvrdíš, že to tak robil, na druhej sa len domnievaš, že to možno tak fungovalo ...

 

ľudia nevedia ... čo ? myslím, že už sme tu skonštatovali, že pre teba je videnie myšlienok možno normálny proces, že to prebieha tak, ako opisuješ... je veľa vecí medzi nebom a zemou, milý horatio ... a ja osobne verím, že je, že podobné znalosti nie sú nové, ale práve naopak, prastaré a atavistické pozostatky niekde v najstarších častiach mozgu ...

ale každý akokoľvek kognitívny jedinec sa v niečom odlišuje od tých ostatných ... pravdepodobne nikto iný nevidí myšlienky nikoho rovnakým spôsobom ako ty

takže vlastne pomaly po tomto príspevku začíname mať predstavu, ako to u teba funguje ... ale nevieme, ako to fungovalo u pátera pia

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Co sa tyka vnimania myslinok, je dobre si pustat filmy v originale . To sa tyka aj sportu ( bez zvuku ) a sprav .

Dobre sa takto sleduje atmosfera , nasadenie ( sport ) , uvolnenie ( filmy na Halmarku ) a pod. Kedy su to tiez myslienky, ktore sa daju vnimat . ( Ale niesu to klasicke myslienky ako „rozumiem nejaku vec“. )

Vacsinou kazda krajina ma tento druh myslienok iny . Samozrejme aj v samotnych krajinach su rozdiely . Aj rozdiel filmu od sportu atd. Zaujimave je sledovat rozne sportove kluby , kedy maju rozdne charaktery atmosfery , rozne nasadenie , co sa da tiez vnimat ako myslienky .

Na vnimanie tychto veci netreba vediet jazyky a clovek tomu rozumie .

Pozerat v originale alebo bez zvuku je logicke , kedze film / sport je z jednej krajiny a dabing / komentar z inej . Teda casto sa rusia a niekedy ani nevidiet original .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...
  • Pred 6 mesiacmi...

U mnohych ludi je oblubene videnie veci pod urcitou farbou myslienky . Ze si v mysli zapamata ako farba vyzera , potom si ju vie v mysli vyrobit a opakovat . Taky clovek vyzera akoby ziaril urcitou konkretnou farbou . Percentualne to nieje velke cislo ludi ale na mnozstvo ano . Oblubene su farby cervena , modra , cierna a biela . Niekedy seda .

Je to velke skraslenie vsedneho zivota aj pre cloveka co to robit nevie , ked clovek vidi pekne veci alebo ludi ako je niekto , kto takto pekne posobi . Aj ostatne predmety sa daju vidiet pod takouto myslou . Ked je niekto kto to vie robit v blizkosti inych ludi , aj ini vassinou vidia predmety pod myslou konkretnej farby .

Je to podobe , ako ked si clovek vytvori naladu a potom pod tou naladou funguje aj cely den .

Stale sa vnom opakuje pocit urcitej nalady , hoci uz na tom nemusi az tak pracovat ( aby bola nalada ) . Nalada mu zostala .

Co som sem prispieval prispevky su moje konkretne pohlady , nie akoze je to pravda a tak to musi byt . To by sa mi pacilo , keby sem aj ini prispievali nezavezne , ze by sem prispievali aj domnienky . Staci tam dopisat , ze je to domnienka . A postupne by sme sa mohli spolocnymi silami niekam dalej dopracovat .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Co sa tyka toho vnimania myslienok takeho druhu , ze to nieje videnie nejakej veci ale nasadenia , alebo charakteru , alebo atmosfery ako som pisal o sledovani rozdielu v sporte a filmoch pri roznych krajinach a dokonca aj mestach , tak na tento druh myslienok je dobre si pozerat hviezdne galaxie . Pri niektorych mam aspon ja dobre vypnute myslenie , pri inych o nieco viac zapnute a pri niektorych velmo zapnute ( zapnute sa mi nepaci ) . Z niektorych ide dobra atmosfera a z niektorych zla atmosfera . Tak to vnimam aspon ja , samozrejme na roznych ludi to moze vplyvat rozne . Co sa tyka vnimania mimozemskych civilizacii , tak je tato tema uplne nerozvinuta . Nik s tym nevie zacat . Ale zaciatok by mohol byt uplne jednoduchy , kedy sa clovek pozera na galaxie a nic ine s tym nerobi aj dlhy cas ( myslim to tak , aby nezacal hlasat to , alebo tamto ) . A vnima si sam pre seba rozdiely , a nic stym dalej nerobi , ale buduje sam seba . Ved aj to je obrovsky pokrok .

Na niektorych galaxiach sa da velmi dobre robit to myslienkove ziarenie urcitej farby . Ako keby to obyvatelia tych galaxii robili vo velkom pocte naraz . Toto tiez moze byt len moj subiektivny nazor .

To , ze to nieje videnie urcitej veci je jasne , kedze je tam obrovska masa bytosti . Pri velkom pocte ludi sa to takmer neda . Keby sa o to pokusali , akurad by im z toho mohlo zasibat . To je moj nazor .

Vela peknych galaxii sa da vidiet na TV Discavery , alebo Spektrum . Nazov to ma Hablove Obrazky ( neviem uplne presne , napisal som priblizne , ale jedna sa o obrazky z Hablovho teleskopu ) . Ja som si to nahral na DVD s hardiskom , a cely dokument rozdelil po jednotlivych galaxiach . Potom si to pustim a dam stopku a prepinam si obrazky jednotlivych galaxii a co najviac to vnimam . Ked to mam stopnute , neprelina sa mi v myslienkach komentar .

Plagaty galaxii sa nedaju zohnat . Obrazky na internete samozrejme ano .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Do tej ankety by sa hodilo pridat nie do prvej otazky. Podla mna su myslienky iba elektricke impulzy a chemicke reakcie. "Videnia myslienok" by sa dali vysvetlit pohybmi, mimikou a odhadom podla situacie alebo podla nalady etc.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

V pozadí toho čo vypovedal iniciátor tejto témy cítiť akoby sa snažil nám podať svoju predstavu o tom čo je to myšlienka, ktorá predstavuje základný pilier telepatického procesu. Bežne sa uvažuje o myšlienkach v súvislosti s jazykom, teda nejaké tie slová, vety, .. prosto znakové systémy /kam môžeme radiť aj obraznejšie znaky/. Tie sú bežne videné, čítané .. vnímané. Dôležité je zistiť ako prebieha vnútorné myslenie a či je možné myslieť aj mimo tieto znaky.

 

Osobne som sa ocitla v spoločnosti ľudí, ktorí spomenuli, že im blízke osoby sú toho schopné. Bohužiaľ však na svete aj ak niektoré indivíduá vyhlásili pokus v tejto oblasti v snahe vedecky podložiť telepatiu alebo iné aktivity, ktoré spadajú do kategórie paranormálne javy, pričom boli ochotní aj odmeniť účastníkov /niekoľko miliónov dolárov/, nik sa nenašiel :dalbysomsi: Osobne som do fyzického kontaktu s ľudmi, ktorí o sebe toto vyhlasujú neprišla, tak neposudzujem ani neodsudzujem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Tak sa mi vidi , ze sa vyskytuje medzi ludmi myslenie na nieco, pomocou coho sa da komunikovat s mimozemskymi civilizaciami , ze to existuje len nevieme co to je .

Tak sem napisem nasledovny prispevok :

V sucasnosti sa ludstvo pokusa zaznamenat signal od mimozemskych civilizacii . Skusa sa to pomocou prijmu radioveho signalu , teda elektromagnetickeho ziarenia .

 

Hladal som na internete informaciu o rychlosti sirenia magnetickeho pola . Nic som nenasiel , ale nasiel som iba o sireni elektromagnetickeho ziarenia .

Tak som to niekam napisal a dostal som odpoved, ze magneticka zlozka ja zlozka elektromagnetickeho ziarenia a to sa siri rychlostou svetla .

Ja si myslim, ze magneticke pole a elektromagneticke ziarenie su dve rozne veci, ktore sa mozu aj sirit roznymi rychlostami . Elektromagneticke ziarenie je ziarenie ( napriklad aj svetlo ) . Ale magneticke pole okolo permanentneho magnetu asi nieje ziarenie . Je to sila . Kedze neziari , mohlo by sa teoreticky sirit rychlejsie .

Je mozne ze by to nebolo odmerane ? V dnesnej dobe treba vsetko odmerat ako potvrdenie teorie .

Mozno prve pristroje na meranie sirenia takej velkej rychlosti boli vyvinute , po vynajdeni radioveho prenosu ( elektromagnetickeho ziarenia ) . To sa odmeralo a dalej sa stym nezaoberalo . To je ciste len domnienka , ale dost realna .

Poz. napriklad co je svetlo sa definuje dvomi sposobmi . Bud je to tok fotonov , alebo vlnenie . A ja dodam moju domnienku , co ak je foton ( elektromagneticke ziarenie ) magneticky a ztoho sa meranim odvodilo, ze sa magneticke pole siri rychlostov svetla . . .

Malo by sa to zistit , ako je to s meranim sirenia ciste magnetickeho pola , a nie len elektromagnetickeho ziarenia .

A ak by malo magneticke pole vysiu rychlost sirenia ako je rychlost svetla , mozno by sa pomocou neho dalo komunikovat s mimozemskymi civilizaciami .

Ak ma niekto moznost blizsii zistit ako sa tieto veci maju a paci sa mu moj prispevok , nech necaka a zistuje . Ja s tym viac nepohnem .

Co je to elektromagneticke ziarenie :

http://sk.wikipedia.org/wiki/Elektromagnetick%C3%A9_%C5%BEiarenie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dalsia vec co sa vyskytuje v mysleni medzi ludmi je , dlhovekost . Ide sa na to podla dlhovekosti niektorych zvierat .

Ja len napisem ako pri tejto veci rozmyslam ja . Su zvierata ktore sa doziju dlheho veku . Je jedna korytnacka v cine ktora sa doziva okolo 400 rokov . To iste plati o niektorych morskych musliach http://vat.pravda.sk/zem/clanok/17258-vylovili-muslu-z-obdobia-stredoveku/ .

Ja sa zamyslim nad vranou . Doziva sa viac ako 100 rokov . Pritom zerie to iste ako ine vtaky , ktore sa tolko rokov nedozivaju . Moja otazka znie , co ak je to v tráveni vrany . Ze zozere to iste , ale zo stravy si zobere aj latky ktore ine zvierata nestravia . Teda co ak ma dlhsie travenie , alebo napriklad inu zaludocnu kiselinu ako ine vtaky . Tu by sa oplatil vyskum , ake latky ma vrana v zalutku zo stravy po niekolkych hodinach travenia v porovnani s inymi vtakmi . Co ak existuju latky ktore nepozname a ktore predlzuju zivot . A prave dlhoveke zvierata ich mozno stravia na rozdiel od nas , lebo mame ine travenie .

Je to moznost , ktora nemusi nic vyriesit , ale treba sa chytit kazdej dostupnej moznosti .

Teda : strava moze byt ta ista ale trávenie , teda strávene latky ine !

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja vidím iným ľuďom "až do žalúdka" celkom pravidelne

je to akýsi obranný mechanizmus, ktorí sa naštartuje v momente, keď ma niekto cudzí presviedča "že je niečo, pre mňa dobré"

vždy je to nechutný zážitok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

K tomuto mojmu navrhu o preskumanie traveniam koli dlhovekosti ma napadlo , co keby stacilo mat viac dni stravu v zaludocnej kyseline cloveka niekde v chladnicke . Mozno by stacilo , 8 – 15 dni . A potom by sa preskumalo , ci tato strava nema latky ktore nepozname . Alebo to iste spravit s napustenim stravy slinami . Teda nadzuvat .

Je to jednoduche riesenie a lepsie je vyskusat lahku moznost , ako nic nepodniknut .

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Tak sa mi vidi , ze sa vyskytuje medzi ludmi myslenie na nieco, pomocou coho sa da komunikovat s mimozemskymi civilizaciami , ze to existuje len nevieme co to je .

Tak sem napisem nasledovny prispevok :

V sucasnosti sa ludstvo pokusa zaznamenat signal od mimozemskych civilizacii . Skusa sa to pomocou prijmu radioveho signalu , teda elektromagnetickeho ziarenia .

 

Hladal som na internete informaciu o rychlosti sirenia magnetickeho pola . Nic som nenasiel , ale nasiel som iba o sireni elektromagnetickeho ziarenia .

Tak som to niekam napisal a dostal som odpoved, ze magneticka zlozka ja zlozka elektromagnetickeho ziarenia a to sa siri rychlostou svetla .

Ja si myslim, ze magneticke pole a elektromagneticke ziarenie su dve rozne veci, ktore sa mozu aj sirit roznymi rychlostami . Elektromagneticke ziarenie je ziarenie ( napriklad aj svetlo ) . Ale magneticke pole okolo permanentneho magnetu asi nieje ziarenie . Je to sila . Kedze neziari , mohlo by sa teoreticky sirit rychlejsie .

Je mozne ze by to nebolo odmerane ? V dnesnej dobe treba vsetko odmerat ako potvrdenie teorie .

Mozno prve pristroje na meranie sirenia takej velkej rychlosti boli vyvinute , po vynajdeni radioveho prenosu ( elektromagnetickeho ziarenia ) . To sa odmeralo a dalej sa stym nezaoberalo . To je ciste len domnienka , ale dost realna .

Poz. napriklad co je svetlo sa definuje dvomi sposobmi . Bud je to tok fotonov , alebo vlnenie . A ja dodam moju domnienku , co ak je foton ( elektromagneticke ziarenie ) magneticky a ztoho sa meranim odvodilo, ze sa magneticke pole siri rychlostov svetla . . .

Malo by sa to zistit , ako je to s meranim sirenia ciste magnetickeho pola , a nie len elektromagnetickeho ziarenia .

A ak by malo magneticke pole vysiu rychlost sirenia ako je rychlost svetla , mozno by sa pomocou neho dalo komunikovat s mimozemskymi civilizaciami .

Ak ma niekto moznost blizsii zistit ako sa tieto veci maju a paci sa mu moj prispevok , nech necaka a zistuje . Ja s tym viac nepohnem .

Co je to elektromagneticke ziarenie :

http://sk.wikipedia....9_%C5%BEiarenie

 

Moju teoriu , ze co ak je foton magneticky ... , musim zavrhnut . Zohnal som si dobru knihu , kde je vysvetlene elektromagneticke ziarenie . Sklada sa s magnetickej a elektrickej zlozky , ktore posobia „ nezavisle „ . Ked je magneticke pole najvacsie je najmensie elektricke , a naopak . S toho vyplyva , ze foton nieje magneticky ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mozu existovat rozne magneticke ziarenia , na ktore rovnako reaguje magneticka strelka ?

Zaoberam sa teoreticky tym , ci mozu byt magneticke sily rozne . Napriklad magneticka sila okolo elektrickeho vodica , sila okolo permenentneho magnetu a magneticka vlna sposobena atomovym vybuchom . Ci sa nesiria roznou rychlostou , aj ked na ne vsetky reaguje magneticka strelka .

Este raz napisem , ze elektromagneticke ziarenie sa poklada za ziarenie . Lenze moja domnienka je , ze magneticka sila okolo permanentneho magnetu nemusi byt ziarenie ale sila . To iste sa tyka aj atomoveho vybuchu .

Tu by zostavalo zistit , ci sa vykonal pokus napriklad s permanentnym magnetom , ktory by sa otacal , a v dvoch vzdialenostiach od neho by sa merala magneticka zmena . ( Ale nemala by sa merat vodicom na ktory je pripojeny miliampermeter , ako sa v sucasnosti meria rychlost sirenia magnetickych vln , vytvorenych elektromagnetickym ziarenim , kde sa meria elektricka zmena vo vodici , na ktory posobi magneticke pole . Najpravdepodobnejsie by pomohlo najst iny sposob merania . )

Mikrosimulacie atomoveho vybuchu sa v sucasnosti deju velmi casto v pokusoch s magnetickou fuziou , pomocou kapacitorov alebo laserov . Kde sa dosiahne fuzia za velmi kratky okamich . Mal by to byt iny fizikalny princim ako pri atomovej bombe , preto neviem ci sa tam tiez vytvara silna magneticka vlna . Na internete som to nenasiel . V dokumente na Discovery TV to nazvali mikrosimulacie atomoveho vybuchu . Ak sa magneticka vlna vytvara , tak dopisem , ze sa to deje za taky kratky cas , ze ak by sa tieto mikrosimulacie vytvorili rychlo za sebou , tak by sa z toho dal spravit datovy tok , ktory by sa dal inde prijimat . Ak sa to neda smerovat , stacilo by aby bol vysielatel iba jedan a vsetci prijimatelia boli vypnuti . ( Myslim za pretpokladu , ze by sa tato vlna sirila rychlejsie ako elektromagneticke ziarenie . )

Poz.1. Pri atomovom vybuchu sa vytvori taka silna magneticka vlna , ze poskodi elektricke spotrebice v okoli . Asi vo velkom okoli , kedze komunisticke zbrane boli stavane nie z polovodicov ale elektroniek , ktore by tato vna neposkodila .

Poz.2. Pri jadrovej fuzii pomocou kapacitorov vznika velka elektromagneticka vlna . Ale to pretpokladam ze je sposobene kapacitormi . Je to podobny princip ako je princip blesku . Energia sa hromadi v oblakoch , az kym raz sa v jednom momente nevybije . Kedze je to elektromagneticka vlna , asi by tu meranie nemalo zmysel .

Tento prispevok som napisal k mozej teorii , ci je moznost komunikovat s mimozemskymi civilizaciami .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...

táto téma je v Paranormálnych javoch, myslím, že by mala byť skôr v Psychológii - alebo aj tu aj tam, podľa nazerania na vec, či jednoducho podľa zdravého rozumu? :)

 

poznáte niekto meno Derren Brown?

 

nie je ani šarlatán, ani kúzelník, ani mág, ani psychotronik, ani nečíta myšlienky, len dokonale pozná ľudí a ich myslenie a myšlienkové podnety a pochody ... tak dokonale, že keby takých ľudí s nesmierne citlivými anténkami bolo priveľa, už by to nebolo na údiv a atrakciu s otvorenými ústami, ale asi neveľmi príjemné "videnie" myšlienok :)

 

je v tom taký dobrý, že renomovaní psychológovia a odborníci na pamäť a poznanie správania sa ľudí skladajú klobúk ... oni to, čo Brown robí, vedia dokonca aj pomenovať dôležitými vedecky znejúcimi názvami, ale sami to nevedia zopakovať :)

 

strávila som dva dni pozeraním jeho kúskov, nemôžem povedať, že je neuveriteľný, lebo to robí, uveriteľný je ... ale je skvelý  :klobuk:

jeho séria párminútových videí je na youtube s českým dabingom od    Derren Brown 1 - 1z2 (CZ)   po  Derren Brown 12 - 2z2 (CZ)   

/a na iné témy, ale stále o jeho dokonalom poznaní reakcií a myslení človeka je tam ešte zopár ďalších pozoruhodných videí/

 

na ukážku

 

ako sa vám páči "čítanie myšlienok" ? sme tak strašne čitateľní? evidentne sme  :)
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov