Skočiť na obsah

Eiensama

Odporúčané príspevky

Tym chces povedat, ze vsetci su homosexuali, iba ja nie?

Nie, nechcem. To ti našepkáva tvoja šibalská domýšľavosť, skús ju na chvíľku vypnúť a zapoj namiesto nej radšej logické myslenie.

 

Neviem, co sa tak sexualne ukajas na tom Irskom referende.....

O riadok vyššie analyzuješ svoju sexuálnu orientáciu. No, keď sa ti bez zjavnej príčiny o štvrť na deväť večer zjavujú v predstavách obrazy neznámych dospelých mužov, ktorí sa sexuálne ukájajú, mám pre teba špatnú správu - heterosexuálom sa to bežne nestáva. :zubiska:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aha, no tak ked ti je to jedno, tak bud laskavo ticho

 

Nevidim jediny dovod, preco by som sa mal vyjadrovat a este aj hodnotit irske rozhodnutie. Je to ich vec. Skor ty by si sa mal zamysliet nad tym, ako LGBT zavadza verejnost.

 

Nie, nechcem. To ti našepkáva tvoja šibalská domýšľavosť, skús ju na chvíľku vypnúť a zapoj namiesto nej radšej logické myslenie.

 

O riadok vyššie analyzuješ svoju sexuálnu orientáciu. No, keď sa ti bez zjavnej príčiny o štvrť na deväť večer zjavujú v predstavách obrazy neznámych dospelých mužov, ktorí sa sexuálne ukájajú, mám pre teba špatnú správu - heterosexuálom sa to bežne nestáva. :zubiska:

 

Chces ma diskriminovat?.......

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

o akcii kráľovského omilostenia Alana Turinga z roku 2013 sme tu už písali... geniálny matematik rozlúštil kód Enigmy, zachránil Britániu a  v podstate vyhral Britom druhú svetovú vojnu, za odmenu ho prenasledovali za homosexualitu a prinútili roku 1954 spáchať samovraždu, omilostenie po polstoročí mu bolo platné ako gumáky grizzlymu...

 

vec má dnes pokračovanie, vlastne je to smutné čítanie:
 

 

Britská královna Alžběta II. v úterý připojila svůj podpis pod všeobecnou amnestii pro tisíce mužů odsouzených v minulosti za sexuální delikty spojené s jejich homosexuální orientací. Zákon navazuje na existující legislativu, jež umožňuje žádat o vymazání záznamů z rejstříku trestů dosud žijícím postiženým osobám.

 

Odhaduje se, že mezi lety 1885 a 2003 bylo v Anglii a Walesu pro homosexuální aktivity odsouzeno 50 000–100 000 mužů, mezi nimi také slavný matematik Alan Turing nebo spisovatel Oscar Wilde. Ačkoliv je zákon širokou veřejností hodnocen kladně, levice jej označuje za populistický a přehlíživý vůči lidem, kteří jsou kvůli své sexuální orientaci vystavováni homofobii v současnosti.

 

Všeobecná amnestie byla připravena podle vzoru královského omilostnění Alana Turinga z roku 2013. Slavnému vědci, jenž během druhé světové války prolomil šifru Enigma, ale šíře také celému tématu historické stigmatizace homosexuálů se dostalo pozornosti už v roce 2009.

 

Tehdejší premiér Gordon Brown inicioval vydání oficiální omluvy Turingovi, kde mimo jiné stálo: „Je nám to velice líto, zasloužil jste si něco mnohem lepšího.“

 

 

http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/77433/britove-omilostnili-homosexualy-sorry-tisicum-gayu-kteri-byli-v-minulosti-zbaveni-osobni-i-sexualni-svobody.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...

Prečo v tomto smere sa všetko sťažuje? Gayovia, lesby, bisexuáli, transsexuáli, transgender, transvestiti, intersexuáli... boha kto sa v tom má vyznať. Kedysi to všetko boli buzeranti a bolo vybavené!

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jáj Axel, "pokrok" nezastavíš :D v princípe, podľa súčasnej progresivistickej ideológie platí, že každý úchyl sa dnes môže vyhlásiť za sexuálnu menšinu, a zvyšok spoločnosti sa musí aj posrať, len aby naplnil jeho fiktívne práva... 

 

názorný príklad progresu si ukážeme na definícii homofóba, ako sa menila v čase:

 

1995 - človek nenávidiaci homosexuálov

2000 - kritik všelijakých gay pride, ako nezmyselných exhibícií

2005 - človek ktorý je proti registrovaným partnerstvám homosexuálov

2010 - človek ktorý je proti manželstvám homosexuálov

2015 - človek ktorý je proti adopciám detí homo-pármi

2020 - človek ktorý odmieta považovať úchyla navlečeného do ženských šiat za ženu /aj keď sexuálna orientácia úchyla je neznáma/

2025 - človek ktorý sa dobrovoľne nezúčastni gay pride

2030 - heterosexuál všeobecne

 

inak, nie je bez zaujímavosti, že zástancovia nadpráv pre skutočné aj fiktívne sexuálne menšiny, sú zároveň aj nekritickými zástancami masového importu ľudí vyznávajúcich nemenovanú fašizoidnú ideológiu. tú istú ideológiu, podľa ktorej je homosexualita smrteľný hriech, a chceli by ju trestať kameňovaním. čo nám do budúcnosti ponúka zaujímavé vyhliadky tzv. dog eat dog situácií. ale príliš sa na to neodporúča poukazovať, lebo to potom k nálepke homofób ešte pribúdajú aj značky ako xenofób či netolerantný islamofób...

dog eat dog situácie nastávajú v súčasnosti napríklad v USA - nedávno som čítal o nejakom aktivistovi z BLM, ktorý po uliciach prenasleduje belošské ženy, núti ich na kolenách ospravedlňovať sa za že sú biele, ale všetci Mé-toisti sú zalezení a ticho :D

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takže na ženy si trúfne? Nebol to ten istý, ktorého partia iných mužov zmlátila do bezvedomia, keď videli ako fyzicky obťažuje jednu ženu? Celé to BLM je len banda trápnych a to som sa veľmi slušne vyjadril. Som zvedavý na voľby v USA, snáď to tam Trump všetko zmetie :)

 

Ináč voči všelijakým týmto sexuálnym menšinám nemám nič, neriešim to.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ináč voči všelijakým týmto sexuálnym menšinám nemám nič, neriešim to.

však ja tiež nie. celý život zastávam názor, že mi môže byť jedno kto s kým čo robí v posteli, aj koľko ich je pri procese zúčastnených, teda pokiaľ to nechce robiť so mnou... pred 20 rokmi som bol s týmto názorom považovaný za liberála. dnes som certifikovaný homofób, len preto, že si nemyslím, že dvaja chlapi a decko tvoria rodinu, ale to som si nemyslel ani vtedy. čiže, ja som furt ten istý, názory tie isté, a raz som liberál a potom zas homofób ... trochu divné, nie?

 

s tou homofóbiou, ktorou tak radi súčasní "liberáli" nálepkujú oponentov, je to celkovo také zvláštne. lebo homofób je aj ten kto chlapa oblečeného do ženských šiat nepovažuje za ženu... no môže si obliecť aj saténové šaty s vlečkou a závojom, dokiaľ sa mu v rozkroku hompáľa bimbas, ženu to z neho neurobí, jediné čo dosiahne je, že vyzerá ako idiot. ak chce vyzerať ako idiot, OK, jeho vec. ak ho chcú progresívci považovať za ženu, tiež OK, ich vec. ale prečo preboha nútia celú spoločnosť považovať ho za ženu?

 

v konzervatívnych kruhoch sa začal používať termín "liberálny fašizmus" pre takéto postoje progresívcov, a v liberálnych médiach sa občas nejaký redaktor či komentátor nad tým pozastavuje, že to je oxymoron ... oxymoron je to len dovtedy, dokedy nevysvitne, že slovo "liberálny" je v podaní progresívcov len karikatúrou pôvodného významu, lebo oni už iný názor ako ten ich ani nepripúšťajú, čo je charakteristické pre každú totalitu, teda aj tú fašistickú či komunistickú, preto aj termín neomarxizmus...

občas sa v médiach mihne aj povzdych, že spoločnosť je rozdelená na dva tábory, ktoré medzi sebou nediskutujú. no pokiaľ si progresívci pod diskusiou predstavujú, že odrecitujú svoje naučené frázy, a oponent s nimi okamžite musí súhlasiť, lebo ak nie, tak dostane nálepku homofób, xenofób či rasista, tak je vlastne akákoľvek diskusia zbytočná...

 

politruci na vojne do nás tiež hustili naučené brožúrkové frázy, tiež nepripúšťali nejakú rozumnú diskusiu, ale nadšených budovateľov socializmu z nás nespravili. je jasné, že to nedokážu ani progresívci. problémom je, že časom, keď budú vidieť, že postoje spoločnosti sa príliš nemenia, tak svoju agresivitu vystupňujú... teraz cez víkend som čítal vyjadrenia nejakej eurokomisárky, ktorá vyzývala na zosilnenie homo-propagandy, lebo vraj v EU stúpa obľuba pro-rodinných strán a hnutí. to je ukážková zámena príčiny a následku, lebo tej homo-agendy už je toľko, že to v spoločnosti zákonite vyvoláva protitlak ... lenže toto sú veci, ktoré politický mainstream nechce počuť, jednoduchšie je vyhlásiť spoločnosť za netolerantnú.

 

ale vráťme sa ešte k tomu chlapovi v ženských šatách. chlap si oblečie ženské šaty, lebo chce byť ženou ... už to je na cvokára, ale OK. lenže progresívci tvrdia, že má právo byť ženou, a všetci ho za ženu musia považovať. teraz otázka: ak ho raz prestane baviť byť ženou, a zmyslí si že je dopravný pilot, potom bude nasledovať čo? oblečie si modrú uniformu, progresívci ho posadia do plného Airbusu A380, a pošlú ho preletieť sa cez Atlantik, len aby neboli porušené jeho práva?

 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No keď sa chlap oblečie do ženských šiat, treba rozlišovať, prečo to spravil. Buď sa cíti byť ženou alebo je to jeho fetiš. A ak ide o fetiš, tam môže byť viac dôvodov, buď je nadržaný z toho, že má proste na sebe ženské šaty alebo je nadržaný z predstavy, že ho omylom zbalí nejaký iný chlap. A z tohto nám potom vznikajú tie všelijaké "sexuálne menšiny".

 

Čo sa týka konkrétne liberalizmu, tam treba tiež rozlišovať, pretože liberalizmus je všeobecný pojem, ekonomický liberalizmus je vlastne kapitalizmus, politický liberalizmus je napr. minarchizmus, ktorý sa už skôr radí pod libertarianizmus, ktorý vychádza z klasického liberalizmu, teda z jeho pôvodnej formy. Minarchizmu je podobný anarchokapitalizmus, ktorý je jeho extrémnejšou formou, ale to už sčasti spadá skôr pod ľavicovú vetvu liberalizmu, síce je to diskutabilné, ale to je už na inú tému.

 

Tento tzv. liberalizmus, ktorý sa presadzuje na západe by som hodnotil skôr ako jeho extrémne ľavicovú formu, ktorá hlása beztriednu spoločnosť, takže nerozlišuje medzi bielymi, čiernymi a zelenými, či kto má alebo nemá bimbas.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Registrované partnerstvá majú v Dánsku už 31 rokov

Registrované partnerstvá sú teda v Dánsku realitou už 31 rokov. Od ich schválenia sa v krajine žiadna morálna apokalypsa nekonala. Aj vďaka tomuto príkladu sa ukazuje, že mnohí slovenskí politici a političky tému registrovaných partnerstiev vedome zneužívajú na šírenie nenávisti a napätia v spoločnosti. Dánsko totiž dodnes patrí medzi krajiny s najvyššou životnou úrovňou.

https://queerslovakia.sk/text/registrovane-partnerstva-maju-v-dansku-uz-31-rokov/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

s jednou poznámkou prejdem z úplne inej témy sem, pretože sem patrí a pred časom sa tu už o tom písalo ... :) :
 

pred 10 hodinami, tyso napísal:

 Duhove pochody nie su primarne za ziskanie prav,  v amerike kde to zacalo je to aj podla nazvu pochod hrdosti  aj ma to formu karnevalu ako demonstracie axistencie. .....

pred 2 hodinami, clovek2 napísal:

a k čomu to má byť dobré? tuším nikto iný okrem homosexuálov svoju orientáciu nerieši - nehanbí sa za ňu ale ani nemá potrebu byť kvôli tomu hrdý,takže fakt nechápem zmysel...

.... toto ale vážne takto nie je pravda :)
k čomu je dobré poriadať karnevaly?  základná a dôležitá otázka ... a veľmi jednoduchá odpoveď:

svoju sexualitu rieši skutočne odjakživa aj heterosexuálna väčšina, a oveľa oveľa viac, než je sem tam jeden dúhový pochod kde tu ...

Karneval v Riu je nezakrytá oslava heterosexuality a sexu, ok, samba a krásne nákladné kostýmy resp. ich nedostatok je krásna zásterka,

slávny benátsky karneval s nehybnými maskami sa vyvinul do dnešnej ukážkovej podoby nádherných kostýmov prakticky len kvôli sexualite, masky dovoľovali panstvu oddávať sa sexu anonymne a bez ohľadu na formu svojej sexuality a pohlavia...

prakticky všetky oslavy, karnevaly, tance, sviatky, aj idiotský stredoeurópsky zvyk polievať a mlátiť dievčence má základ v sexualite,  aj tie ostatné sviatky, prekryté neskôr náboženskými sviatkami majú počiatky kdesi v oslave sexuality... akejkoľvek.
k dobrému bontónu patrilo v staroveku mať partnerov oboch pohlaví... pretože tu iné sexuality vždy boli, rovnako ako sú aj vo svete fauny. príroda zjavne nepotrebuje vždy len rozmnožovať život, a robí to pomerne často.

každá dedinská svadba so svojimi zvykmi má prvky v sexualite... niekedy hodne šialené zvyky.

sexualita sa oslavuje.

karnevaly heterosexuality / a miestami pod ich maskou aj iných sexualít/ sa dejú tak bežne a všade, že ich už ani nevnímame...  pritom je to číra sexualita.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

On 6/29/2020 at 10:46 PM, clovek2 said:

ale vráťme sa ešte k tomu chlapovi v ženských šatách. chlap si oblečie ženské šaty, lebo chce byť ženou ... už to je na cvokára, ale OK. lenže progresívci tvrdia, že má právo byť ženou, a všetci ho za ženu musia považovať. teraz otázka: ak ho raz prestane baviť byť ženou, a zmyslí si že je dopravný pilot, potom bude nasledovať čo? oblečie si modrú uniformu, progresívci ho posadia do plného Airbusu A380, a pošlú ho preletieť sa cez Atlantik, len aby neboli porušené jeho práva?

Tak je jasne ze ten plny Airbus pozaduje viac ako vieru ze je pilot.   Ale na to aby sa CLOVEK rozhodol ze co citi a ako sa citi, aj k tomu potrebuje povolenie ?  

A k tomu cvokarovi,  keby to bolo take jednoduche, staci tabletka a uz nebude chciet.  Mnoho z nich by to uz davno spravilo,  nie je ziadna vyhoda byt mensinou nad ktorou aj clovek2 ohrnuje nos.  Len taka tabletka nie je,   jedine co mu teda doporucujete aby to potlacil a ak nevie tak nech sa zabije ( aka Turing).      Je nezmyslom ze kazdy si ma pravo vybrat pohlavie, tak to nefunguje,   to si clovek nevybera to dostane do vienka.  Len to nie je take binarne ako si predstavujete,  bavime sa o prave zit s nim v sulade.   A trochu empatie, skus si predstavit ze ta budu nutit aby si zil  ako zena.  Budes s takym zivotom spokojny ? 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 5 hodinami, tyso napísal:

nie je ziadna vyhoda byt mensinou nad ktorou aj clovek2 ohrnuje nos.

skús nejak definovať prečo si myslíš že konkrétne nad homosexuálmi ohŕňam nos... v bývalej robote ich bolo hneď niekoľko, jeden sa tým ani netajil. a čo si myslíš, že som si od neho odsadol v jedálni či na fajčiarke, keď si sadol k môjmu stolu? alebo že som ho nepozdravil, aj mimo roboty keď sme sa stretli? alebo z čoho vlastne vychádzaš?

tyso, ty máš predsudky! a to je teda, na budovateľa krajších progresívnych zajtrajškov tvojho formátu, veľká hanba!

inak, ten jeden konkrétny, keď som ho stretol ako ide s priateľom, tak sa tváril že ma nepozná ... asi bol ten priateľ žiarlivý :hufi:

pred 5 hodinami, tyso napísal:

Len taka tabletka nie je,   jedine co mu teda doporucujete aby to potlacil

a ako je u teba štandardom, zase vytrhávaš veci z kontextu. alebo si túto časť môjho príspevku nečítal?

Dňa 29. 6. 2020 at 22:46, clovek2 napísal:

celý život zastávam názor, že mi môže byť jedno kto s kým čo robí v posteli, aj koľko ich je pri procese zúčastnených, teda pokiaľ to nechce robiť so mnou... pred 20 rokmi som bol s týmto názorom považovaný za liberála

 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je chvalyhodne ze sa snazis, ale sic "ale vráťme sa ešte k tomu chlapovi v ženských šatách. chlap si oblečie ženské šaty, lebo chce byť ženou ... už to je na cvokára"  to prezradza aj viac.

Aj liberal ma svoje spektrum,   tak povedzme ze si za slusneho katolickeho liberala :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 16 hodinami, tyso napísal:

ale sic "ale vráťme sa ešte k tomu chlapovi v ženských šatách. chlap si oblečie ženské šaty, lebo chce byť ženou ... už to je na cvokára"  to prezradza aj viac.

áno, a čo konkrétne to prezrádza? keď sa nejaký chlap začne považovať za niečo čo nie je, napríklad za Napoleona či Mojžiša, tak skončí u cvokára, že? a keď sa iný chlap začne považovať za niečo čo nie je, napríklad za ženu, tak je to normálne? to je nejaké divné...

ale budíž ... lenže ako ma chceš pri chlapovi, ktorý sa považuje za ženu, nachytať na homofóbii? ja totiž, ako laik, neviem rozlíšiť v akom prípade by to vlastne bol homosexuál - logika hovorí, že by to bolo vtedy, ak by sa mu páčili ženy ... ale môžem sa samozrejme mýliť.

pred 16 hodinami, tyso napísal:

povedzme ze si za slusneho katolickeho liberala :)

problém je, že som katolík vo výslužbe, a nikdy som nebol nábožensky založený, skôr naopak...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ale ja ta predsa neobvinujem z homofobie, ale tu ide konkretne o transgenderfobiu.    Je teda fajn ze nemas fobiu z homosexualov,  nevyjadrujes voci nim hnus a odpor.   Ale u transgender ludi ju prejavujes.   Lenze analogia s tym ze sa povazuje za Napoleona je chybna,   to ze sa niekto neciti ako normalny muz, to neznamena ze prestal vnimat realitu a nie je schopny normalne fungovat. 

pozri sa na velmi triezvy pohlad  psychiatra https://patarak.blog.sme.sk/c/337965/O-gender-transgender-sexualnej-vychove-a-kradezi-detstva.html

 

 

 

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 10. 11. 2020 at 16:30, tyso napísal:

ja ta predsa neobvinujem z homofobie, ale tu ide konkretne o transgenderfobiu. 

to je nejaká politicky korektná novinka, tak ako pred časom nezmysel so selektívnym rasizmom, ktorý tuším vynašli v Čechách?

Dňa 10. 11. 2020 at 16:30, tyso napísal:

Ale u transgender ludi ju prejavujes.

pozri, ja som blbý a nevzdelaný buran, čiže nemám problém veci nazvať pravým menom. ak teda uvidím chlapa v ženských šatách, tak logicky poviem že je úchyl ... čo iné by som mal asi tak povedať. ak by som ho začal považovať za ženu, tak to už sa dostávame k románu 1984, v ktorom hlavný hrdina na ruke s piatimi prstami videl štyri - lebo tak to chcel Veľký Brat ... samozrejme tomu predchádzalo intenzívne "školenie" na ministerstve lásky...

Dňa 10. 11. 2020 at 16:30, tyso napísal:

Lenze analogia s tym ze sa povazuje za Napoleona je chybna,   to ze sa niekto neciti ako normalny muz, to neznamena ze prestal vnimat realitu

lenže Alojz Kapusta ak sa začne považovať za Napoleona, tiež sa necíti ako Alojz Kapusta, a realitu ešte ako tak vnímať dokáže...

ale je aj pekná pesnička k tým trans-úchylom

:bingo:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 hours ago, clovek2 said:

nemám problém veci nazvať pravým menom. ak teda uvidím chlapa v ženských šatách, tak logicky poviem že je úchyl

 

No,  ale je ti tak niekde v podvedomi jasne  ze  to je tvoja uchylka ?  Nie si ani psychiater, ani nepoznas takychto ludi (   napodiv homosexualov poznas a zvladol si to,   ale presne tento slovnik  ako si predviedol na nich pouzivaju mnohi  ).    A teda v skutocnosti ide o tvoj vnutorny problem, nie o problem ze by ta nutili sa prezliekat,  logika nepusti ? :)  Si teda transgenderfob.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 14 hodinami, tyso napísal:

presne tento slovnik  ako si predviedol na nich pouzivaju mnohi 

slovník je problém?

Citát

Popieranie, zľahčovanie, alebo ignorácia rozsahu online šikanovania, vyhrážok smrťou a násilím, akému čelí nielen Rowlingová, ale aj iné ženy, kritizujúce akýkoľvek aspekt trans ideológie alebo aktivizmu, sú totiž v posledných dňoch obľúbenou kratochvíľou mnohých.

Ako to teda bolo s online „smrťou“ spisovateľky naozaj? Hešteg „RIPJKROWLING“ obsahovalo 15. septembra, teda na vrchole svojej zdieľanosti, 114 tisíc tweetov.

Zaujíma ma to preto, že nielen JK Rowlingová je terčom podobnej nenávisti. Keďže je najznámejšou osobnosťou, ktorá sa odvážila verejne kritizovať niektoré aspekty trans aktivizmu, jej prípad pomohol priblížiť svetu, čo sa deje mnohým menej známym ženám (ako aj niekoľkým mužom), ktorí robia to isté.

Čo sa stane, keď spáchate progresívny „thought crime“ a v LGBTQAI++ či liberálno-feministických kruhoch vyhlásite napríklad, že existujú iba dve pohlavia? Prinajlepšom vás nazvú TERF, a počastujú nadávkami, či povedia, že ste nenávistný/á. Prinajhoršom vám pohrozia smrťou, ublížením na zdraví, alebo vám rovno dajú jednu do zubov.

https://dennikn.sk/blog/2047831/hestegom-rip-jk-rowlingova-nechceli-pochovat-len-autorkinu-karieru/

vyhrážky /nielen/ spoločenskou likvidáciou, každému kto kritizuje podstatne miernejším slovníkom, problémom očividne nie sú...

všetko v mene tolerancie, že?

  • Sorry! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:) nie je problem slovnik.  tak este raz.  takymto slovnikom utocia homofobovia.  a tak je normalne analogiou vyvodit ze ide transgenderfobiu.    

a mas pocit ze ti hrozim smrtou? Alebo ti nadavam?  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 minútami, tyso napísal:

mas pocit ze ti hrozim smrtou? Alebo ti nadavam?  

a máš pocit, že som písal o sebe v predošlom príspevku? či v mene krajších progresívnych zajtrajškov je možné všetko...

furt sa tu oháňaš fóbiami, ale nechceš vidieť tú druhú stranu - tých akože tolerantných, že?

Citát

Zempilas sa po týchto vyhláseniach stal terčom mnohých vulgárnych správ, zrodila sa petícia s takmer 20-tisíc podpismi za jeho odvolanie, uskutočnil sa proti nemu protest a radikálni pro-LGBT aktivisti dokonca verejne trhali jeho fotografiu a podľa bulváru Daily Mail aj poškodili jeho dom.https://dennikstandard.sk/1853/starosta-povedal-ze-muzom-a-zenou-sa-rodite-po-hneve-aktivistov-ide-na-skolenie/

to je z článku z "politicky korektnej"  témy ... tí čo sa najviac oháňajú toleranciu, s ňou majú najväčší problém, alebo je to inak? dožadujú sa tolerancie, a sami nedokážu tolerovať iný názor.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no. diskutujeme tu my dvaja,  tak sa pytam ci to je o mne ?  To ze mame idiotov na oboch stranach som predsa nikdy nepopieral.   Ale ak netvrdis ze to je o mne,   tak potom co tym chces povedat ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov