Skočiť na obsah

Fiber TV


bobsapp

Odporúčané príspevky

Počul som už rôzne názory na fiberTV od Orange.

Len stále neviem či to má význam v porovnaní, cena - poskytované služby.

Má niekto skúsenosti s FiberTv. Pozitíva, negatíva. Prípadne poradiť inú alternatívu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 8
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • bobsapp

    4

  • Ryan Giggs

    3

  • Sniper

    1

  • riadur

    1

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 2 mesiacmi...

Za tieto radoby "digitalne" služby by som nedal ani korunu. Kvalita ani zďaleka neodpoveda cene. Ak chce človek kvalitny digital, jedina možnosť je Sky/Czlink alebo Gital.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nepotrebujem kvalitný digital.

Chcem aby si otec mohol pozrieť niejaký šport a niejakú filmovú stanicu + to čo máme doteraz, za prijateľnú cenu.

 

Čo pozerám tie ceny a programy čo ponúkajú gital skylink... vôbec ma nebere žeby som si hovoril akú strašnú blbosť idem spraviť.

 

Neponúkajú pre mňa nič také čo by ma viedlo k zmene rozhodnutia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Čo pozerám tie ceny a programy čo ponúkajú gital skylink... vôbec ma nebere žeby som si hovoril akú strašnú blbosť idem spraviť.

Neponúkajú pre mňa nič také čo by ma viedlo k zmene rozhodnutia.

Nevravim, že robiš blbosť, niekomu to samozrejme stači, to je v poriadku. Ja len hovorim za seba, že ak už mam mať nejaky digital, nech je kvalitny, obzvlašť ak ma človek LCD, či plazmu, tie vyžaduju kvalitny signal. A jedina kvalita je prave satelit. Satelit ponuka relativne veľa HD programov, nevyhodou je vysoka "vstupna" cena za parabolu a vybavenie + jednorazovy poplatok za sk/cz programy. Ale potom už ma človek pokoj, žiadna viazanosť, žiadne platby.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

No, ja mám bohužiaľ negatívnu skúsenosť.

 

Túto televíziu využívam už takmer dva roky a týmto chcem varovať prípadných záujemcov o FiberTV, aby sa radšej širokým oblúkom vyhli tejto nepodarenej službe.

 

Kvalita obrazu je dosť otrasná. Keď FiberTV vôbec funguje, obraz pravidelne seká, mrzne, niektoré stanice sú rozpixelované. Zvuk tiež na niektorých staniciach praská, niekedy počuť šumenie. Celkovo je kvalita obrazu nízka a človek je šťastný, keď mu to aspoň ako tak funguje.

 

Prepnutie z jedného na druhý program trvá nekonečne dlho. Pri prepínaní staníc obraz jednoducho zamrzne a pomôže iba reštart boxu.

 

No a zrušiť fibertv nemôžeš, lebo ti vysolia 20 000 Sk pokutu za zrušenie zmluvy pred koncom viazanosti...

 

Takže, hneď ako mi skončí viazanosť fibertv ruším a idem ku konkurencii.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov