Skočiť na obsah

Miss Slovensko 2009


Miss Slovakia 2009  

17 členovia hlasovali

  1. 1. Ktorá z 12 dievčat si podľa vás zaslúži byť novou Miss Slovensko?

    • [img]http://img132.imageshack.us/img132/6509/01macharovady6.jpg[/img] č.1 : Monika Macharová
      0
    • [img]http://img244.imageshack.us/img244/3802/02bandiovapj0.jpg[/img] č.2 : Alexandra Kiš Bandiová
      0
    • [img]http://img244.imageshack.us/img244/5672/03frenkovauw1.jpg[/img] č.3 : Barbora Frenková
      2
    • [img]http://img132.imageshack.us/img132/1710/04zelinovauw5.jpg[/img] č.4 : Mária Zelinová
      5
    • [img]http://img244.imageshack.us/img244/2576/05stitovawj3.jpg[/img] č.5 : Michaela Štítová
      4
    • [img]http://img244.imageshack.us/img244/2543/06sabovaob7.jpg[/img] č.6 : Martina Sabová
      0
    • [img]http://img520.imageshack.us/img520/886/07bobrikovatc3.jpg[/img] č.7 : Viktória Bobríková
      2
    • [img]http://img50.imageshack.us/img50/7913/08prikazskadi3.jpg[/img] č.8 : Katarína Príkazská
      1
    • [img]http://img510.imageshack.us/img510/6923/09skoncovafl8.jpg[/img] č.9 : Soňa Skoncová
      0
    • [img]http://img520.imageshack.us/img520/1927/10smolkovaqb8.jpg[/img] č.10 : Ivana Smolková
      0
    • [img]http://img520.imageshack.us/img520/2015/11valentovask6.jpg[/img] č.11 : Aneta Valentová
      3
    • [img]http://img520.imageshack.us/img520/8158/12pribilovacr0.jpg[/img] č.12 : Petronela Pribilová
      0


Odporúčané príspevky

Zverejnené

Ktoré z dievčat bude novou Miss Slovensko? To čo skoro zistíme!

 

Ale otázka je iná!

Ktorej by ste dali hlas vy? (zahlasujte aj do ankety)

Ktoré sú vám najsympatickejšie?

A ktorá sa vám vôbec nepozdávajú?

 

 

 

...::: Finalistky Miss Slovensko 2009 :::...

 

 

č.1 : Monika Macharová

Vek: 19 rokov

Výška: 178 cm

Bydlisko: Trenčín

Znamenie: Lev

Povolanie: Asistentka

 

Obrázok

____________________________________________

 

č.2 : Alexandra Kiš Bandiová

Vek: 19 rokov

Výška: 178 cm

Bydlisko: Rožňava

Znamenie: Baran

Povolanie: Študentka SŠ

 

Obrázok

____________________________________________

 

č.3 : Barbora Frenková

Vek: 20 rokov

Výška: 178 cm

Bydlisko: Žilina

Znamenie: Rak

Povolanie: Študentka VŠ

 

Obrázok

____________________________________________

 

č.4 : Mária Zelinová

Vek: 20 rokov

Výška: 177 cm

Bydlisko: Veľký Krtíš

Znamenie: Strelec

Povolanie: Modelka

 

Obrázok

____________________________________________

 

č.5 : Michaela Štítová

Vek: 22 rokov

Výška: 175 cm

Bydlisko: Námestovo

Znamenie: Ryby

Povolanie: Študentka VŠ

 

Obrázok

____________________________________________

 

č.6 : Martina Sabová

Vek: 20 rokov

Výška: 175 cm

Bydlisko: Vinné (okr. Michalovce)

Znamenie: Ryby

Povolanie: Študentka VŠ

 

Obrázok

____________________________________________

 

č.7 : Viktória Bobríková

Vek: 18 rokov

Výška: 175 cm

Bydlisko: Trebišov

Znamenie: Blíženci

Povolanie: Študentka SŠ

 

Obrázok

____________________________________________

 

č.8 : Katarína Príkazská

Vek: 23 rokov

Výška: 175 cm

Bydlisko: Bratislava

Znamenie: Rak

Povolanie: Študentka VŠ

 

Obrázok

____________________________________________

 

č.9 : Soňa Skoncová

Vek: 22 rokov

Výška: 174 cm

Bydlisko: Prievidza

Znamenie: Strelec

Povolanie: Modelka

 

Obrázok

____________________________________________

 

č.10 : Ivana Smolková

Vek: 21 rokov

Výška: 173 cm

Bydlisko: Kysucké Nové mesto

Znamenie: Lev

Povolanie: Študentka VŠ

 

Obrázok

____________________________________________

 

č.11 : Aneta Valentová

Vek: 20 rokov

Výška: 173 cm

Bydlisko: Lozorno

Znamenie: Strelec

Povolanie: Študentka VŠ

 

Obrázok

____________________________________________

 

č.12 : Petronela Pribilová

Vek: 19 rokov

Výška: 171 cm

Bydlisko: Senica

Znamenie: Rak

Povolanie: Študentka VŠ

 

Obrázok

____________________________________________

 

Viac info: FORZA.sk

  • Odpovedí 48
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • aljak63

    11

  • Sniper

    6

  • Bijou

    4

  • Mgr. L.E.G. von Trips

    3

Top prispievatelia v tejto téme

Zverejnené

nemam rad tieto "sutaze"...ale ked tu je ta anketa dal som cislo 3..a tym moj zaujem o miss09 konci :lol:

Zverejnené

rok, čo rok sú tie baby menej menej zaujímavé alebo sa mi to len zdá?

 

hlasujem za číslo 5

Zverejnené

myslim ze sa ti to nezda...a ak ano tak sa nam to zda uz minimalne dvom :lol:

Zverejnené

Ja som dal hlas 11-ke - Aneta Valentová.

Podľa mňa z 12 nominovaných je najsympatickejšia na pohľad.

 

Sú tu aj pekné dievčatá - hlavne 11ka, a potom aj číslo 4 a 5.

ale aj také, ktoré sa mi vôbec nepáčia - akože tá 7mička mi je strašne nesympatická! Tak isto 9 a 10.

 

Inak, ak mám pravdu povedať, na to že sú to "missky" a "modelky", tak nejako ma nezaujali ... :lol:

 

No uvidíme, ktorá to vyhrá :)

Zverejnené

A ktoré sa vám vôbec nepozdávajú?

č. 1, 6, 10

 

Ktoré sú vám najsympatickejšie?

okrem č. 5, za ktoré som hlasovala ešte môže byť aj 3, 4 a 7

Zverejnené

v ankete som si zahlasoval za č.7, Viktória. sympatické mi pripadajú i Barbora a Petronela (3 a 12), ale tiež mám pocit, že na Slovensku sú aj oveľa krajšie baby, ako tieto účastníčky súťaže..

 

..Petronela (č.12) má podľa mňa trocha ázijské črty, možno to už ani nie sú Slovenky. :-)

Zverejnené

3 - 33,4 %

7 - 33,3 %

12 - 33,3 %

 

tie fotky sú také.....ale, šak ako obvykle

Zverejnené

7., pre mňa najzaujímavejšia, ostatné nič moc

 

ozaj nebýva táto súťaž až niekedy v lete?

 

inak som sa čudovala, prečo majú niektoré také špinavé úsmevy a to ja mám zasratý monitor :lol:

Zverejnené

na pohľad je mi najsympatickejšia 4ka, Mária Zelinová..čiže som za ňu hlasovala

a ešte 5ka je celkom pekná

 

inak sa mi tie baby zdajú nudné...na ulici vidím častokrát krajšie a zaujímavejšie dievčatá

Zverejnené

Ach bože zas bude nejaká Miss?

 

Chválim aljaka za vytvorenie dobrej ankety.

 

Sedmička vyzerá ako nejaká šampiónka z wrestlingu, desina by sa hodila do filmu Resident Evil. Hodnotiť ktorá je najkrajšia nemienim.

Zverejnené

Myslíš miesto Milly alebo ako jej terč? :lol:

Milla je moja srdcovka, takže desina by mala byť minimálne nainfikovaná T-Vírusom.
Zverejnené

ozaj nebýva táto súťaž až niekedy v lete?

Nie, Nie ... vždy je to v apríli, presnejšie začiatkom apríla.

 

 

A inak ta 7mička a 10ka :lol: :) :)

 

A ešte sa prikláňam k názoru, že na bežné a prirodzené ženy sa mi ľúbia viacej ako tieto "missky"

Zverejnené

A aby sme to tu mali kompletné, tak ešte je tu Náhradníčka:

 

N : Monika Macharová

Vek: 20 rokov

Výška: 172 cm

Bydlisko: Bratislava

Znamenie: Váhy

Povolanie: Študentka VŠ

 

Obrázok

 

 

Myslím, že kľudne mohla byť aj medzi tými 12timi nominovanými. Veď "blondýnky" sú tam len dve (6ka a 11ka).

To tam vážne mohla byť miesto napr. tej 7ky, 9ky alebo 10ky! No ale čo už narobíme, blbé byť len náhradníčkou!

Zverejnené

Alexandra Kiš Bandiová - to čo je za meno?

 

Inak zaujímalo by ma ktorý dilinožravec určoval poradie tých misiek. Však keď sa postavia vedľa seba tak budú ako na telocviku od najvyššej po najmenšiu.

 

A na tomto zozname jasne vidieť aké je vzdelanie dôležité. Skoro všetko vysokoškoláčky. Žiadna predavačka, pomocná kuchárka, upratovačka...

Zverejnené

Alexandra Kiš Bandiová - to čo je za meno?

Tipujem, že to bude mať zdvojené priezvisko po rodičoch, čo dneska už nieje nič výnimočné.

Takže asi oco bude Kiš, a mama Bandiová, alebo naopak. Teda myslím, že toto je najpravedpoobnejšie.

Zverejnené

Aha, takže nemanželské decko. No to môže dosť ovplyvniť jej šance na víťazstvo.

 

Doprdele nech sa pozerám na tie baby ako chcem, ale ani jedna sa mi nepáči.

Zverejnené

Nemusí byť vôbec nemanželské. V dnešnej dobe je normálne, že si žena pri sobáši nechá aj svoje rodné priezvisko a vezme si aj manželove - napr. Aneta Dočekalová-Paríšková, Marianna Boučková-Ďurianová, ... atď atď. A tým pádom keď majú dieťa, tak má tiež dvojité priezvisko. Nevidím na tom nič nepochopiteľné :lol:

Zverejnené

stále nepozerám, ani som nevedela, že už sú nejaké finalistky :lol:

 

pozdáva sa mi č. 4 a končím s miss 2009 :)

Zverejnené

inak som sa čudovala, prečo majú niektoré také špinavé úsmevy a to ja mám zasratý monitor :lol:

;)

takže nielen knihy.. no pekné. u mňa podobne. :-)

 

Sedmička vyzerá ako nejaká šampiónka z wrestlingu

:) :)

Axel, ty barbar, máš šťastie že sa vyznáš v databázach, inak by som si ťa práve teraz prestal vážiť. ;)

 

 

A inak ta 7mička a 10ka ;) ;) ;)

ďalší, je to možné? kde máte oči, ľudia?

však okrem Viktórie je to tento rok samá Barbie od Matela. ;)

no nič, toto nie je súťaž pre mňa, padám preč. prídem neskôr nakuknúť, ako to skončilo. :-)

Zverejnené

mne osobne sa ta Viktoria paci /nie preto ze mame podobne paaco :lol: /... ale videla som ju v Telerane, a tam bola velmi pekna, mila, nepreafektovana na rozdiel od ostatnych...proste prirodzena..

 

miss nesledujem, a popravde az na tomto zozname som uzrela vsetky tohtorocne... videla som ich predtym len zopar

tiez mam pocit ze cim dalej, tym to ma slabsiu a slabsiu uroven

mudre a pekne baby vedia, ze miss nie je cesta akou sa uberat ked sa chcu dostat do sveta modelingu

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov