Skočiť na obsah

cizy

LAST.FM  

21 členovia hlasovali

  1. 1. Na com najcastejsie pocuvate hudbu?

    • PC
      10
    • prenosny prehravac (mp3 player, mobil...)
      7
    • domaci audio system (mikro/mini system, cd prehravac, radio...)
      4
    • nepocuvam hudbu
      0
  2. 2. Poznate stranku Last.fm?

    • Ano
      11
    • Nie
      9
    • Nie, ale pocul som nieco o tom
      1
  3. 3. Mate zaregistrovany profil na Last.fm?

    • Ano
      7
    • Nie
      14
  4. 4. Myslite si, ze stranka Last.fm ma nejaky vyznam?

    • Ano
      5
    • Nie
      5
    • Neviem
      11
  5. 5. Myslite si, ze tato stranka moze mat nejake negativne vplyvy na Vas osobny Zivot?

    • Ano (ktore? (mozte napisat nizsie)
      0
    • Nie
      13
    • Neviem
      8


Odporúčané príspevky

6. Co sa Vam paci na Last.fm?

7. Co Vam tam chyba?

8. Co nove Vam prinieslo Last.fm?

 

 

 

Zdravim

 

Davam tuto temu sem, lebo potrebujem aby mi tieto otazky zodpovedalo par ludi na jednu pracu do skoly

Tema sa potom moze kludne zmazat, napisem niektoremu moderatorovi, ked ju uz nebudem potrebovat.

 

Prvych 5 otazok je iba na moznosti, posledne 3 by som bol rad keby ste ked tak nieco napisali k tomu

 

 

diky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 20
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    2

  • cizy

    2

  • Ignatius

    1

  • littlewitch

    1

Top prispievatelia v tejto téme

cizy, ak máš záujem aj o môj názor, tu je:

 

 

 

 

5 - "Myslite si, ze stranka Last.fm ma nejaky vyznam?"

-tu som si odhlasoval "NIE", ale myslím tým význam stránky konkrétne pre mňa. chýbala mi tam možnosť "NEVIEM" (keďže stránku last.fm nepoznám)

 

6,7,8 - stránku nepoznám, nenavštevujem ju.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

najčastejšie na PC, poznám, mám tam profil, aj to má pre mňa význam, hlavne keď neviem, čo by som si dobré pustila, na základe charts si pripomeniem hudbu, čo som kedysi hojne počúvala a už som na ňu aj zabudla a mám ju niekde hlboko zahrabanú :lol: ďalej sa dozviem, na čo zaujímavé niekto s mne blízkym vkusom naďabil a rozširujem si obzory, dozviem sa o rôznych eventoch, ktoré by som inak premeškala... napriek tomu, žiadny negatívny vplyv na môj osobný život nebadám ;)

 

páči sa mi možnosť počúvať "similar artist radio station", t.j., dozviem sa o žánrovo podobných (alebo aspoň podľa Last.fm podobných) interpretoch, ktorých by som bežne možno vôbec nespoznala, celkovo sa mi páči možnosť odporúčania hudby na základe mojich najpočúvanejších vecí

 

neviem o tom, že by mi tam niečo chýbalo, keď ma niečo napadne, dopíšem...

 

last.fm mi prinieslo veľa dovtedy nepoznanej hudby a šokujúce zistenia o tom, čo niektorí známi vo voľnom čase skutočne počúvajú :) (tu myslím konkrétne ohromenie tým, že jeden hodne punkovo a rockovo založený spolužiak má na popredných priečkach Mariah Carey a hip-hop :))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 - "Myslite si, ze stranka Last.fm ma nejaky vyznam?"

-tu som si odhlasoval "NIE", ale myslím tým význam stránky konkrétne pre mňa. chýbala mi tam možnosť "NEVIEM" (keďže stránku last.fm nepoznám)

v tejto otázke je pridaná možnosť hlasovať "neviem"

 

 

 

6. Co sa Vam paci na Last.fm?

7. Co Vam tam chyba?

8. Co nove Vam prinieslo Last.fm?

 

- neviem, nepočúvam, nepoznám :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hudbu počuvam najčastejšie na Cd player-zosil(resp. sluchatkovy zosil-sluchatka)-repro.

 

Last.fm poznam, nie som zaregistrovany, nema to pre mňa vyznam, ale dal som neviem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dal som ze hudbu pocuvam na PC..ale spolu s mp3 playerom je to take vyvazene, no ked som doma tak mi hra hudba stale z PC, takze toho bude asi viac

ano stranku poznam, zaregistrovany nie som, pretoze v nej u seba nevidim vyznam a tym padom na moj zivot nemoze mat ani negativny dopad, vlastne ani nepoznam stranku ktora by na mna takyto dopad mala...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na com najcastejsie pocuvate hudbu? - MP3 Player

Poznate stranku Last.fm? - Ano

Mate zaregistrovany profil na Last.fm? - Ano

Myslite si, ze stranka Last.fm ma nejaky vyznam? - Ano. Moznost budovania socialnej siete na zaklade hudobnej preferencie je zaujimava myslienka a podla oblubensti last.fm je tato moznost aj ziadana. Umoznuje ludom najst ludi s podobnymi hudobnymi preferenciami, cim dava cloveku moznost dostat sa ku kapelam ktore nepozna a su prenho, z hladiska oblubenych stylov, zaujimave.

Myslite si, ze tato stranka moze mat nejake negativne vplyvy na Vas osobny Zivot? - Nie. Neviem si predstavit aky.

 

inac mi to pride ako reklama na stránku, osobne ju nepoznám

To ze ju ty nepoznas, este neznamena ze ide o reklamu. Last.fm je najznamejsia stranka svojho druhu... Robit reklamu tejto stranke by malo pre cizyho asi taky vyznam ako robit reklamu googlu, alebo facebooku...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na čom najčastejšie počúvate hudbu? - MP3 prehrávač

Poznáte stránku Last.fm? - Nie

Máte zaregistrovaný profil na Last.fm? - Nie

Myslíte si, že stránka Last.fm má nejaký význam? - Neviem

Myslíte si, že táto stránka môže mať nejaké negatívne vplyvy na Váš osobný život? - Nie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Najčastejšie počuvam hudbu na PC,hneď v závese ide mp3

Stránku Last.fm poznám :lol:

Zaregistrovaný profil mám

Táto stránka má svoj zmysel inak by nemala toľko užívateľov :)

Nemyslím,že by stránka mala nejaké negatíva a už vôbec nie v spojení z osobným životom

 

Na "lastku" sa mi páči možnosť spoznávania hudby podobnej,akú počúvam ja. Je mnoho ľudí s podobnou hudobnou kompatibilitou ako mám ja a môžem si ma ich rebríčkoch pozrieť či vybrať,ak ma niečo zaujme a poprípade stiahnuť.

Je tam možnosť vypočutia Last.fm radia,aké vás len napadne,možnosti sú takmer neobmedzené. Mne sa ešte nestalo,že by som si tam nenašla to,čo chcem.

Je tu viacero fór konkrétnych kapiel,albumov,aj samotných piesní.

Čo mi tu chýba? Ja som spokojná,nič ni nechýba :)

Prinieslo mi nových kamarátov,viac novej hudby,a núti ma učiť sa anglicky ;) /čo je veľké +/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Na com najcastejsie pocuvate hudbu? - C

 

Poznate stranku Last.fm? - ano

 

Mate zaregistrovany profil na Last.fm? - ano

 

Myslite si, ze stranka Last.fm ma nejaky vyznam? - neviem

 

Myslite si, ze tato stranka moze mat nejake negativne vplyvy na Vas osobny Zivot? - neviem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

1. Na com najcastejsie pocuvate hudbu?

PC

 

2. Poznate stranku Last.fm?

Ano

 

3. Mate zaregistrovany profil na Last.fm?

Ano

 

4. Myslite si, ze stranka Last.fm ma nejaky vyznam?

Ano

 

5. Myslite si, ze tato stranka moze mat nejake negativne vplyvy na Vas osobny Zivot?

Neviem

 

6. Co sa Vam paci na Last.fm?

Možnosť spoznať nových ľudí, ktorí majú podoboný alebo rovnaký hudobný vkus ako ja

 

7. Co Vam tam chyba?

Rýchlejší server a prehladnejšie stránky

 

8. Co nove Vam prinieslo Last.fm?

Kontakty na ľudí ktorí majú väčšiu hudobnú zbierku ako ja :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1.Na com najcastejsie pocuvate hudbu?

PC

 

2.Poznate stranku Last.fm?

Ano

 

3.Mate zaregistrovany profil na Last.fm?

Nie

 

4.Myslite si, ze stranka Last.fm ma nejaky vyznam?

Nie

 

5.Myslite si, ze tato stranka moze mat nejake negativne vplyvy na Vas osobny Zivot?

Nie

 

6. Co sa Vam paci na Last.fm?

Nic. Uplne dalsia varianta myspace ci atd. Nuda.

 

7. Co Vam tam chyba?

Zmysel? Jasne, okrem toho typickeho "spoznavanie ludi" a atd...

 

8. Co nove Vam prinieslo Last.fm?

Bola som tam chvilku a nic... pokukovala som tam a cihala, ze ci tam najdem nieco zaujimave... Nic.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...

Last.fm soft po dlhšej dobe po mne vyblafol aktualizáciu, tak som si nainštaloval najnovšiu verziu 2.x, som znepokojením som však zistil, že v novej verzii sa akosi nedajú nastaviť lokality, z ktorej sa majú scrobblovať mp3, takže teraz sa bude nahrávať akýkoľvek zvuk, ktorý si pustíte v PC. To však nie je dobré, ja nepotrebujem odosielať na internet záznamy všetkých zvukov, ktoré mám v PC, a keďže som nikde nenašiel, kde by sa to dalo nastaviť, tak som Last.fm odinštaloval.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov