Skočiť na obsah

Tretia svetová vojna


lopata555

Odporúčané príspevky

Aký máte názor na možnú tretiu svetovú vojnu? Kedy bude? Ako? Kto ju začne? Zničíme Zem atómovou vojnou? Alebo bude navždy mier?

Kto v nej bude vystupovať Sever proti juhu? Či USA proti Rusku? Biely proti Čiernim? Alebo konfliktom bude náboženstvo?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jasne ze bude aj WW3 ... tipujem to tak okolo roku 2020. Ale nemyslim ze tato vojna by znicila tuto planetu. Vojna bude rychla a kratka (maximalne 1-2 roky), ale velmi bolestna a kruta (milony mrtvych ludi). A kto proti komu? USA + Israel + ich podporvatelia vs. Liga arabskych statov. A zamienka bude samozrejme nabozenstvo, ako inak. A kto ju zacne? Bude sa hovorit ze Arabi, ale v skutocnosti ju vyprovokuje Israel podporovany Spojenymi statmi americkymi. A kto ju vyhra? No kto iny ako velka nepremozitelna USA! :lol:

 

Tak nejako to odhadujem ja. Mozno sa vam to bude zdat vtipne, ale mne do smiechu veru neni! :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podla mna to nebude az tak neskoro. Myslim si ze to bude uz coskoro ako nasledok financnej krizi a nejakej udalosti uzko suvisiacej na nu. Alebo este snad pokracovanie Rusko-Gruzinskej zvady... bude v tom aj ropa a aj arabske staty ako spominal aljak ale v roku to odhadujem uz na 2010 - 2014 nie az na 2020.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podľa predchádzajúcich príspevkov myslím, že ten môj tu perfektne zapasuje

 

3. svetová vojna už bola

ešte počas studenej vojny, Rusi-Sovieti omylom vypustili jadrovú hlavicu smer USA,

no Amíkom sa ju podarilo zostreliť

a Rusákom saccelú "nehodu" podarilo urovnať

takže 3 sv. vojna trvala 5-10 min

 

no ja sa pýtam

Išlo skutočne o nehodu ???

 

:lol: :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No keby Soviety chceli bombardovať USA tak nevypustia iba jednu............. môj názor :lol: . Inak tých tzv. "nehôd" má U.S.A viacej na rováši a tiež z toho nebola 3 svetová vojna.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

konflikty boli, su, aj budu. to je uplne normalne medzi odlisnymi ludmi, narodmi, rasami, atd., ze presadzuju svoje zaujmy na ukor inych, ktori maju zase ine, odlisne zaujmy, atd. otazka je, co z toho kto a kedy nazve sice velmi patetickym, ale inak nejasnym pojmom "svetova vojna".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak toto je velmi zaujimava otazka...Bude ci nebude...No, mozme sa isteze len domnievat, ja stale naivne dufam, ze nic take hrozne ako WWII sa uz nikdy nezopakuje, ale uvidime, dojde ropa a tym dojde na psa mraz...GOD BLESS THIS PLANET! BLESS US!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • kosovský precedens
  • veľká finančná a hospodárska kríza
  • problémy s existenčnými dodávkami dôležitých surovín (aktuálne plyn)
  • rôzne lokálne konflikty takmer po celej planéte
Dokedy to bude len bublať?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

To zadanie temy mi pripada, ako keby sa autor jej uz nemohol dockat... :lol:

 

Ale vazne... Vcera som si spomenul na slova mojej starej mamy, ktora sa obcas vyjadri "...ta len aby vojna nebola...". Cital som pritom tento clanok

 

http://aktualne.centrum.sk/ekonomika/svet-...html?id=1175224

 

 

Inak, aj jedna, aj druha Korea sa velmi ku sebe opat nemaju

http://aktualne.centrum.sk/zahranicie/azia...amp;tro6575_0_3

 

Opat sa nemaju radi aj India a Pakistan, dokonca som včera niekde zachytil článok, že sa iskrí aj medzi Indiou a Čínou.

 

Tých ohnisiek môže byť veľa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

3. svetová vojna je nevyhnutnosťou, je potrebné aby celý skazený svet zhorel v plameňoch jadrovej vojny a na jeho troskách vyrastie nová silná civilizácia, ktorá položí základy mierovej budúcnosti.

Trochu šialená predstava, ale v zásade pravdivá.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pravdivá .......... lenže to má jeden háčik mier nebude nikdy aspoň určite nie do nekonečna ............ a som zvedavý kto stou jadrovou vojnou začne / mám svojo favorita ktorý to už raz spravil / ak by teda prišla ................... dúfam že nepríde

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

lopata555

Ziadna z velkych mocnosti si nedovoli pouzit jadrove zbrane. A presne viem na ktoru velmoc smerujes, ale opat sa vyjadrujes o veciach, o ktorych nemas ani ponatia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Darkman ............ hlavná vec že ty máš ponatia o tom .................. povedal som len svoj názor ktorý je založený na pravde / ohladom tej minulosti / ...... a prečo by si nedovolili? predsa vždy veľké veľmoci pri takýchto vojnových konfliktov porušujú pravidlá ...................

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3. svetová vojna je nevyhnutnosťou, je potrebné aby celý skazený svet zhorel v plameňoch jadrovej vojny a na jeho troskách vyrastie nová silná civilizácia, ktorá položí základy mierovej budúcnosti.

To je odkial citat? Je mi to zname.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To sú moje slová, ale vôbec nevylučujem že veľmi podobný výrok už povedal niekto predo mnou. Osobne si myslím, že celý svet speje k niečomu podobnému, ale stále to len vyzerá na špirálu ktorá končí niekde v pekle.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3. svetová vojna je nevyhnutnosťou, je potrebné aby celý skazený svet zhorel

Po tuto pasaz mi to vyhovuje :lol:

...

Ono, pri pohlade na ten svet je jasne, ze niekam do "pekla" to speje. Otazne je uz iba to, ci sa da predpokladat, ci vieme

zurocit uroven ludstva natolko, aby nemuselo dojst k jadrovej vojne.

...

Pre niektore narody je to uz teraz WW3. Ale rozhodne citit, ze tlak sa pusuva a ci to bude uz z toho, alebo oneho podnetu, to bude v podstate jedno, lebo vsetky nadlomene aspekty sa pod zamienkou "vojny" napadnu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

keď niaký, nemáme sa čoho báť :lol:

 

 

off topic :

 

keď si nie sme istí, ako písať nejaké slovo, zvykneme ho opísať ináč, je x možností

vred,

toto sa písalo extra pre tento prípad a toto slovo, lebo to "niaký" je dokonale zmätočné

 

https://www.freespace.sk/tema/948-pravopis-a-slovencina-na-slovicko/page__view__findpost__p__103216

 

vďaka

 

topic on.

 

 

môžeme pokračovať v tretej svetovej.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Tretia svetová vojna má podľa Vangy vypuknúť v roku 2010 po pokusoch o atentát na troch štátnikov, ako aj po bojoch v Indii.

 

2010 - 3. svetová vojna začne v novembri 2010 a skončí v októbri 2014. Bude kombináciou jadrovej a chemickej vojny.

 

Podľa tej veštkyne Vangy žijeme posledný mesiac v mieri, tak si užívajte ako sa len dá :) :) :rolleyes: :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov