Skočiť na obsah

Oldies


lopata555

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 27
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • wysky

    7

  • Bijou

    2

  • lopata555

    2

  • Fantozzi

    2

Top prispievatelia v tejto téme

Tak vcerajsia cast bola skvela... O tvrdych rockeroch. Aj ked netusim, ci Black Sabath či Iron Maiden by sa moholi zaradit medzi oldies. To oldies mi predsa len zneje inak ako hudba tychto dvoch kapiel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Jasne, výborná hudba! Samé inštrumentálky, pravda, neskôr tuším hrali aj s Cliffom Richardom. Najradšej mám od nich asi skladby Apache a Kon-Tiki.

Spomínam si že kedysi, už veľmi dávno, bežala nejaká skladba od nich ako "podmaz" pri snehových správach v predpovedi počasia na STV. Tuším to bola skladba Wonderful Land.

Ahoj, ta skladba sa vola Piece pipe, ale aj Wonderful Land je dobre. The Shadows vznikli ako doprovodna kapela Cliffa Richarda, no neskor sa Cliff od nich oddelil mal ine projekty.

Ak mate niekto nejaky material o Cliffovi a the Shadows, dajte avizo na shadowss@zoznam.sk

 

Cafte.

 

 

 

poznáme ... áno, hrávali aj ako kapela - doprovod Cliffa Richarda ...

 

nikdy okolo nich neboli klebety, hrali úpravne a upravení a rovnako celých päťdesiat či koľko rokov ... počuť Shadows hocikedy a hocikde / a hladké, mierne, úpravné a krásne melódie Shadows a aj sira Cliffa Richarda / je pre mňa malý sviatok ...

napriek tomu, že hudba môže byť živšia, hlasnejšia, že "prvý" bol Beatles a oni a Rolling Stones a Pink Floyd a Queen sú klasika nad klasiky, na Shadows nedám dopustiť ...

valcik, ty si môj človek :lol:

Cafte,

 

mas pravdu Game, The Shadows a the Beatles bol zaklad pre vsetkych rockerov, no najme Hank Marvin (Leadsguitar The Shadows) svojou perfektnou technikou hry.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov