Skočiť na obsah

Moderná hudba


lopata555

Odporúčané príspevky

No zalozil som tuto temu lebo ma fakt zaujma ze ktori stil ludia povazuju za lepsi alebo ktorich interpretov v tejto hudbe povazuju za lepsich alebo najlepsich.

Ja urcite preferujem Rock pre man jeden z najlepsich stilov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 7
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • valcik

    3

  • lopata555

    3

  • Nokia

    1

  • Klingonka

    1

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

Veru hej Hatalu neuznavem nech si pouziva Y on ja niente.

jedno z pravidiel tohto fóra (2.3 konkrétne) vyžaduje, aby užívatelia dodržiavali pravidlá pravopisu v rámci svojich možností. posnaž sa teda, lopata555.. je tam zmienka aj o tom, že sa treba snažiť písať zrozumiteľne, skontroluj si preto prosím každý príspevok predtým, než ho odošleš.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dobre, nebudem tu s tebou diskutovať o pravidlách. či sú "blbé" alebo nie, súhlasil si s nimi pri registrácii, tak tento svoj záväzok vedome neporušuj.

 

počúvam teraz hlavne staršiu, pomalú elektronickú hudbu, hlavne pri čítaní alebo pri práci, na ktorú sa potrebujem sústrediť. inak nemám vôbec vyhranený jeden hudobný štýl, ako si to nazval. s radosťou si vypočujem slovenské alebo české skladby, ktoré poznám ešte zo svojej mladosti a dnes sa dajú nazvať prinajmenšom nemodernými. :-)

 

často počúvam pred spaním, či keď relaxujem, folkovú i country hudbu, väčšinou slovenskú alebo českú. v poslednom čase si vychutnávam aj staršie skladby spoza oceána, zo 60-tych/70-tych rokov minulého storočia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov