Skočiť na obsah

avi to DVD


Mazmar

Odporúčané príspevky

kedze tu uz je tema ze waw to mp3 tak ja by som chcel poradit aky program pouzivate na tento prevod.

na cisty prevod program mam (xilisoft rulez) ale ten pouziva vlastne kodeky takze nezapne ani Divx G400 ani ffd show takze importovat trvale titulky nedokaze a program samotny neponuka dodanie titulkov do filmu.

 

prosim neradte mi previest titulky do filmu samostatne a potom cez iny program to dat na dvd na to by som prisiel aj sam. rad by som nejaky program kde je tot vsetko (bud nech pouziva ffd codeky alebo nech ma importovanie tituliek ktory z tychto 2 sposobov ma ma netrapi)

 

a ak niekto pouziva cucusoft nech mi napise ss

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Odpovedí 12
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • doll

    4

  • Daekin

    3

  • RoSo

    2

  • Mazmar

    2

Top prispievatelia v tejto téme

prave mi kamos poslal jeden link na program ktory vyhovuje podmienkam tak keby niekto chcel info je tu:

 

VSO ConvertXtoDVD 2.0.13.128

 

Obrázok

ConvertXtoDVD is a video converter software to convert and burn your videos to DVD. With ConvertXtoDVD and a few clicks you can backup your movies to DVD playable on any home DVD player.

 

ConvertXtoDVD supports most popular formats such as AVI to DVD; VOB, Mpeg, Mpeg4, MP4, AVI, WMV, DV and stream formats to DVD. It converts your files into a compliant DVD Video set of files and burns it on a DVD media.

 

Looking for free video converter software? ConvertXtoDVD is free video converter evaluation software - a small payment and you no longer have the vso watermark on the video output.

 

The aspect ratio can be automatically selected or forced to a specific format. The program works for NTSC and PAL video formats and creates chapters automatically. Multiple audio tracks are supported. Version 2 uses a completely rewritten interface with subtitles support and a lot of new settings.

 

VSO ConvertXtoDVD is neither affiliated with, nor using technology from Divx Networks!

 

pre blizsie info :lol: kontaktujte cez pm

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 6 mesiacmi...

aky len xces. aj ten NeroVision, co som spomial ja vyssie, aj ine.....zavisi na tom, ktoreho rozhranie ti viac sedi. V NeroVision pridas vsetky subory co xces mat na DVD a ono to k tomu spravi automaticky menu s thumbnailami. Ty si ho uz len upravis.....potom das dekodovat na disk alebo rovno vypalit na DVD. (ak das na disk, tak potom supry vo foldri VIDEO_TS napalis cez napr. Nera ako DVD-VIEO!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

viete mi niekto poradit?

este len dnes som zacala pouzivat program NERO VISION EXPRESS, aby som mohla z video suborov,avi, robit dvd subory

no, funguje to iba pokial napalujem nadabovane filmy v cz ci sk jazyku...ale cem napalovat aj s titulkami, a neviem ako

PLEASE, PORADTE MI NIEKTO, NEMAM AKOSI SAJNY CO A AKO s tymi titulkami....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

asi najjednoduchsou cestou pre teba by som zvolil vkodovat titulky do filmu a potom normalne pouzit nerovision.

potrebujes k tomu VirtualDub a VobSub

 

 

ak xces ale prave DVD titulky, musis pouzit bud nejaky drahy kompletny dvd autoringovy nastroj (napr. Adobe Encore DVD) alebo video spracovat pomocou viacerych utilit - samostatne prekodovat obraz, samostatne zvuk a potom to multiplexovat (citaj: spojit) dokopy aj s titulkami a vytvorit DVD

 

som v skole, tak navod mpostnem neskor, daj len vediet, ci a akou metodou to xces spravit....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov