Jump to content

Najblbší dôvod k rozchodu

Sniper
 Share

Recommended Posts

Určite každý z vás zažil nejaký rozchod, pamätáte si aký bol dôvod? Mám na mysli taký dôvod nad ktorým vám rozum zastal.

Ja som od jednej bývalej počul dôvod Keby si mal dlhšie vlasy.

Stalo sa to asi pred 5 rokmi a doteraz sa na tom smejem :lol:

Keby si mal dlhšie vlasy.

to IBA kvoli tomu??? :)

prednedavnom, sa chalan mojej kamosky po opätovnom vrateni sa k sebe povedal:"som z teba nervozny a nezvladol by som teraz taky vztah" :lol: ..

tak nech na rovinu povie, "vies co? som magor, ktory sa necha ovplyvnovat kamosmi...a momentalne by mi prospelo, keby mam kazdy den inu...sorry,nehnevaj sa"

no so mnou sa zatiaľ nikto nerozišiel, zatiaľ len ja s niekým, ale pred pár dňami som počula od kamaráta vetu "Hela ja ťa chcem, ale ty si ma nezaslúžiš" :) až ma heglo od smiechu :lol:

S jedným dievčaťom som sa rozlúčil ešte skôr, než som s ňou začal chodiť. Vyšli sme si na prechádzku a ona ma furt buzerovala, že nemám chodiť po jej ľavej, ale po pravej strane. No, kto by takú harpiu chcel?

:lol:

to som našťastie nezažil, ale chodil som s takou, ktorá v jednom kuse pila biele vínové striky. Objednávala ich zároveň aj mne a po týždni chodenia už mi z toho bolo na tyčku.

ona ma furt buzerovala, že nemám chodiť po jej ľavej, ale po pravej strane. No, kto by takú harpiu chcel?

:) :lol: njn..

ale zase pozor na to. taka spolocenska konvenica naozaj existuje.

v spolocnosti dvoch ludi plati, ze ten kto je spolocensky nizsie postaveny, resp menej dolezity/ menej vyznamny/ proste nieco menej - ten ide po pravej ruke toho, ktory je vyssie postaveny / dolezitejsi / skratka nieco viac.

ona z tohoto vychadzala.

• 4 weeks later...

no moju sestru nechaj jeden chalan zo slovami "som sexualne nevybureny"

a druhy ju nechal zo slovami "citim ze som k tebe ochladol"

ale zase pozor na to. taka spolocenska konvenica naozaj existuje.

v spolocnosti dvoch ludi plati, ze ten kto je spolocensky nizsie postaveny, resp menej dolezity/ menej vyznamny/ proste nieco menej - ten ide po pravej ruke toho, ktory je vyssie postaveny / dolezitejsi / skratka nieco viac.

ona z tohoto vychadzala

jezisikriste to vazne, ja som zvyknuty chodit nalavo :lol:

U mna je zvykom vzdy chodit vzdy po pravej strane svojej polovicky......ale akoze nedbam na to, ze to tak musi byt...jednoducho to ide same od seba, ze takto je to proste ono....spime tak, ze ja som napravo a ona nalavo.......ked sme vonku, tak sa tak drzime za ruky (samozrejme nie vzdy som napravo......sa to strieda, ale vacsinou to takto skonci, ze som napravo) a celkovo oblubujem tu stranu a samo ma to tam taha a polovicke vyhovuje lava strana :lol:

• 3 weeks later...
  • 1 month later...