Skočiť na obsah
  • 0

Access violation at address 00AC5B3B, read of address 30303838


iguazu72

Otázka

Ahojte, prosim pomozte.......a skusala som uz vsetko, vratane dakeho zahranicneho technickeho fora na nete, ale nik neodpoveda

PC zacal strajkovat...do internetu sa da prihlasit, ale ako otvorim explorer, tak to strasne dlho otvara a napokon "web site not found". ani nod32 nefici, ked sa dostane na temporary internet files skratka zastane. skusila som tiez iny antivirak, to iste. Takze mi doslo ze v temporary internet files su infikovane subory, tak som ich chcela vsetky zmazat, ale neda sa. ak ich chcem vymazat, zacne PC na jednom mieste opat pomaly reagovat a napise nakoniec "Access violation at address 00AC5B3B, read of address 30303838".

Aj som naintsalovala daky software Moveonboot, ktory je dobry na to,ze zmaze aj taketo problemove subory, ale nepomohol, neda sa to. na technickych forach som nasla vela podobnych odkazov...ze violation at address, ale ziadna sa nevstahovala na address 00AC5B3B!!!

 

myslim, ze by som mala asi vymazat daco z registra, ale neviem co

tiez som sputila par programov ze "registry repait and cleaner"....nic...

 

vie niekto pomoct pls?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovede 28
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top Posters For This Question

  • iguazu72

    14

  • Sniper

    6

  • Klingonka

    4

  • Cactales

    2

Top Posters For This Question

Odporúčané príspevky

  • 0
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2

Scan saved at 19:45:53, on 28. 8. 2008

Platform: Windows XP SP2 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)

Boot mode: Normal



Running processes:

C:\WINDOWS\System32\smss.exe

C:\WINDOWS\system32\csrss.exe

C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

C:\WINDOWS\system32\services.exe

C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\Explorer.EXE

C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

C:\Program Files\Sunbelt Software\Personal Firewall 4\kpf4ss.exe

C:\Program Files\Common Files\LightScribe\LSSrvc.exe

C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\VS7Debug\mdm.exe

C:\Program Files\Eset\nod32krn.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\Program Files\Sunbelt Software\Personal Firewall 4\kpf4gui.exe

C:\WINDOWS\system32\MsPMSPSv.exe

C:\Program Files\MSN Messenger\MsnMsgr.Exe

C:\WINDOWS\System32\alg.exe

C:\WINDOWS\system32\wscntfy.exe

C:\WINDOWS\system32\devldr32.exe

C:\Program Files\Sunbelt Software\Personal Firewall 4\kpf4gui.exe

C:\Program Files\wincmd\WINCMD32.EXE

C:\Program Files\Trend Micro\HijackThis\HijackThis.exe

C:\WINDOWS\System32\wbem\wmiprvse.exe



O4 - HKCU\..\Run: [MsnMsgr] "C:\Program Files\MSN Messenger\MsnMsgr.Exe" /background

O23 - Service: Sunbelt Kerio Personal Firewall 4 (KPF4) - Sunbelt Software - C:\Program Files\Sunbelt Software\Personal Firewall 4\kpf4ss.exe

O23 - Service: LightScribeService Direct Disc Labeling Service (LightScribeService) - Hewlett-Packard Company - C:\Program Files\Common Files\LightScribe\LSSrvc.exe

O23 - Service: NOD32 Kernel Service (NOD32krn) - Eset - C:\Program Files\Eset\nod32krn.exe

O23 - Service: NVIDIA Display Driver Service (NVSvc) - Unknown owner - C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe (file missing)



--

End of file - 1937 bytes
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

no vlastne to je druhy log...pri prvom som dala ze fix...to som asi nemala, cO?

 

ten prvy bol dlhsi..netusila som, ze ked dam fix...a zakrtnem vsetko...tak pri dalsom logu to zmizne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

Omdlel som.

 

Ináč ti všetko ide normálne? Fixovať si to teda fakt nemala... No nevadí, vidím že aspoň na net si sa dostala, to je základ. Log, teda aspoň to čo tam zostalo je bez infekcie, takže problém bude zrejme v systéme, alebo v hardvére, možno pamäť. V takýchto prípadoch je najlepšie asi preinštalovať systém, teda naformátovať harddisk a potom inštalovať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

Noooo....na net som sa teda nedostala, to som si preniesla ten log na USB kluci....vsetko je stale po starom

 

Vies co je ale divne, ze cely mess vzdy nastane kvoli tym suborom v internet temporary files....uz pri ich vyhladavani je vzdy error a PC zacne mrznut...a tiez vsetky antiviraky sa ked sa dostanu k tymto suborom, tak sa deaktivuju...stale mi to vypada na nejaky virus...a nedaju sa zmazat....niezeby som sa v tom vyznala

 

celkom by ma zaujimalo, co by sa stalo, keby sa mi ich dako podarilo vymazat...

 

Preinstalovat....:lol:(((((((((((((

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

je tu este moznost

ale s tym ti asi bude musiet pomoct niekto skusenejsi

nabootovat bud z nejakeho recovery cd ktorych je na nete mraky, alebo z live cd linuxu a rucne zmazat cely ten temporary inet files adresar...uvidis aspon ci je len v nom problem ci aj niekde inde

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

waw...inak na net som sa prave dostala..to mi vobec vobec neslo............................jupiiiiiiiiii

 

hoci mi stale nefunguje spravne antivirak....pomoze ho nainstalovat nanovo? pochybujem....a tie kretenske subory tam samozjeme su....ale aspon net ide

 

mimochodom som ti nepodakovala za pomoc...takze dikes...ten net bol hlavny problem, co ma trapil, ostatne uz dako dosiesim

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

a ATF Cleaner si skúsila ? Ten sa môže rovno spustiť a netreba ho inštalovať http://www.atribune.org

 

Ja mám v pláne si spraviť také cd a na ňho si nadžabem všetky tie programčeky typu Combofix, SDfix, Runscanner, superantyspyware, ... lebo tie nové víry čo sú teraz tak to je katastrofa... Niektoré sú úplne skryté.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

Vies co je ale divne, ze cely mess vzdy nastane kvoli tym suborom v internet temporary files....

Z tohto dôvodu mám tento adresár na vlastnom disku takže v prípade nejakých ťažko opraviteľných problémov disk jednoducho naformátujem a mám pokoj.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

z toho dovodu temp po kazdom zavreti browsera mazem

a taku zvrhlost ako pouzivat temporary internet files ktory vytvara IE, kde sa nedaju fajly mazat (tiez sa mi stalo, ze mi ukazovalo prazdny adresar ale bol tam nejaky zabudnuty fajl, alebo s nekompatibilnym menom a system s nim mal problem) to radsej ani neriskujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

a ATF Cleaner si skúsila ? Ten sa môže rovno spustiť a netreba ho inštalovať http://www.atribune.org

 

Ja mám v pláne si spraviť také cd a na ňho si nadžabem všetky tie programčeky typu Combofix, SDfix, Runscanner, superantyspyware, ... lebo tie nové víry čo sú teraz tak to je katastrofa... Niektoré sú úplne skryté.

 

idem skusit...dam vediet ci pomohlo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

idem skusit...dam vediet ci pomohlo

 

No neda sa spustit....pri sputennei to vyhadzuje error, ze sa neda spustit a treba aplikaciu zavriet....

 

to urcite robi ta mrcha v pocitaci

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

No neda sa spustit....pri sputennei to vyhadzuje error, ze sa neda spustit a treba aplikaciu zavriet....

 

to urcite robi ta mrcha v pocitaci

Sila inak...skusila som dalsi cleaner Avast...na tych infikovanych filoch sa to opat zastavi, ze aplikaciu (avast) treba zavariet

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

Ako dlho máš nainštalovaný Windows? Ak je to viac ako rok tak nečakaj na nič, ale si pozálohuj súbory, naformátuj harddisk a nainštaluj znovu alebo nech ti to niekto spraví. Oplatí sa to oveľa viac ako hľadať a riešiť kde by mohol byť problém.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

Ja tiež Temporary files mažem tak raz za týždeň (to mi stačí lebo nie som na internete stále), už roky viem, že všetko smetie sa tam ukladá najskôr, sú to veľkí žrúti miesta na disku.

 

škoda že ten Cleaner nepomohol

 

Ešte by možno pomohlo dostať sa nejako do Dosu a odtiaľ to zmazať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

A ako? Any ideas? Dosiahla som len jeden pokrok, ze internet mi uz ide...a pocitac sa sprava normalne...len tie subory su tam stale a kazdy antivirak ci cleaner...fakt uplne kazdy na nich stroskota, skratka sa na tom mieste vypne....skusila som ich minimalne 10...no boli aj take, co sa sice nevypli, ale nenasli nic

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov